Vibrátor. Má někdo zkušenost?

saricek.b
29. pro 2009

Ahoj holky už jsem zoufalá,moc toužím pO tom koupit si vibrátor,když to oznámím manželovi je naštvaný že mi nestačí on.Ale já mám šílenou touhu zkusit jaký to je a pořád lepší tohle než byt nevěrná??Co když si ho koupím a neřeknu to doma ale kam ho uschovat??Má někdo zkušenost??

luciebx
17. led 2010

jako je fakt ze muj pritel ma taky rad sex a jak sem ted tehu tak spis teda sex odmitam nevim proste mi to nejak nejde dokupy i kdyz vim ze je to bezpecny.. a pritel to chape.. takze nastavaji jine praktiky ze jo...

jak rikas.. vztah neni jen o sexu ale o vzajemnem pochopeni jeden druheho a o lasce...

radka.m.
17. led 2010

brumdinka-věř,že opravdu zatím nemáme ani jeden z nás pocit,že bychom se o něco ochuzovali,až ten pocit jeden z nás začne mízt,pak určitě začneme hledat nějaké řešení 😎 😎

rimmel
17. led 2010

suhlas s radkou.

aleachim
17. led 2010

luciebx, no já bych to taky nedělala a pochybuji, že by mi to manžel zakázal, protože je pro každou špatnost. Pro chytlavé vibrátor nepovažuji za špatnost. Ale zakladatelka asi nemá tak tolerantního manžela a přeci se kvůli vibrátoru nerozejdou. Tak mě napadlo, že by nebylo špatné ji odpovědět na to na co se ptala.

brumdinka
17. led 2010

cmuli - ale no tak, proč to vztahujete neustále na konkrétní osobu co to píše, já píšu čistě obecně, my problémy v sexe nemáme, a nikdy sme neměli a to ani když nějakej čas kvůli těhotenství neby;
jen mi příde ubohý takovou věc schovávat 🙂

diddi - s tim, že by sis měla vibrátorem ulevit, nebyla bys taká kousavá 😀

aleachim
17. led 2010

didi, tak ji ignoruj, ono ji to přejde. Na hádky musí být minimálně 2.

cmulinko
17. led 2010

a dam aj dobru radu kde dat vibrator,aby to manzel neuvidel.Vicapte ho tam,kde je najviac prachu v dome.Moj manzel totiz prechadza okolo prachu kazdy den,ale ho nevidi. 😀 😀 😀

luciebx
17. led 2010

presne tak pokud je manza vylozene proti tak to nema cenu....

aleachim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aleachim
17. led 2010

radka, a o tom to je, když ho nepotřebujete a ty po něm netoužíš, na co by ti další krám do domu byl??? Až budeš potřebovat, tak si ho třeba pořídíš a nebo to vyřešíš jinak.

diddi
17. led 2010

brumdinka, aspon viem na co pouzivas vibrator ty 😀

luciebx
17. led 2010

cmulinko... 😀 😀 super napad haha... nebo do kytek.. jako chlap a zalivat kytky no nevim nevim haha
koupit zeleny vibro a je zamaskovanej hned 😀 😀

aleachim
17. led 2010

u nás by ho z těch kytek vytáhla Luciše, takže raději ne.

brumdinka
17. led 2010

aleach - zarazila mě věta přece se kvůli vibrátoru nerozejdou - jako proč by se měli rozcházet ! 😅
že ona si ho pořídí a on si bude myslet že jí neni dost dobrej, no tak to prominte, ale mít takovýho partnera co nedokáže bejt tolerantní a furt mi něco zakazuje, začne to vibrátorem a skončí kdo ví čim, tak to at´si radši jde 😒

luciebx
17. led 2010

by rekla.. mami co to je za kytku... a rekni... novej kaktus kterej picha ale neboli.. 😀 😀

cmulinko
17. led 2010

lucie 😀 😀

luciebx
17. led 2010

😀 😀

aleachim
17. led 2010

brum, vždyť ho vůbec neznáš, tak to nemůžeš takhle posudit, třeba to jen potřebuje vstřebat a když si ho pořídí a ukáže mu, jak ho využít při sexu, tak se mu to bude líbit. Myslela jsem to tak, že přeci mu neřekneš, když mi nedovolíš vibrátor, tak od tebe odcházím, o tom to přeci není, ne?

