Vibrace kolečka u tříkolek. Do jaké míry je normální?

eloana
31. črc 2010

Ahoj holky rada bych se zeptala ,do jake miry je normalni vibrace u trikolek. Ja jsem s kocarkem zatim docela spokojena.jen me docela casto zavibruje predni zvojene kolecko....ani ne kdyz jedu rychleji,ale kdyz chytim treba nejaky kaminek nebo je treba popraskana silnice -kolecko se zacne vibrovat-nekdy se to prejde s jizdou nekdy musim zastavit a pockat a teprve jet dal.....
Mockrat diky🙂

klematis
1. srp 2010

já jsem měla tříkolku asi měsíc a toto byl jeden z důvodů, proč jsem ji dala pryč, někdy se to tak rozvibrovalo, že se třepal celý kočárek a musela jsem zastavit, nejhorší, když se mi to stalo na bruslích, málem jsem malého vyklopila, když se to rozvibrovalo a bloklo, ptala jsem se na to v servisu a prý je to normální, nevím teda jestli u všech značek, ale u kočáru co jsem měla já, tak ano ☹

eloana
autor
1. srp 2010

@klematis muzu se zaptat co jsi mela za kocarek? ja nema extra drahy -cca 7500 tisic
prave by me zajimalo zda je normalni kdyz jedu a je nejaka nerovnost tak se to treba rozvibruje ,tak ze musim zastavit a ukldnit kilecka jinak se to vzprici...je pravda ,ze kdyz jedu pomalou chuz, tak je to vetsinou v pohode jen kdyz treba prejedu nejaky kaminek.

klematis
1. srp 2010

měla jsem Jane

pett7
1. srp 2010

já mám trojkolku teutonii a tohle se mi ještě nestalo

eloana
autor
1. srp 2010

@pett7 me to dela kdyz treba prejedu kaminek a jedu rychleji, tak se to rozvibruje.kdyz zpomalym tak to prestane .nevim zda to je normalni ci ne.. ale ty kolecka tam jsou na volno,takze.....

eloana
autor
1. srp 2010

jen by me zajimalo jestli to je jako vada nebo to proste u trojkolek byva🙂

akcull
1. srp 2010

eloana, nemyslím si, že je to normální, mám taky trojkolku a tohle se mi nikdy nestalo....

ivika18
1. srp 2010

@eloana u janéčka se to dá seřídit: http://www.janecz.cz/servisni-informace, třeba to u tvého kočáru půjde taky 😉

eloana
autor
8. srp 2010

tak mi bylo receno, ze to je normalni....zjistila jsem ze to nejvice vibruje kdyz tam maly rve)))))

leleniska
9. říj 2013

Ahoj,já teda trojkolku nemám ale kočár mi to dělá taky...Normální to není,to by to dělaly všechny kočáry.Já stále dokola kočár reklamuji.Chvilku to pak jezdí dobře,a pak zase reklamuji...Nedá se s tím jezdit...ty kola se tak třepou,že to kolikrád vypadá,že se převrhne kočár... 😒