Videá. Nemyslíš, zaplatíš...

aponchie
11. lis 2008
https://www.youtube.com/watch?v=XF22TbKdqe0


https://www.youtube.com/watch?v=Lgj-CU9ZR4g


https://www.youtube.com/watch?v=kOl5JCv91uA


https://www.youtube.com/watch?v=TuhzRdJftqk


https://www.youtube.com/watch?v=wD_IdkN_I-E


https://www.youtube.com/watch?v=iO5ID13NsMc


https://www.youtube.com/watch?v=iO5ID13NsMc


https://www.youtube.com/watch?v=Lb5q_YYpxB0

velmi smutne kolik lidi vidim nepoutat deti 😔 staci si stoupnout pred skolku kam vozi deti od baraku nepripoutane a skakajici na sedaku,ze je to jen po parkovisti...bez rozdilu znacky aut a movitosti.ja si netroufnu malou nepripoutat ani na metr...je smutne kolik maminek vidim mluvit o detech jak je maji nejradeji a jak je miluji a jsou prikladne matky a pak je vidim s nepriputanym ditetem..ja bych to poustela co 30min v tv a hodne.. 🤐

sirinka
13. lis 2008

no teda, nikdy v zivote by ma nenapadlo zapinat pas naprazdno 😖 moj nevlastny otec je sofer z povolania a ani on by v zivote nesiel bez pasu ani v nasom malom meste, kde jazdi dokopy 5 aut.
aj v zadu sme vzdy priputany vsetci a ked nahodou niekoho mame viezt a on sa vdau nechce priputat, tak ho nezoberieme do auta a hotovo.
a co sa tyka deti, mozme dakovat bohu ze autosedacky vymysleli a nie sa hlupo vyhovarat, ze dieta tam nechce byt, alebo ze ideme len o ulicu dalej... samozrejme, ked dietatu raz dovolime, ze tam nemusi sediet, tak bude stale vymyslat.

womenne
13. lis 2008

na tu padajucu hlavičku je dobry vankšik okolo hlavy,taky aky maju kojace maminy ale velke,planujem to kupit ale vždy zabudnem,naši vždy spia v aute 🙂

ella1
13. lis 2008

womenne-ale oni nemali a keby som nepovedala, že ak nás kvôli nim otočia niekde na hraniciach, tak ich zaškrtím, tak by išli aj bez podsedákov 😠

ella1
13. lis 2008

mmch- my máme aj ten vankúš, ale ja neviem, mňa to tlačí vzadu.....

jabber
13. lis 2008

jojo, my jsme pro malou taky měli polštářek kolem hlavičky, ale teď má sedačku, kde ho nepotřebuje, protože má výbornou opěrku hlavy 🙂

Minulý týden v Reportéři ČT byla reportáž - ono to teda bylo o tom, že holčička 8 měsíců po smrti ještě nemá jméno, protože máme neschopné soudy - ale mezi řečí maminka řekla jak holčička umřela. Odvážela autem svojí maminku (nebo tchýni - teď nevím) na nádraží, které je někde kousek od nich a tříměsíční holčičku si na tu CHVILKU položila na přední sedadlo 🙄
Mně se udělalo okamžitě zle, zajímalo by mě, jak teď bude žít s tím, že zabila dceru. To musí být příšerné ☹

sirinka
13. lis 2008

jabber mimo temy, preco 3mesacne dieta nema meno??? nechapem.

ella1
13. lis 2008

😖 panebože! čo je na hlavu? akože položila ju len tak? 😲

jabber
13. lis 2008

sirinka - no ona měla v době početí té holčičky muže už nějakou dobu v kriminálu a holčička byla jejího přítele. A když se narodila za manželství, tak je automaticky papírově manželova. To ale ta paní nechce, chce aby měla příjmení přítele. Ono se to táhlo už od jejího narození, nicméně teď šlo o to, že to jméno nemá ještě ani 8 měsíců po smrti 😒, že soudy pořád vyžadují nějaké DNA testy, což by znamenalo holčičku exhumovat. A navíc je teď vlastně v podstatě jedno ☹ , kdo bude uveden jako její otec, když nepřipadají v úvahu nějaké tahanice o výživné

ella - to se tam už nerozebíralo, já si spíš myslím, že jí měla právě v nějaké tašce z kočárku 😒

sirinka
13. lis 2008

jabber jaj tak...diky za vysvetlenie.

