Vibrátor. Má někdo zkušenost?

saricek.b
29. pro 2009

Ahoj holky už jsem zoufalá,moc toužím pO tom koupit si vibrátor,když to oznámím manželovi je naštvaný že mi nestačí on.Ale já mám šílenou touhu zkusit jaký to je a pořád lepší tohle než byt nevěrná??Co když si ho koupím a neřeknu to doma ale kam ho uschovat??Má někdo zkušenost??

hanulik
30. pro 2009

Osobně si myslím, že i když ho manža najde, nebude to tak horký. Jste přeci dva dospělí lidé, kteří se na tom dokáží domluvit. Slyšela jsem, že to někteří muži berou jako útok na svoje mužství, ale věřím, že dokáží svůj názor změnit. Spíš bych se ho snažila uklidit před prckem, aby jsi nedopadla jak já, když mi ho ze skříňky donesla na návštěvě jejich 1 1/2 stará dcera.

saricek.b
autor
30. pro 2009

no on to právě tak bere jako,že ten jeho mi nestačí a nemužu mu to vysvětlit tak si ale pořád řikám lepší mít tajně pomocníka než milence.To je hukot co si dělala když ho prcek přinesl?? 😀

mywiel
30. pro 2009

Saricek podla skryvat to pred manzelom je blbost, to ho akoze budes pouzivat potajme ked nebude doma? 😅 😀 Chapem chlapa ako sa musi citit ked mu zena povie kupim si vykonnejsieho na baterky, jednoducho ani ziarlit nemoze chudak ako ma proti tomu bojovat? 😝 😀 Najprv ho uisti, ze ho nechces vymenit za toho baterkového, ze ti uplne staci on, ze ho budete pouzivat spolu na hranie a spestrenie a pretoze manza ti nedava co chces. Ja by som bola asi tiez frustrovana keby si manzel kupil vakuovu pumpu ci umelu vaginu... 😅 😀 😀

mywiel
30. pro 2009

A este by ju predomnou schovaval... 😅 😀 😝

strouzek
30. pro 2009

no teda já už na koníkovi řešila různý věci ale vibroš by mě ani ve snu nenapadnul. takový věci bych řešila s kámoškou, sorry ale už tady bylo plno témat podobnýho rázu který byli žert tak se nediv že tomu nedůvěřujem.

hancas
30. pro 2009

saricek----já nějak pro vibroš nejsem,ale manža si koupil umělou vagínu,zezačátku mi to bylo nepřijemný ale zase lepší než aby chodil do night clubu no ne???prostě když nechchu nbo nemůžu tak mu s tm i s vagínou pomlžu a je to.
a myslím si že schovat vibroš mezi spod.prádlo nebo do úložného prostoru je super a třeba až na to bude nálada tak to manžovi ukážeš a třeba se mu to zalíbí a bude chtít další pomůckz 🙂 držím palečky

dezyre
30. pro 2009

Abych pravdu řekla, tak na vibroš taky moc nejsem.. zatím nebylo potřeba 😀 Ale pokud se manžel neumoudří, tak bude potřeba 😀 😀 😀 Drahoušek se jako většina bojí sexíku v těhotenství 😀 😀

libka1
30. pro 2009

len to nestrc do suplika s jeho spodnym pradlom 😀 😅

dezyre
30. pro 2009

😀 😀 😀 to já bych neschovávala.. schválně bych ho s tím provokovala.... a ještě mu s tím zašermovala před očima 😀

sjuzi
31. pro 2009

😀 😀 😀

ozujskova
31. pro 2009

schovaj ho ku vysavacu,ku pracke,ku detskym ponozkam...su miesta,kde chlapy nikdy nechodia 😀

draga
31. pro 2009

sari já ho mám normálně schovaný ve skříni u utěrek a ručníků v igelitce s ostatníma *hračkama* manžel tam opravdu nechodí...ale ví, že ho mám, u nás to není tabu, jen stejně není na ty hračičky čas...takže si ho klidně pořiď, dej do skříně a užívej si v době, kdy ti bude dítko spinkat a manžel v práci, no a když ho najde, tak řekni, žes ho dostala od kamarádky třeba k narozkám...a že ještě nebyl čas ho vyzkoušet...chlapi nemusí vědět všechno 😀

dezyre
31. pro 2009

Draga.. přesně to mě taky napadlo 😀 Mohla by přijít domů a na férovku ho vytáhnout a říct.. hele co jsem dostala od holek k narozkám.. a někam ho dát.. však nemusí vědět, že ho používá 😀 😀 pokud nechce..

