Vibrátor. Má někdo zkušenost?

saricek.b
29. pro 2009

Ahoj holky už jsem zoufalá,moc toužím pO tom koupit si vibrátor,když to oznámím manželovi je naštvaný že mi nestačí on.Ale já mám šílenou touhu zkusit jaký to je a pořád lepší tohle než byt nevěrná??Co když si ho koupím a neřeknu to doma ale kam ho uschovat??Má někdo zkušenost??

rimmel
2. únor 2010

hej lebo riesim problemy s mamou cez skype..a aj s bratovou frajerkou..je z neho zavislak a nooo to je jedno 😉 ale hned ako je maly v posteli vypinam neboj 😀

akshara
2. únor 2010

Myslím, že člověk nemusí být ani jogín, ani puritán, aby měl střídmější postoj k sexualitě, filipal. 😉 Bohužel jsme v sobě jen sexualitu rozžhavili na plné otáčky (viz. sex všude, kam se člověk podívá) a jsme jejími otroky, aniž bychom si toho byli vědomi. To je nejhorší poroba. ☹ Viz právě potřeba vibrátoru. Pak ospravedlňujeme otroctví, ne sexualitu! To je velký rozdíl. Stačí se podívat do přírody, co to znamená být "sexuální"! Stane-li se sex u muže návykem (fyziologicky), jeho potřeba je takřka "neukojitelná", neustále roste, muž se stává zvířetem. To je spojeno právě s neustálou tvorbou testosteronu. Je to vcelku prostá rovnice. Proto na nás taky odevšaď působí sexualita, protože je to dobrý způsob, jak vést marketingovou kampaň nenasytnosti. Případ jogínů znám, ale ten tu zrovna neobhajuji, ačkoli je to sympatické. Myslíš, filipal, že by měl být tedy muž spíš hrdý na to, stane-li se z něj zvíře?

Takže jistě má úcta k ženám mi dosud zabraňuje strkat si do zadku Bůh ví co, natož si dělat z ženy prostitutku. Tohle o množství vztahů není. Ba naopak, pochopit tuto věc alespoň pro mne znamená vyrovnat se se sexualitou. To s mým duchovním vůdcovstvím nemá co dělat! 😀 😝 Ale možná, jakmile bych začal ženu vnímat trochu hruběji, kdo ví jaké choutky by se ve mě probudily...kdo ví jestl by mi stačila vůbec jedna 😀 😀 😀 ...možná bych se s ní o vibrátor ještě přetahoval! kdo ví... 😝

Ženská žádost je fyziologicky vždy menší (o hodně), není-li žena třeba mužatka s notnou dávkou mužské hladiny testosteronu v krvi. Ovšem spíše je to vyvolaná sugesce od zakžených mužů, touha po "vyrovnání" se. Sugesce je silná a dokáže zbývající nedostatek testosteronu snadno "zastoupit". V podstatě je to i takový odvěký boj pohlaví: Muž si myslí, že nad ženou vládne (skrze sílu) a přitom jej ona skrze jeho nenasytnost (nenásilí) ovládá. Emancipovanou ženu vidím proto jinak, než jako zkaženou muži nebo jako ovládající muže!

A propos, mne nijak příspěvky Rimmel nepohoršují. Jsou dobré. Ona je píše vážně a já je čtu nevážně, toť vše, je to jako jin a jang! 😉 Ale určitě bych na základě tohoto bohulibého vlákna nesoudil cizí sexualitu. Nemluvě, že si spousta žen vrká a přede nad tím, co ji časem jen položí vztahově na kolena z příčin již popsaných. Pak však může mít alespoň důvod tím spíš přispívat v jiných, 😀 méně veselých vláknech... 😕

akshara
2. únor 2010

P.S. Muž-zvíře, tím myslím otrok C19 H28 O2! (to jest chem. vzorec pro testosteron, nikoli pro lásku, jak by se chtělo myslet) 😀 😀 😀

rimmel
3. únor 2010

ako prepac akshara, nemyslim si, resp viem, ze moj mu ma nevnima hrubo, je to velmi citlivy clovek, nie ako kazdy muz, empaticky, dokonca si vie aj poplakat ked ma nato dovod, neuveritelne milujuci a spravil by pre mna vsetko.

