Videá. Nemyslíš, zaplatíš...

aponchie
11. lis 2008
https://www.youtube.com/watch?v=XF22TbKdqe0


https://www.youtube.com/watch?v=Lgj-CU9ZR4g


https://www.youtube.com/watch?v=kOl5JCv91uA


https://www.youtube.com/watch?v=TuhzRdJftqk


https://www.youtube.com/watch?v=wD_IdkN_I-E


https://www.youtube.com/watch?v=iO5ID13NsMc


https://www.youtube.com/watch?v=iO5ID13NsMc


https://www.youtube.com/watch?v=Lb5q_YYpxB0

velmi smutne kolik lidi vidim nepoutat deti 😔 staci si stoupnout pred skolku kam vozi deti od baraku nepripoutane a skakajici na sedaku,ze je to jen po parkovisti...bez rozdilu znacky aut a movitosti.ja si netroufnu malou nepripoutat ani na metr...je smutne kolik maminek vidim mluvit o detech jak je maji nejradeji a jak je miluji a jsou prikladne matky a pak je vidim s nepriputanym ditetem..ja bych to poustela co 30min v tv a hodne.. 🤐

vojtisek2007
19. led 2009

holky já osobně si myslím, že kdo má trochu "rozumu" tak poutá sebe i děti - popř. všechny kdo do jeho auta nasednou a kde je prostě debil, tak tam nepomůže ani žádná kampaň.....

aponchie
autor
19. led 2009

nj ja rikam porad at se dospelej treba na hlavu postavi ,ale kdyz uz si udela dite tak se ma o nej starat ne nejlepe jak umi,ale proste nejlepe a to myslim hlavne na bezpecnost deti..a deti prebiraji priklady dospelejch o tom nema cenu ani diskutovat.. 😲

sirinka
19. led 2009

aponchie no to ti verim, ze na to je sa aj zle pozerat, ked su ludia taky blbi...

aponchie
autor
19. led 2009

ale ja jim to stejne nejak dam najevo jen nevim jak pac ja se necham urco vytocit...a to bych nechtela..asi napisu hezkej dopis za sterac..ale pochybuju,ze kvuli dopisu pujdou koupit sedacku pro prcka..ha ha ..nj nemuzu zachranit vsecky takrikajic to mi rikal kamos psychous..proste se drasam osudem neceho co nemuzu ovlivnit treba,alekdyz me to u tech deti desne sere 😝

sirinka
19. led 2009

mala by si ich vymaknut pri nastupovani do auta a potom sa tvarit velmi zdesene a prekvapene, ze kam davaju malu, ze sa neboja o jej zivot 😉

aponchie
autor
19. led 2009

no to jsem udelala dneska jak sem jela od skolky ..baba sedela na prednim sedaku decko na kline a manzel jel nepriputani decko natazene ruce na palubovce ja jsem se tak rozcilila sem ji ukazovla ci je normos jako a jen odfrkla..jenze takove kravy asi maji vic stesti jak rozumu asi mit musi kdyz jsou takove kravy 😲

sirinka
19. led 2009

aponchie no ale pred cudzimi sa vedia tupi ludia tvarit dolezito, ale ked si im suseda a ta poznaju, mozno im bude trapne...
mne raz vbehol pod kolesa pes - po druhej strane isla "dama", telefonovala, stekle na nohach a jej pes behal kade tade a sprosty bol ti poviem ze az...ostal stat pred autom a ocuchoval tam volaco...normalne som musela celkom zastat a dama ziadna reakcia, tak som zatrubila, pes sa zlakol a ona mi ukazala ze som blba... 😔

aponchie
autor
22. led 2009

sorry vubec nestiham docitat..vis co se stalo me min tyden?sem jela vecer kolem chodniku po hlavnic este a sla po nem babicka nejaka se trema synkama delali capiny u cesty honili se a jeden mi za jizdy flakl snehovou kouli na sklo auta..sem zastavila dala vystrazne svetla a sla k nemu roztrepana jak ratlik ty vogo to je leknuti jak prase 😝 jeste snezilo a klouzalo to..sem na nej rvala i na tu babu jak pominuta pac tohle je hazard jak prase kluk asi 10let smrad jeden blbej a on drzej ksicht ze to nehodil a baba se ho zastavala ,ze on chudak nechtel sem ji rekla,ze az ten jeji zmetek takhle nekoho vyleka a ten se zabije v aute tak mu bude dobre,ja tohle udelat me decko tak ho serezu jak zito na misto ..baba nic jen prominte prominte on nechtel a ten se ji smal za zadkem a co z toho ma vyrust proboha kdyz to ma prdel z takovejch veci???ze budou na koleje pak neco davat a mit prdel z toho,ze vykoleji vlak nebo co? 😝 😝

lukin
22. led 2009

aponchie: Nám se jednou stalo, že jel známý kluk na kole po chodníku po pravé straně ulice. No a my jeli za ním. A on najednou vjel na tom kole na cestu asi metr od chodníku a vůbec se nerozhlédl, zda za ním něco nejede. No málem jsme ho přejeli, ještě že manžel rychle strhnul volant doleva a naproti nic nejelo, jinak jsme mrtví my nebo ten kluk. Když jsem to říkala pak jeho rodičům, ať mu domluví, že se má vždy dívat, zda něco nejede, tak pak to ten kluk ještě zapíral, že to nebyl on atd.

