Vibrátor. Má někdo zkušenost?

saricek.b
29. pro 2009

Ahoj holky už jsem zoufalá,moc toužím pO tom koupit si vibrátor,když to oznámím manželovi je naštvaný že mi nestačí on.Ale já mám šílenou touhu zkusit jaký to je a pořád lepší tohle než byt nevěrná??Co když si ho koupím a neřeknu to doma ale kam ho uschovat??Má někdo zkušenost??

rimmel
17. led 2010

aha aleachim..no ale aj tak 😀 taku vec zatajit..sak je dospela 😀

aleachim
17. led 2010

miski, a už zase začínáš, pak kdo provokuje.

mirip
17. led 2010

nechápem niektoré príspevky, čo sa tu píšu, ja mám normálne fungujúci vzah a tiež mi samotný muž kúpil vibrátor a nevidím na to nič zlé ked sa sex s partnerom trochu spestrí

brumdinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
momin
17. led 2010

cmulinko ty si me ted pobavila.. malem se tu valim smichy.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
diddi
17. led 2010

brumdinka...a vidis, my ho nepotrebujeme 😉

brumdinka
17. led 2010

cmuli - tak to je dobrý, už víme proč je baňka unavená 😀 😀 😀

jituskak
17. led 2010

brumdinka: namám pocit, že bych dávala rady. mělo to být pro odlehčení, v takto vypjaté diskuzi 😀 ovšem tys to nepochopila.
a rozhodně si nemyslím, že někdo, kdo má vibrátor není normální. to jsme nikde nenapsala ani jsme si to nikdy nemyslela!!!
a hlavně, tahle diskuze už dávno o vibrátoru není.

brumdinka
17. led 2010

diddi - a jak to víš dokud si to nevyzkoušela 😀

jinak my ho vpodstatě taky nepotřebujeme jen to ten sex zpestří, stejně jako i jiné věci třeba šlehačka, pouta a já nevim co ještě - prostě je to super věcička, aby Vám do vztahu nevlezl stereotyp

protože jestli to děláte pořád jen v misionářské poloze, tak se bud´brzo rozvedete nebo si manžel najde milenku co mu dovolí to dělat třeba ze zadu 😀

diddi
17. led 2010

brumdinka, ako vies, ze som ho nevyskusala? 😀

rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
diddi
17. led 2010

brumdinka, a ako si k tomu prisla, ze sa ludia rozvedu, alebo muz si najde milenku?....jedine osobna skusenost 😒

diddi
17. led 2010

nie rimmel, nezakazal...staci mi moj muz 😉 ...nie je nad neho!

cmulinko
17. led 2010

brumdinka...o tej polohe si nebud taka ista.Nikto neda taku misionarsku mojmu muzovi ako ja. 😀

brumdinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
momin
17. led 2010

Tak ted moc nechapu proc se tak navazite do didi? proto asi ze se pred tim navazela do rimmel ze?! 😅

My teda vibrator doma taky nemame...a nemyslim si ze nam to znici vztah... 😀

cmulinko
17. led 2010

brumdinka...nechcem sa nejak miesat do statistiky,ale len tak okrajovo moji stary rodicia su spolu uz viac ako 50 rokov a pochybujem,ze sa milovali z kamasutry 😀 😀

luciebx
17. led 2010

tak ja taky pisnu muj osobni nazor na vibrator ve vztahu... my doma nejaky mame.. jakoze ho nijak moc nepouzivame ale pritelovi to vubec nevadi.... vsak co.. i on si to radsi nekdy udela sam tak rika proc bych nemohla mit doma pomucku a je to fakt..
podle me takovy ty reci od chlapu " to ti jako nestacim ja ?! " je dost ubohy...

jako holky kdyz na vas prijde chut a pritel neni doma tak jako na nej cekate? to je dost sobecky pro vase telo a poteseni ne?

hlavne to neni nic jako podvadeni pac vibrator je proste jen vec na baterky... a schovat se da vsude.. i v kabelce.. hihi

jituskak
17. led 2010

brumdinka: a to když lidi nepoužívají vibrátor, ale nezmanená, že se milují zásadně v misionářské poloze. nemám v úmyslu se s tebou hádat, jenom prostě některý reakce jsou trošku mimo.