urcite ma neberie ako "prostitutku" pretoze mu uspokojim vsetko jeho sex.chutky ci sny i ked vlastne ziadne nema 😀 myslim tie neukojene sny, fantazie.

napriklad sme sa s nim pred par dnami bavili o sex apetite ako je mozne ze jeden muz ho ma vacsi a druhy mensi..on a jeho kamarat si napriklad ked boli single, honili aj dvakrat za den..proste to potrebovali, ich dalsi kamarat nie...asi to ozaj bude tym testosteronom ze ano.

plus moj manzel ma dost viazany vztah k sexu. jeho byvala partnerka ho podviedla, a neskor zistil ze nie raz. a co toto spravi s muzskym egom??? 😉 moj muz sa boji asi ako kazdy clovek ze ho raz opustim ze nebudme splu ze sa rozvedieme..atd atd..ale nie preto lebo ho prestanem lubit ci preto lebo si nebudeme rozumiet..jeho hlavny strach je ze uz sa mi nebude pacit sex s nim. co je pochopitelne ze ano.

cize verim ze mala cast jeho sexuality spociva aj v tomto strachu. preto je pre mna dolezite mu dat sexualne najavo ze je vyborny milenec, co aj je.

samozrejme nie iba to mu davam najavo, no mozno na rozdiel on inych muzov, on to potrebuje viac aby bol stastny, aby sa netrapil. 🙂

a verim ze toto vsetko je iba otazkou casu......ze raz pochopi a "vylieci sa" vdaka mojej laske.

rimmel
3. únor 2010

cize nie vsetko je tak ciernobiele ako to mozno vidis ty ask 😉

rimmel
3. únor 2010

oh a tiez este jeho byvalka mu zvykla hovorit ak jeho penis vnutri neciti zcoho si on zobral ze ho ma maly pricom nema ☹ ...asi mala rozsexovanu siroku mega vaginu krava sprosta, ja mam uzku a citim vsetko vyborne, to ma asi zo sukania tych cernochov ... 😠 🙄 😀

filipal
3. únor 2010

Akshara,
ano to sa ospravedlnujem, nechcela som byt osobna a sudit niekoho sexualitu....
to mi zase uslo, nerada to robim, ale proste v zapale diskusie neodolam a vynasam sudy! 😝 😅
v podstate s tebou vo vela veciach suhlasim....napriklad tie reklamne kampane plne nahych zien a pod..
(zase asi to funguje na cielovu skupinu)

ale! s cim urcite nesuhlasim je to, ze zena ma mensiu potrebu sexu. zavisi to od konktretneho cloveka.
je vela muzov sexualne chladnych, ktori vobec nemaju " chtic" na rozdiel od ich partnerky, ktora tym
casto trpi. a to uz vobec nie je spolocensky akceptovatelne!
ty pises o opacnom pripade, ked muz je ten neustaly zvodca a zena chudera nechce a nechce..
ano, to si verejna mienka tak casto predstavuje a byva to aj nametom mnohych filmov a pod.

skoda, ze sa do tejto diskusie nezapojili viaceri, lebo bolo tu vela zien, ktore sa trapili, prave pre muzov nezaujem...

Akshara, a uz prestan s tym vibratorom do z.... 😝 😀
ved su aj ine metody ako si spestrit sexualny zivot! 😅

zanett
3. únor 2010

filipal - to ja se klidne pripojim s nazorem o nezajmu muzu. Teda, mam MP, tudiz me zajem/ nezajem muzu nezajima, ale v ciste teoreticke rovine: tady, kde ziju, maji muzi bud velmi nizke hladiny testosteronu, nebo jsou prizemni (jako nasledek vychovy), pac delam v praci s dalsima 200 chlapama a kdybych si pred ne stoupla naha, tak to s nima ani nehne! Je teda fakt, ze oni jsou zvykli, ze si je zenska ulovi sama, takze se ani nemusej snazit, ale bohuzel postradam v nich to zvire, o kterem se zmnoval akshara (proste pro vylepseni dynamiky v kolektivu 😀 ).

