Vibrátor. Má někdo zkušenost?

saricek.b
29. pro 2009

Ahoj holky už jsem zoufalá,moc toužím pO tom koupit si vibrátor,když to oznámím manželovi je naštvaný že mi nestačí on.Ale já mám šílenou touhu zkusit jaký to je a pořád lepší tohle než byt nevěrná??Co když si ho koupím a neřeknu to doma ale kam ho uschovat??Má někdo zkušenost??

kijonkova.k
15. led 2010

Holky,tak jsem koukala na nějaké stránky a musím říct,že jsem byla mile překvapena.A aní to není tak drahá sranda jak jsem si myslela. 😉

diddi
15. led 2010

no ako?...uz ste nasli skrysu?

saricek.b
autor
15. led 2010

Jasně našli mám ji mezi spodním prádlem úplně vzadu zabalenou v podprdě která je mi malá.Ale holky fakt doporučuju a musim říct,že sex s manžou mě mnohem víc baví a vzrušuje když mezi tím zkusím i něco jinýho a hlavně třeba jinak v jiný poloze.Můžu doporučit.Kijonkova ten muj stál 300,-bohatě stačí 😀

lekno
15. led 2010

korún, či eur? 😀

bocenka
15. led 2010

ja mám tiež doma kamoša 😅 ale mne ho kúpil manžel ako spestrenie najskôr som sa zdráhala a teraz v pohodičke používame spolu a keď to na mňa príde a muž nie je doma tak šup vytiahnem ružovučkého kamoša 😅 😅 😅 😅 😅

saricek.b
autor
15. led 2010

300,-Kč.Jasně sem na MD a když prcek spí a nemám co dělat vyndam kamaráda a hned ten čas uteče. 😀 Je to šikula.

rimmel
16. led 2010

skryvat vibrator? to kde sme? 😕 divne manzelstva teda niektori ludia maju 😀
ja mam tiez vibrator, dostala som ho od muza a vyuzivam ho pri sexe s nim...a je to super, no ja ho pouzivam iba na "vonok" aby som dosiahla vonkajsi orgazmus, nakolko vnutorny neviem a nikdy som nevedela 😀

rimmel
16. led 2010

a vety tipu ze uzivaj si ho ale nie moc casto aby si potom mala chut na manzela....blbost! penis a vibrator sa predsa nedaju porovnat resp sex, to telesno, ta vase / vibrator...no koment 😕 😀 😀

miskinadamko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miskinadamko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aleachim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miskinadamko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aleachim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miskinadamko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
momin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
brumdinka
16. led 2010

😀 no te je teda téma 😀

já hlavně nechápu, proč ho schovávat před manželem 😅 ,
jinak já mám vibrátory 2 (to proto že v jednom už mi nejdou baterky - je nějaký porouchaný nebo čo 😀)
a používám jak když sem sama doma, tak i někdy s mužem ho přizveme k hrátkám 🙂 , mám ho normálně strčenej ve skřini, kde mám mimo jiné i nějaký knížky atpod............

rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aleachim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
daluri
16. led 2010

Tak jak tady koukám, za chvíli se to tady zamkne, protože se to tady pomalu mění téma... a k pojmenování se raději nebudu vyjadřovat 😝

wild.horses
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aleachim
16. led 2010

ale zpět k vibrátoru, já zakladatelku naprosto chápu. Manžel nechce, aby vibrátor měla, ona ho chce. Taky bych si ho koupila a schovala a když by se mi to líbilo (nemám zkušenost 😔 ), tak bych ho pomalu začala přesvědčovat a když ne, tak bych mu to ani neříkala. U mě by byl spíš problém s tím, abych to udržela v tajnosti 😅 . A kam ho schovat?? No, já fakt netuším. Na začátku diskuze se pár pisatelek vyjádřilo, že to se dá kdekoliv, ale kam přesně by ho uložily, už nenapsaly.

rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinka81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
momin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz