Vibrátor. Má někdo zkušenost?

saricek.b
29. pro 2009

Ahoj holky už jsem zoufalá,moc toužím pO tom koupit si vibrátor,když to oznámím manželovi je naštvaný že mi nestačí on.Ale já mám šílenou touhu zkusit jaký to je a pořád lepší tohle než byt nevěrná??Co když si ho koupím a neřeknu to doma ale kam ho uschovat??Má někdo zkušenost??

bara78
3. únor 2010

Děkuji za tuto diskusi, neb se vždy velmi dobře pobavím... 😀 a jsem ráda, že se zjevně baví přítomní... nestačím se divit, jak se to tu rozjelo.

rimmel
4. únor 2010

ask samozrejme ze vsetko je sugescia, nakolko my ludia niesme ako zvierata, nemame iba prirodzene pudy ale aj pudy zavisle od naseho psychickeho rozpolozenia, potrieb.je hovadina porovnavat zvierata a cloveka v tomto smere

filipal
4. únor 2010

podla mna sme zvierata! 😀 😝

brumdinka
4. únor 2010

aksara - já se nestačim udivovat, jak na všechno jdeš filosoficky, sorry, ale podle mě to co píšeš je blbost, ono totiž vždycky je to jen o lidech a můžem se tu donekonečna dohadovat jakej to má psychologicko - fizologickej vliv

nakonec stejně jde jen o to jedno, né 😀 😀 😀 😀

akshara
4. únor 2010

🙄 🙄 🙄 No, tak mi teda řekněte, kde už jinde, než na "Vibrátoru" chcete filosofovat a spasit svoji duši?! 😀 😀 😀 😝

rimmel
4. únor 2010

aks moja dusa je spasena 😀

kubaka
4. únor 2010

akshara - ty máš snad něco proti sexu? Nějaký mindrák? 😝 😉
Člověk v sexu potřebuje hravost a vynalézavost - nejde jen o plození. A dlouhodobé soužití potřebuje osvěžení.
Pokud máš problém s vibrátory, můžeš třeba pořídit i virbrátor 2 v 1. Vymění se speciální nástavec a máš z něho masážní přístroj na jemné a příjemné vtírání krému do pokožky. Takže i z vibrátoru se dá udělat ušlechtilá a zkrášlující věc.
Chlap potřebuje pravidelný sex, nebo spíš uvolnění tlaku - to snad chlapovi nemusím vysvětlovat. Potřeba ženy se mění s věkem - nejsilnější je kolem 40 let - to má logiku: blíží se klimakterium a příroda se snaží stihnout ještě co se dá.
I ženy mají rády sex a necítí jako něčí otrokyně. Myslím, že je to mnohem prostší než co se v tom snažíš hledat. Jsou dva, mají se rádi a rádi se spolu milují a vymýšlejí všechno možné, aby se jim to oběma líbilo. Co dělají v ložnici, je jen jejich věc. Jsou-li spokojení, pak je všechno v pořádku. 😎

brumdinka
4. únor 2010

kubaka - naprostej souhlas 😉

akshara
4. únor 2010

Rimmel 🙂 , říkáš: "Do nebe jdu s Novým Zákonem v levé ruce a vibrátorem v pravé", ano? 😀 😀 To tam asi pěkne "rozvibruješ", viď? 😲 😀 😝 😕 😨 🤐

filipal
4. únor 2010

Kubako, konecne si prisla! nech to konecne naberie trochu obratky! 😅

dzio2
4. únor 2010

kubaka to je dobre 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akshara
4. únor 2010

No, mě přijdou dobré jen moje příspěvky. 😝 A pak ty od Rimmel! 😀

filipal
4. únor 2010

noooo, tie vase su najlepsie, to beriem!!! 😅
ale aj tie moje by sa patrilo ocenit 😢 😢

dzio2
4. únor 2010

ask samochvala smrdi 😀

akshara
4. únor 2010

Dzio2, ještě jsem se nepochválil, to přijde až pak! 😝 😝 Zatím jsem stále u těch faktů... 😀

rimmel
4. únor 2010

aks nie, do neba pojdem sama, caka ma tam totiz muz dokonaly, muz stvoritel, ktory vie vsetko, aj vibrovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kubaka
4. únor 2010

Dlouho jsem se bavila, až jsem se neudržela - legrace... všechny příspěvky jsou perfektní, pač jsou s humorem - teda askhara je smrtelně vážný 😎 😝
😀 Stejně se mi zdá slovo "vibrátor" zcestné - mě to přijde spíš že spíš vrní - takže bych překřtila na "vrnidlo"

rimmel
4. únor 2010

mne ask nepride az tak vazny 🙂

rimmel
4. únor 2010

a mozno je to tym ze ja ho neberem vazne a on to kludne vsetko tak moze mysliet 😀

akshara
4. únor 2010

Kubaka 🙂 , prosím sledovat ukázku od 5. minuty, 10. vteřiny. Něco pro tu hravost a inspiraci! 😀 😀 😀 Tak snad si přijdeš konečně ode mne na své... 😀 😝 Ano, není nad hravost a lehkost...

https://www.youtube.com/watch?v=KbIUpnzDzwk
rimmel
4. únor 2010

a ked hovoris o faktoch..ako mi vysvetlis ze zensky apetit sa vekom zvysuje, vrcholi v 40.roku zivota kdezto u muzov vekom klesa? 😝 😉

amdeis
4. únor 2010

booooze jak ja sa tesim na svoju 40. Tooolko apetitu a aj deti uz budem moct poslat na balkon pocitat ujov v ciernom klobuku. 😵 Len aby to moj manzelik prezil, bude strhany jak boruvka. 😀

arietiska
4. únor 2010

askara: ale i ženy mohou mít zvýšenou hladinu testosteronu! A myslím, že i chlap ji může mít sníženou ... pak se rovnice srovná a je to 50 na 50.
My nejsme tak sexuchtivé, leč nám po ránu nemá cou houpnout, když máme plný močák. 😀 Už jen díky tomu jste lepší, ale to se nepočítá! 😀
Vibrátor je fajn, my nemáme ruce! 😀

filipal
4. únor 2010

len pozor Amdeis! mozno si budes musiet najst mladsieho.....
lebo ti chlapi dnes akosi nevladzu! 😎

arietiska
4. únor 2010

Teda máme, ale nejsou nám moc k ničemu... 😀

amdeis
4. únor 2010

filipal 😉 moj manzel je mladsi 😀

smudlinka10
4. únor 2010

teda tady si vždy zlepším náladu 😀 asi to budu muset dočíst 😀

rimmel
4. únor 2010

smudli kde si tolko bolaaaaaaaa 😀

smudlinka10
4. únor 2010

nestíhala jsem 😀 nechci nic říkat ale jak se tady píše "Stane-li se sex u muže návykem (fyziologicky), jeho potřeba je takřka "neukojitelná", neustále roste, muž se stává zvířetem." tak jsem v sobě našla chlapa 😀 a brzo ze mě bude zvíře 😝 😀 Jdu číst dál 😀

rimmel
4. únor 2010

😀 😀 a brzo zacnes kusat a cela schlpaties! 😀