ella1
13. lis 2008

k tomu menu,nie je nejaká doba, do ktorej musí mať dieťa meno? aspoň krstné? to ju nijako nevolali alebo ako....
tak potom nemala ani rodný list. nie?
a vlastne teraz im to môže byť už jedno, koho meno má mať,vyriešila si to sama 😖

jabber
13. lis 2008

No já jsem hlavně nepochopila, proč ty DNA testy neudělali ještě když holčička žila - během těch 3 měsíců, no ale to by nebyly naše soudy 😒 😠

jabber
13. lis 2008

ella - ona křestní měla, neměla příjmení, respektive měla, ale špatné - manžela té paní.

tannawe
13. lis 2008

Kampan je jeste docela umirnena oproti tem co bezely v Angli...malokdo mel moznost realne videt nehodu na vlastni oci /ja jsem jednou dojizdela k nehode, ktera se udala jen par vterin predtim a ruka lezici na vozovce mluvila za vse...mela jsem co delat, abych nezvracela z okynka...lidi nekteri stali jen okolo a zadna prvni pomoc nic, proste jeste ten sok...a pak najednou mela, vsichni zacali pomahat...tedy nebylo to v Cechach.../ Ale od te doby proste mam porad pred ocima tu utrzenou pazi a pana co visi ven z okynka bez ruky.... ☹
Kez by to aspon necemu pomohlo, protoze Cesi jsou nejagresivnejsi ridici v cele Stredni Evrope

lenkabu
13. lis 2008

Já viděla ty spoty z Anglie...skutečné dopravný nehody,miminko bez kusu hlavy....

tannawe:jezdila jsem se záchrankou a potvrzuju že co tady dělají lidi je hnus....málem srazí i záchranáře 😝 😠 😠 😠

sirinka
13. lis 2008

lenkabu uf...to by som zazit nechcela, nemala som nikdy odvahu robit na zachranke, obdivujem ludi, ktori toto dokazu...

tannawe
13. lis 2008

leni:to mas odvahu...
Ja bych nasadila ty opravdove anglicke...a pekne pred fotbalem a zpravama a do filmu, jenze Cesi to jen pomluvi v hospodach jakej to je hnus a dal budou jezdit jak cunata 😝

blau
13. lis 2008

tannawe:Cesi aj slovaci su agresivny...ja sa vzdy riadim prislovym: ponahlaj sa pomaly..
Na mojho muza , ked niekto trubi : akoze uhni z cesty, tak moj muz pozre do spatneho a hovori: aaano??? no dobreeee?? zaradi si dvojocku a ide si s kludom....ALe ten debilko to nepochopi!! podradi a ked sa da predbehnut naplno prida a este, ked nas predbieha, tak si tuka na celo a nadava...No co uz si mozete o takom učnovi pomysliet?

tannawe
13. lis 2008

blau...ano to je klasika, takove to uprdene hecovani jako me lip jede vole....tak se klid a predjede pak pred zatackou jako desny machr ale ze prave tihle hajzlove pak zabiji to me vytaci uplne na max...a fizla nevidis jak je rok dlouhej a kdyz tak dulezite s placackou buzeruje ridice,ze nema zarovky ve vybave!!

jabber
13. lis 2008

tannawe - přesně, anebo mě rozčiluje jak měří v tunelu nebo na jižní spojce, jestli místo 70 nejedeš náhodou 72, ale že se nám (a nejen u nás) po ulici, kde chodí normálně lidi vedle po chodníku, prohání auta stovkou, kde je padesátka....to už nikdo neměří 😠 a přitom by se nakapsovali neskutečně. Tohle fakt nepochopím.