brumdinka
3. únor 2010

teda vy jste toho nakecali na tohle téma 😀

filipal - to není o věku, můj muž má 41 a sex je více jak dvakrát týdně - nebo spíš jak se povede, někdy neni vůbec třeba 14 dní a jindy obden (jako třeba ted´ 😎)

balis - tvůj muž je jen unavenej, však ono to zas přijde 😉

aksara - teda koukám zas filozofické statě, život je ale trochu o něčem jinym nemyslíš 😉

zanett - myslim, že ty chlapy hrubě podcenuješ, schválně si před ně nahá stoupni 😀 - většina si bude myslet, že ses zbláznila a možná po Tobě někdo skočí i když teda nevim, jak sem četla tvé příspěvky, tak píšeš jako feministka po kterých chlapi neskáčou ani když jsou nahé, tak ano pak ti věřim 😀 😀

frisbee
3. únor 2010

brum....kam to lezeš 😀 😀 😀 😀 😀

zanett
3. únor 2010

brum - ja nejsem feministka, to je jenom zdani 😉 Dokonce se se mi stal nedavno trapas: v praci jsem (v kuchynce! Nikoliv v kanclu) jednou velmi jemne flirtovala s jednim kolegou (kterej je holkar mimochodem) a on mi na to rekl, ze jsem ho uvedla do neprijemne situace! 😒 No sorry, ale nechapu, jak nekomu muze vadit, kdyz mu pochvalim boty! Holt Anglani... 🤐

katy1979
3. únor 2010

rimmel rozsexovanu mega vaginu 😀 😀 😀

ale zaujimava tema a zaujimave nazory sa tu clovek docita

rimmel
3. únor 2010

zanett 😀 moj muz je anglican a veru poznam ich veeela ale zeby neradi flirtovali? tak to urcite nie prave naopak 😀 😀

brumdinka
3. únor 2010

fris - hledám inspiraci 😀 😀 😀 😀

zanett - no to víš sexuální harašení 😝 😀 😀

kalu
3. únor 2010

Tak jsem taky nakoukla, pro inspiraci.... a koukám, že se tady rozjela zajímavá debata.

Aksharo, taky nesouhlasím s tvrzením , že žena má od přírody menší potřebu sexu než chlap. Je to fakt o každém jednotlivci. Já jsem třeba měla o hodně větší potřebu než můj exmanžel, a dost jsme kvůli tomu bojovali- dokud jsme ještě nebyli svoji, tak se ještě snažil, ale po svatbě jsem si připadala jako sex. loudil 😀 Nakonec náš vztah stejně skončil rozvodem (z jiných důvodů) a s mým současným přítelem jsme naštěstí tak nějak "sladěni" na stejnou frekvenci.

Rimmel, jestli bývalá tvého manžela spala s černochy, tak se jí ani nedivím, že jí tvůj manžel připadal "malý"- víš , co se říká o vybavení černochů ??? 😀 😀 😀 (neznám z vlastní zkušenosti, ale jen z vyprávění a statistik 😉 )

Přítel mi chtěl koupit vibrátor- prý, abych se nenudila, když není se mnou 😀 - a byl se podívat v sex shopu a říkal, že ten, co se mu zamlouval nejvíc stál 6000 !!! To jsem netušila, že je to taková pálka 😕 . No, já jsem ho stejně ani moc nechtěla- přeci jenom si říkám- živý je živý, ne ??? 😀 😝

zanett
3. únor 2010

jezis, rimmel, ty mas taky odpoved na vsechno. MP je taky Anglican, taky neflirtuje. V praci jich mam dalsich 200, ktery taky neflirtuji (podotykam, ze s nikym, ne jen se mnou) a za tech 6 let, co jsem tady v UK stravila, jsem zjistila, ze je to snad nejmene flirtujici narod v Evrope. V tomhle se spis priklanim k brumdince - vypada to na obavy z narknuti ze sexualniho obtezovani....sakra, ale tohle jsem ani nemela zminovat, ted se tady rozjede diskuze na tema, ktera narodnost flirtuje vic 😀 😝 Jinak, rimmel, rikas, ze jich 'poznas veeel' - kolik konkretne to jako je? 😀

rimmel
3. únor 2010

no zanet v uk som uz skoro 6 rokov, vystriedala som 4 zamestnania, v kt.pracovali ak nie povacsine tak vzdy vela muzov a poviem ti, flirtovali skoro vsetci, az na takych tych intelektualov 😉 v jednej praci dokonca zacala robit jedna baba, krasna super postava, vsetci sa za nou sli zadrhnut..furt ju obletovali 😀

mozno ale ty si ina vekova kategoria, ja rozpravam o veku od 20-30 rokov.a ty? vies ina generacia to musi byt ine.