aleachim
17. led 2010

rimmel, neprovokuj, není to diskuse o tobě a o diddi.

radka.m.
17. led 2010

je to opravdu nechutné,napadat se tady už i kvůli vibrátoru,lidé,co ho používají,mně přijdou stejní jako každý jiní,ale jste naprosto vedle,že pokud nepoužíváme vibrátor,nebo jiné pomůcky na zpestření,tak dojde ke stereotypu a manželství se rozpadne,nebo si jeden z nich najde bokovku,jsem 16let vdaná a jestli si s manželem v něčem hoodně rozumíme,tak je to právě v sexu,nikdy jsme zatím žádné pomůcky na zpestření nepotřebovali 😉 😉 😉 ,takže milostný vztah jde určitě zpestřit i jinak a není zapotřebí se do někoho navážet kvůli tomu,že ještě nikdy nepotřeboval vibrátor 😠 a pokud to někomu intimní hrátky zpestřuje a neobejde se bez něj,tak prosím,každého věc 😎

aleachim
17. led 2010

lucie, ty nosíš vibrátor v kabelce??? Hele ale není to špatný nápad, kdybych ho schovávala, tak bych ho strčila někam mezi staré kabelky, tam můj muž určitě nic hledat nebude. Jen aby to nebylo jak někde v Polsku (nejsem si jistá), kde muž tajně střádal do kozačky manželky a před vánocemi je netušící žena vyhodila do popelce s necelým milionem.

diddi
17. led 2010

brumdinka, nechapem, co rimmel trafila?....to, ze nepouzivame vibrator nie je o tom, ze nas sex je nekvalitny...na statistiku sa mozem vykaslat, keby som do kazdeho sexu isla so statistikou 😀 rovnako ta moze opustit muz, s ktorym mas 3xdenne sex aj na lampe....je to v cloveku, vo vztahu, v dovere....

momin, do rimmel som sa nenavazala, ja ju mozem akurat tak ignorovat a nie je nic horsie ako byt zbytocny 😒

rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luciebx
17. led 2010

aleachim.. 😀 😀 dobry s tema kozackama 😀 😀

ne nenosim v kabelce ale vis jak.. kolikrat ti chlap vleze do kabelky ze? kdyz uz fakt chces schovavat vibrator...a je fakt ze nikdy nevis kde a kdy te to prepadne 😀 😀

proste chci rict ze se mi zda dost ubohe lhat svemu manzovi nebo aby mi on dokonce zakazal neco co bych si chtela treba jen vyzkouset..

diddi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cmulinko
17. led 2010

a predsavte si,ze su aj take uchylacke manzelstva,ktore nie su postavene na sexe...a predsa su stastne.Tym je aj moje manzelstvo.Sex je prijemny,krasny,ale svet sa mi nezruti..ani manzelstvo ak by som ho dhlo nemala.Bola som 2 krat rizikovo tehotna a nemali sme ziadny sex pocas tehotenstiev a par mesiacov ani potom a cuduj sa svete...moj manzel je este furt doma a nikam sa nespakoval.Ja len dufam,ze brumdinkin manzel ostane pri nej aj v situaciach ked z roznych dovodov sex nebude mozny.dufam,ze si nenajde milenku a ostane pri tebe,lebo ta nemiluje koli super sexu,ale koli uplne inym hodnotam.

brumdinka
17. led 2010

radka - fajn,a le taky neni se třeba navážet do těch co ho používají 😠 nejde o to, že ho nutně ke zpestření použijete, jen že je to fajn 😉

navíc radka příde mi to trochu škoda, se ochuzujete, mimochodem třeba by to partner uvítal 😉

cmuli - a jak to víš, si byla u nich v posteli 😀 by ses kolikrát divila co takový starší lidé v posteli provozují, třeba děda mýho muže byl v plné síle ještě v 70 letech, kdy s babičkou o 10 let mladší čile dováděli 😉

jinak krásně to shrnula lucie A o tom to je 😉

diddi
17. led 2010

ani my sme nemali sex pocas tehotenstva