saricek.b
autor
31. pro 2009

Teda holky tak to mě vůbec nenapadlo s tím dárkem to udělám mám kámošku který to řeknu kdyby se ptal co mi to jako dala za dárek a bude 😀

draga
31. pro 2009

tak tak 😉

ani3012
31. pro 2009

nečítam všetky príspevky ale ja by som na to išla takto:
"pozri,čo mi baby z práce kúpili k sviatku! Sranda,že?"
😉

dukie
1. led 2010

No já myslím, že to není zas tak špatné téma. Já to řešila nedávno taky. 😀 😀 😀 U nás je od tý doby, co máme dítě, sex veškerý žádný... a když už je, tak bych u toho nejradši nebyla 😖 , být nevěrná nechci, takže jsem taky zakoupila vibrátor... a nějak netoužím se s tím manželovi chlubit. Nevím proč, asi mi to připadne jako moje intimní věc a hotovo. Neláká mě zapojování vibrátoru do našich hrátek (byť teda teďka v podstatě žádný nejsou, ale to je věc jiná... prostě kdyby něco bylo, tak vibrátor při milování s partnerem nějak není můj šálek kávy...).

Takže jsem taky řešila Nerudovskou otázku "kam s ním"... 😀 😀 😀 No jako vážně... schovávat to např. do pytlíku od mouky 😀 a předstírat, že je to mouka, to mi připadne dost potupný. Jako rozhodně to není úplně snadná otázka... 😀 😀 😀

Ovšem narozdíl od saricka.b mám vyřešeno, co manželovi říct, kdyby ho objevil... prostě jen konstatuji fakt, že nevěrná být nechci a orgasmus k životu potřebuju... a už doktor Uzel říkával před mnoha lety milé heslo: "Dřinu strojům". 😀 😀 😀

Jo a jinak, když už jste to téma nakously... vibrátory se dělají i ve velikosti cca 10 cm... to se snad vejde do každé kabelky... 😀 😀 😀 Jo a v té souvislosti mě napadlo... vyrábí se i vibrátory, které se na první pohled jako vibrátory netváří (jak pro legraci, tak kvůli dětem...), např. i v podobě počítačových myší nebo malých žlutých kačenek, jak jsem nedávno zjistila. 😀

saricek.b
autor
1. led 2010

Dukie právě mě k rozhodnutí koupit vibrátor donutila t asama situace co máme prcka je sex nulovej a já to prostě taky potřebuje jako každej zdravej člověk.Dneska sem si ho ráno objednala přes net manža jde od pondělí do práce takže až mi ho pošta doveze nebude to ani vědět,ale každopádně se na něj těšim jak malá holka. 😀 A schovám ho do spodního prádla a co bud ho najde a nebo ne.A s tou kachničkou taky em to viděla je to hit,ale nějak si to s ní neumim představit je žlutá černá a taky jako delfíni atd ale klasika je klasika 😀

zuza.m
1. led 2010

no musim prispiet 😅 čitala som to na začiatku a teras nakukla zase.
ja mam zase opačny problem.vibrator som dostala od mojho mužička do daru stym že si ho možem využivat a popripade spolu snim.no ja osm na take veci neni.je obrovsky hruby ,nič premna.aj ked aj u nas je sex nulovy nejako ma to k tomu umelemu netaha.a tak tiež som riešila dilemu kam snim.preto že knam chodi kde kto aj deti aj svokra a stale som mala pocit že mi to niekto najde.no tažko by osm niekomu vysvetlovala že to nieje moje ,že som ho len dostala 😅 .niekolko rokov bol na skrini teras je zase v nej niekde v šatach.
a ako darček od kamošky je to super napad.ak by som nevedela ako sa knemu dostat určite by som to urobila tak.apson by som to nemusela tajit pred mužom.a muž by aspon nebol urazeny že mi nieje sex snim dost dobry.

dukie
1. led 2010

saricek.b: Spodní prádlo je O.K. Pokud vím, ženy ho tam často schovávají. 😎 Ovšem u nás by to nefungovalo, protože manžel čas od času poklízí suchý prádlo, takže mi rovná i kalhotky a ponožky atp., takže by se asi brzo divil. 😀 No a jinak musím říct, že když jsem si ho objednala já, taky jsem se těšila jako malá holka. 😀 A vybrala jsem, jak se ukázalo, dobře. 😀 😀 😀 Taky si kachničku představit neumím, ale nedalo mi to nenapsat to sem, páč mě to samotnou při výběru dost překvapilo - no jo, ženská v této oblasti nedotčená... 😀 😀 😀

zuza.m: No jeden můj kamarád (čtyřicátník) tvrdí, že vibrátor je pomocník k nezaplacení... odpracuje si svoje tam, kde už mužské síly nestačí. 😀 😀 😀 Takový chlapský přístup se mi moc líbí. 😀 😀 😀 Každopádně si myslím, že Tvůj muž udělal "chybu" v tom, že to s Tebou nezkusil nějak probrat... jakože když už ho chtěl pořídit pro společné chvíle, tak by se snad měl ženy zeptat, jestli by chtěla velkého, malého, fialového, realistického nebo třeba s kovovým vzhledem... když už ho koupil, tak se mi zdá, že je to trošku škoda.