rimmel
3. únor 2010

kalu jasne ze viem, preto som napisala co som napisala,robila som si totiz srandu, nepodviedla s cernochom no vzdy sajej pacili..... 😉

rimmel
3. únor 2010

este dodam, z mojej skusenosti anglican flirtuje este hadam viac ako taky konzervativny slovak 😝 😀

zanett
3. únor 2010

rimmel, je mi 26, kolik je tobe?

rimmel
3. únor 2010

a ti muzi v tvojej praci su tiez podobneho veku? mne je 24 😉

zanett
3. únor 2010

rimmel, btw: zase ale neplet slusnost s flirtovanim. To, ze mi treba nekdo podrzi dvere a usmeje se na me a do toho mi rekne, ze mam hezky vlasy, to podle me neni flirt. Pokud to beres treba takhle, tak to pak jo, to pak flirtuji vsichni, pac jsou vetsinou slusnejsi nez Cesi/ Slovaci, ale ja mam treba na mysli takove to flirtovani, kdy se treba letmo dotknes neciho ramene atd (kdyz jsem tomu kolegovi chvalila boty, tak jsem mu prave velmi, velmi letme 'cvrnkla' o rameno, coz ho skolilo 😀 😝 ).

Jinak - pracuju ve firme, kde ma 95% zamestnancu vysokoskolske vzdelani (pac je to dane tim, na co se nase firma specializuje) - nerekla bych, ze jsou nutne intelektualove, ale mozna jo 😀 , treba proto taky neflirtuji... 😀

zanett
3. únor 2010

rimmel - jo, vetsina chlapu ma od 25 - 35 let.

zanett
3. únor 2010

jeste jak tu mluvis o tom veku: nas Financial Director ma 44 a ten mi neustale lichoti (neflirtuje), tak ten je flirtu nejbliz rekla bych - rika mi, ze mam hezky vlasy (viz muj prispevek nahore), ze mi to slusi, ze mam hezky nehty a minulej tyden mi pochvalil nausnice. A je to tlustej, plesatej pardal 😀

rimmel
3. únor 2010

flirtovanie..aj to ze ti napr niekto masiruje ramena? 😀 ja viem co je flirt neboj 😉 a mozno preto neflirtuju ... u nas jeden chalan kazden zenskej ked prisiel pusu a objatie...sa v tom vyzival 😀

rimmel
3. únor 2010

fuuuj no sef sa asi snazi flirtovat ale nejak mu to nejde 😀

zanett
3. únor 2010

jo, on je takovej sleazy 😝 Ale to je asi taky castecne tim, ze je nedavno rozvedenej, tak zacina zase lovit 😀

akshara
3. únor 2010

Jen malá apologetika: aby žena měla stejný nebo srovnatelný sexuální apetit jako muž (za standardních podmínek), pak by potřebovala právě mužovu hladinu testosteronu. Podívejme se do přírody, s jakou vůlí přijímá samice samečka. Ono to má totiž vcelku svůj vlastní smysl! Jestliže tedy žena nedisponuje mužovou hladinou C19 H28 O2, pak nastupuje v roli jedině sugesce. Dána výchovou, podvědomou snahou vyprostit se z nadvlády muže. Rád bych řekl, že věc hladiny testosteronu v krvi je věcí filosofie, ale bohužel je to jen příroda, její chemie. Takže pak jistě žena může působit jako nadržený muž s vibrátorem v ruce. 😀 Já však fandím ženám, vymaněným z tohoto dlouhodobého otroctví i klamu a vím, že takové existují. 😉 Přesto jiné ženy neodsuzuji, ba hodnotím, že je člověk schopen tomu všemu ještě upřímně věřit. Milovat jen Rusalek, to je blažené zatížení, blažená psychóza! 😀 😝 Od ideálního muže nelze nic jiného také čekat! 🙂 😝

saricek.b
autor
3. únor 2010

😀 koukám jak se moje téma rozjelo.Mám z toho radost ikdyž sme jinde než u vibrátorů 😀

akshara
3. únor 2010

Jistě, kdo by si pomyslel, že za tím milým gumídkem bude princip otroctví žen! 😉