sirinka
22. led 2009

tak tak...a ked sa nieco stane, tak sofer aj ked dodrzi vsetky pravidla ma nestastie na krku a dozivotnu traumu 😖

susik77
22. led 2009

aponchie: no to som videla nieco podobne pred tyzdnom nas 😠 zenska za volantom a syn nalepenu na palubovke 😝 a hral sa tam 😕
fakt nechapem 😒

aponchie
autor
23. led 2009

a jeste me neskutecne tankuje kdyz nekdo jede kolem nehody defektu cehokoliv a jen cumi jak suva z nudli a nezastavi proboha svateho co to udela nekomu zastavit optat se ujistit pripadne pomoci???pak se budou vztekat ,ze jim nikdo nezastavi...

zdenallicka
23. led 2009

Byla jsem svedkem toho, jak v Lidlu nakupovala mamina tak s petiletou holcickou... Platila asi 1500,- a zdalo se ji to moc (mela kos plny cicovin) a rozcilovala se, jak to tam maji drahe, ze v Penny.... a kdesi cosi, ale vubec ji nebyl drahy zivot sve dcery, kteoru posadila na predni sedadlo, mala si tam stoupla, chytla se drzatka nad okynkem u spolujezdce a takhle spolu odjizdely neznamo kam....

Ta mamina je mimochodem pekna krava, nemyslite??? 😖 😠 ☹

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zdenallicka
23. led 2009

majdzy: Me ve Zline predjizdeli motorkari zleva i zprava.. Nevedela jsem, co mam delat driv - obklopili me ze vsech stran.... 😠
V sedackach se nevyznam...

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sirinka
23. led 2009

majdzy666 pozri si, su tu o sedackach rozne temy a pozrite vysledky crash testov. my pouzivame romerky

susik77
23. led 2009

aj my mame romer king. s maxi cosy patri medzi naj 😉

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sirinka
23. led 2009

majdzy pozri na bazare...

aponchie
autor
23. led 2009

zdeni mame Maxi Cosi 🙂 ja jsem poutala i ted na parkovisti malou a to jsem jela o dva vchody dal v jednom blku domu pro ni k sousedum a zpatky pred nas dum pac sem s ni byla sama a jaksi po chodniku ji nemuzu nechat dojit pred vchodove dvere,straaaasne se jedna divila,ze to uz prej prehanim kdyz ji pripoutam na 10m 😲 jestli s enekdo pouta normalne porad neprijde mu to divne..tot vse co k tomu dodat

zdeni jo jo zname..ja bych rekla,ze tohle matky delat nebudou,ale bohuzel to mas jak s hulenim ty co huli v tehu i pri detech s chlastem s zivotem a tak proste jsou takove..sice se budou utesovat recma jak kazda maminka si udela podle sveho svedomi i vedomi,ale tohle nema co delat s jejim nazorem na danou vec na to je uz zakon mezi nama 😝

zdenallicka
23. led 2009

Aponchie: My, kdyz jsme to s muzem videli, jsme se na sebe jen odivali, zavrteli hlavou, ze to uz neni fakt mozne a soucasne jsme rekli: NIKDY!!! Jsem rada, ze ani jemu to nepijde zbytecne poutat dite do sedacky.. Muzes byt stokrat opatrna a nic se nemusi se nic stat a postoprve usnes na vavrinech a mas po diteti... 😔 ☹

Proto mi nebude lito tech par vterin, nez pripoutam ditko do sedacky... Pac mi na mem decku bude zalezet jeste vic nez na me same a ja se taky poutam vsude, tak proc bych nemela poutat deti, ze? Nebyla bych sobecka???

aponchie
autor
23. led 2009

no jasne,ze jo ,ale to je proste jak se vsim kdyz to dela porad neprijde ti to divne..zvyknes si na to jen to chce ze startu duslednost..hele ja pokecam o cemkoliv pohadam se v argumentech s kymkoliv udelam si prdel z cehokoliv,ale proste nesnesu ,ze nekdo je takovej,ze sve dite nepouta a nedopreje mu to nejbezpecnejsi co je 😲 klidne at si ji parky z lidlu at nema na vsecko mozne,ale kdyz uz jednou ma na auto tak musi mit na sedacku a musi mit mozek aby vedel,ze to dite je jeho poklad a ne jen modni doplnek nebo zpusob penez 😝

zdenallicka
23. led 2009

Plne souhlasim, Aponchie... A klidne se pod to podepisu, bude-li treba... 😉

hancas
23. led 2009

nechápu lidi,kteří nepotají své vlastní děti,to se opravdu nebojí,že se něco stane,nebo si říkají nám se to stát nemůže.mi poutáme děti i když jedeme 5m!!!!!!prostě na to ty sedačky jsou a ne jen pro srandu králikům.Tchán taky říkal že nechápe proč je na ten kousek poutáme(bydlí od nás asi 500m což je na hov.o) a já na něho jestli on se chce zabít tak at se zabije ale že já nebudu riskovat život našich dětí,které jsme si tolik přáli.Asi neviděl reklamu a tak mu jí asi natočím a pošlu emailem,at se poučí 😉

berunda
23. led 2009

holky můžete mi poradit s výběrem autosedačky. Máme jeětě vajíčko do 9kg a musíme tak do měsíce koupit tu větší. Poradtě co by sedačka měla míta s jakýma jste spokojeny. díky moc

hancas
23. led 2009

berunda.....mi máme sedačku od 9-36kg.od firmy osann.taky tu značku vůbec neznám,ale jsme s ní velice spokojeni dá se tam nastavit i výška a pak z toho uděláš i sám podsedák.