brumdinka
17. led 2010

alech - no právě, proto sem nechápu tu větu o tom rozchodu 😅

rimmel
17. led 2010

co natom brumdi nechapes aleachim tym chcela vyjadrit ze o nic nejde..ved sa koli tomu nerozidu tak o nic nejde..

ikke
17. led 2010

prosim, diskutujte bez osobnych narazok, urazok a provokacii. a k teme, samozrejme... 😉

brumdinka
17. led 2010

rimmel - tak to jo, já to právě pochopila naopak, jako že se kvůli takovýhle kravině rozejdou 😅

radka.m.
17. led 2010

brumdinka-já bych i věřila,že je spousta lidí,co jsou schopný se rozejít kvůli takové kravině,lidé se totiž kolikrát rozvádějí i kvůli malichernostem,tím samozřejmě nepoukazuji na nikohjavascript:addEmoticon('😉','vBody')o na této diskuzi 😉 😉

rimmel
17. led 2010

ja to skor vidim tak ze kto sa rozist chce, dovod si najde. 😉

mamiinka
26. led 2010

tak tu se člověk pěkně zasmeje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berenika39
26. led 2010

Za prvé: 100 bodov pre cmulinku a její prababku, která chtěla objednávat protézu....normálně mi doma dávali mokrej hadr na hlavu, jak jsem se chechtala

Za druhé: větší blbost než že vibrátor používají páry, které mají nějaký problém, jsem neslyšela.

Za třetí: nedá mi to - ten přístroj, i když je tvrdý, se píše s měkkým i....párkrát tu byl i s tvrdým....chápu že asociace je jasná, ale pravopis je pravopis

Za čtvrté: měla jsem, mám a mít budu, neschovávám, používám sama i s přítelem, ne však často. 🙂))))).

Pro autorku otázky: co dřez? myje partner nádobí? u nás by se tam mohl vibrátor utopit, než by ho manža našel

mataharyy
26. led 2010

Jděte na to od lesa 😉 Jestli se bojíš že bude manžel naštvanej, tak mu ten vybrátor dej např. k vánocům/narozeninám to je fuk, nemůže se ani naštvat neb je to dárek a koupila jsi ho pro něj (pro větší zábavu v posteli, ne aby ho on používal... 😀 ) a že ho budeš používat když nebude doma, o tom se nedoví 😝 😀

akshara
27. led 2010

Dámy, 😉 osobně asi nemám moc co prakticky povědět na téma vibrátor, 😕 natož případně i filosoficky shodnotit jeho tvrdost a neprostupnost, 😀 ovšem za sebe, jakožto za slabé mužské pohlaví, 😎 bych tedy řekl asi tolik: Kdybych byl ženou, 😲 bylo by mi asi před partnerem trapné, že se vůbec uspokojuji nějakým gumídkem, že hořím v sobě takovým sexuálním chtíčem. 😒 Ale intimita je dnes velmi posunuta a zploštěna, 😖 takže asi zůstane můj názor osamělým. 😉 Jistě, to je údělem velikánů. 😀 😝 Navíc partneři jsou většinou sexuálně nenasytnější než dámy, takže ženám někdy jejich poklesku rádi odpustí, necítí-li v gumídkovi jasnou konkurenci, drtivou, mnohdy i "tvrdou" převahu. 😀 😝 Jen by mne zajímalo, zdali je v ženách tolik testosteronu, nebo už je to natolik přejatá sugesce ze zkaženosti mužů, že už si toho nikdo neuvědomuje. Kdo ví, třeba poví... 😀 😀 😝

rimmel
27. led 2010

podla mna neni rozdiel ci si to zena robi rukou alebo vibratorom..ked ma chut a muz neni doma tak co 😝