Vhodný dárek pro 3 měsíční mimi. Poraďte

sunny1981
5. lis 2009

Ahoj maminky,moc vás prosím o radu,kdo máte takhle malého prcka,nebo si pamatujete,co ho v jeho věku zaujalo,potřebovala bych poradit co neteřince která bude o Vánoce v tomhle věku pod stromeček?Brácha říkal-kup malé něco co jí udělá radost...ale mě vůbec nic nenapadá ☹

martulikk
5. lis 2009

Ahoj, nám jsou 3 měsíce a frčí u nás hrazdička, všemožná chrastítka a hračky, které se dají uchopit do ručičky. Taky látkoví mazlíci, nějaké pískací hračky do vaničky (nebo takové co vydávají zvuky) 😉 Nebo něco na postýlku co svítí a hraje, jo a hrací medvídci.

kutcher
5. lis 2009

A ma uz nejakeho usinacka do postylky? Nas prcek ho ma od narozeni a ma ho strasne rad.

momin
5. lis 2009

Ahoj,taky bych doporucila neco se se da dobre chytit do rucicky. A hracky se zvukama u nas mely taky veliky uspech v te dobe... 😉

sunny1981
autor
5. lis 2009

Moc děkuji za tipy 🙂 !!!

aponchie
5. lis 2009

ted me v tesku zaujala hraci tv na postylku a mesicek svitici s natahovaci hvezdickou kraaasa ale 600kc

aponchie
5. lis 2009

je to od teto firmy co dela ty vonave panenky doudou
http://www.bambulka.cz/store/goodsdetail.asp?st...

jituskak
5. lis 2009

taková ta látková knížečka co šustí a píská. a ještě je tam třeba zrcátko. to je perfektní hračka. u nás nej.

elkacka
5. lis 2009

ahojda, omlouvam se, ze jsem sem takhle vtrhla, chtela bych poprosit.. nasel by se tu nekdo, kdo dostal v porodnici b ruzovym kufriku do fotolabu a nevyuzije je????
Zakopupila bych je klidne... kdyby se nekdo nasel... IP.. dekuji moc moc

lamarika
5. lis 2009

Ta televizka jak píše aponchie je aji v ithersparu za 299,- v drochu jiným desigenu, ale fakt supr. Malej ji ale registruje až teď ( v půl roce) 😉 Jinak já bych třeba doporučila šmudlu dečku s maňáskem 😉

sunny1981
autor
6. lis 2009

Ahojda,usínáčka už malá má,strašně by mě zajímalo,jak vypadá ta televizka???

poletucha
6. lis 2009

u nas frci vsechno co hraje a nejak sviti,blika atd.. 😉

marecek4
6. lis 2009

u nás je nej vše co se vleze do pusy,nejvíc poděděná kousací rybička a pak hrazdička,a zvukový hračky celkem nic moc,ale mobil dokáže pěkně uspat,přesně nahrávka trabanta,ta nemá chybu,využíváme v autě když nemůže Mareček zabrat