saricek.b
autor
2. led 2010

Dukie já se fakt těšim jak malá dneska v noci se mi o něm i zdálo,že mi ho koupil sám manžel.Jen doufám,že mi v týdnu dorazí a hned si budu užívat každou chvíli co prcek usne 😀 objednala sem si i gel s jahodama tak bude i vonět 😅

dzio2
3. led 2010

neboj moze to byt dobre spestrenie vasho sexualneho zivota 😉 skrina s tvojim oblecenim moze byt dobra skrisa,a nahodou ked budete v tom najlepsom skus ho vytiahnut zo skrise , manzel tak aspon nebude mat cas zle reagovat na tvojho pomocnika a mozno ho to potesi chlapy to maju radi ked sa v spalni neodohrava povinna rutina, ale ked sa v spalni deje nieco nove tak saleju,skus to, ja mam kabelkovy strieborny kupila som si ho tiez sama ,a ukazala ho manzelovy hned ako som prisla domou bol troska stoho vyplaseny ale stale z jeho strany bol zaujem nato aby ten sex bol vdaka vibratoru iny 😀 a este bacha na gely, sposobuju zle reakcie vytoky stipanie atd musis najst preteba ten vhodny

zuza.m
3. led 2010

dukie no mne mužik chcel spravit radost.on je takeho nazoru že žena tuži po čo najväčšiom penise.neviem ho z takej mienky odvratit aj ked osm mu už milionkrat hovorila že to tak nieje.ale aby sompoveadala pravdu mohol by mi kupit hoci aky aj tak by bol len v skrini 😅 .neni som proti tomu ani mi nevadi ked ho použiva niekto iny ale mne sa to stym nepači.

mirkaa11
3. led 2010

Nakukla som do tejto témy,lebo nedávno mi manžel kúpil vibrátor. Často sme sa už predtým o tom rozprávali, že by sme to pri milovaní vyskúšali spolu. Ešte to mám veľmi krátko ale musím povedať, že náš sexuálny život sa zlepšil. AKoby sme sa viacej tešili na milovanie. Sama ho nepoužívam, nie preto, že by manžel žiarlil, ale skôr ma to baví keď je pritom aj on. A nepoužívame ho pri každom milovaní, len proste keď máme na to chuť. Nevidím v tom nič zlé, veď to nieje nevera.

saricek.b
autor
3. led 2010

Jasně taky si myslím,že je to lepší než nevěra,akorát dzio2 to mě teda vůbec nenapadlo s těma gelama,že mi nemusí vyhovovat tak hio zkusím a uvidim co způsobí je fakt že na to sem dost náchylná i z bazénu mám kolikrát zánět nebo něco takhle nepříjemnýho.Mirka taky si myslim že někdy na to dojde a použijem ho,ale zatim ne manželovi se to nelíbí,že bych ho měa doma.ale co už je objednanej a moc se těšim.Potřebuju něco jinýho změnu ne pořád jedno a to samý a navíc ted je to hoodně málo a to mi nestačí. 😖 😀

dominka11
4. led 2010

tak ja by som takyto problem nemala, MM totiž nenajde ani to čo chce najst 😀 😀 a suhlasím s mirkou, že to može byt dobrym spestrenim sex. života. a ked na to partner žiarli, tak problem nebude len vo vibratore, ale asi v celkovo nizkom sebavedomi, ked žiarli na neživu vec.

saricek.b
autor
5. led 2010

Ahoj holky takže je to domaaaa a musim říct že super je to zase něco jinýho než manžel,ale asi je moc velikej protože sem měla teda dost velikej tlak v podbřišku i přes to supeeer. 😀

daluri
5. led 2010

Sari tak si to užívej, hlavně ne moc často, aby se pak manžel nedivil, že nemáš chuť na něho 😉

majacska
15. led 2010

nikdy! 😝

saricek.b
autor
15. led 2010

majacska co nikdy bys koukala jak je to suprový 😀