Ještě mě napadlo k těm pásům, jak jste psaly, že se taťkové nepásají - ono pak těžko dětem vysvětlovat, že ony se pásat musí 😖

blau
13. lis 2008

je toho vela, ja by som bez kompromisu: debilovi co takto lieta na aute zobrala vodicak) normalne namieste by som mu ho pred ocami roztrhala a podpalila a nech ide domov peso....Tak isto aj takym co nafukaju, takí nemaju za volantom co robit...A este mam nerv, ked vidia stat na prechode ludi a nezastavia ,kedy sa to tu ti nasi vodici naucia?

jabber
13. lis 2008

To je na tom to nejhorší, že 'nemyslíš - zaplatí i ostatní' 😒 😠

gtver
13. lis 2008

blau, tohle manžel taky dělával, pokud někdo evidentně machroval a porušoval předpisy, že se kvůli němu nezbláznil a jel, jak potřeboval, ale co máme vzadu malého, tak se klidí pryč jen co to jde, protože taky se nám stalo, že nám jeden magor málem nabral auto zezadu, takže pozor na to 😉

veronikahel
13. lis 2008

mne ešte vadí, že tí, čo majú auto ako keby zabudli, že chodili niekedy peši... také parkovanie na chodníku, alebo priamo pred chodníkom... a ked ide človek s kočíkom,tak sa musi asi naučiť lietať 😠

kacenka83
13. lis 2008

ja si neviem predstavit, ze by som stratila dieta a to, ze by som ho stratila vlastnou nedbalostou tak to by som si v zivote neodpustila... tiez neznasam reci typu naco sa pasat a podobne, niektori sa nedaju ani presvedcit tak mi ostava len rezignovat a povedat, ze pokutu si hradi kazdy sam... ale zacnem to praktikovat ako sirinka, proste nech si radsej vystupi ako ist nepripasany...
takisto neznasam reci ako chudatko, aky je v tej autosedacke stiesneny... robim to pre jeho bezpecie, keby sa mu tam nepacilo, asi by mi to dal najavo, ale on tichucko sedka a pozera sa okolo tak preco maju ostatni s tym problem??? takisto niekto nema problem dat dieta do autosedacky naobliekane v bunde, pasy vselijako len nie dobre, poprekrucane... fakt ma zdviha... ja si vzdy vsetko skontrolujem skor ako vyrazim, ci je vsetko uchytene tak ako ma byt...
no aj napriek mojej opatrnosti mi je jasne, ze nehody sposobuju taki co vzdy za mnou trubia ked idem predpisovou rychlostou, taki co ma predbiehaju cez plnu a v zakrute... takym by som brala vodicaky a nevratila 😒

agnesska
13. lis 2008

holky nečetla jsem celou diskuzi,ale včera jsm byla v kině a před filmem dávali ten 3ot-embryo-no můžu vám říct,že mi vyhrkly slzy...něco tak šílenýho jsem nikdy neviděla ☹

gtver
13. lis 2008

jabber - přesně, u těch autosedaček zaplatí především někdo jiný ☹ , přijít (částečně či zcela vlastní vinou) o dítě je strašná tragédie na celý život, ale to dítě zaplatí ještě daleko víc 😢 a ono není ten, kdo nemyslel...

jabber
13. lis 2008

Když se na mě tlačí auto, tak mě to nechává teda úplně klidnou, ať si troubí a bliká jak chce, ať se třeba posere - já kvůli němu nepojedu místo 90 120. Když spěchá do hrobu - je to jeho problém. Nejhorší je to na dálnici, kde jsou jen 2 pruhy, pravý je zablokovaný kamióny a v levém člověka takoví dementi tlačí, aby jel snad 180. Dálnice s pouze 2 pruhy je za trest 😒 . Dobře, že to těm kamiónům teď v pátek zaťápli, konečně 🙂

blau
13. lis 2008

V jednom casopise bolo pisane, ze v Kanade , ked si beries babatko domov, tak s tebou ide sestra von k autu a skontroluje ako je dieta v sedacke a ci je spravne priputane...To je starostlivost, 😲 Ked si pomyslim, ze na Slovensku niektore rodiny nemaju ani autosedacku a ocinko si pride do nemocnice po babatko a maminka si ho drzi len tak v zavinovacke je mi zle ☹

jabber
13. lis 2008

gtver - no anebo, když takový závodník zabije někoho třeba v protisměru 😠

gtver
13. lis 2008

jabber, bohužel ta největší hovada jsou schopný (byť by to byla evidentně i pro policii a pojišťovnu jejich vina) tě i naschvál nabourat, zezadu nebo vytlačit z cesty 😠