Víkend poprvé bez dítěte. Kdy? Jak jste to braly?

daisy1
31. říj 2009

ahoj, zajímá mě, kdy jste poprvé byly o víkendu bez dítěte a jak jste to braly... já jsem bez dcery poprvé tento víkend, teda asi 4 hodiny a už nějak začínám mít vředy 🙂 a to jsem jen dítě nabalila tatínkovi na chalupu a sama zůstala doma.

iloha
31. říj 2009

Daisy, 3 hodiny jednou za čtyři týdny. Přes víkend prvně až ve 22 měsících, a to hned od čtvrtka do neděle. Byla jsem hrozně nervózní a neustále jsem chtěla volat domů, co dělají a jak to jde. Ještě, že mě manžel vždy zastavil, ale stejně jsem alespoň jednou denně zavolala. Jen jsme udělaly s mamku velkou chybu, protože předposlední den, když jsem volala, tak mamka malé půjčila telefon a bylo po klidu. Od té doby brečela a chtěla maminku a i v noci se vůbec nevyspali. Když jsme se druhý den vrátili, žádné velké vítání neproběhlo, malá trucovala a od té doby jsem měla obrovské problémy kamkoli zmizet, i jen pomalu na záchod. 😉

makelka
31. říj 2009

Daisy já byla bez Tobuše poprvé už v 11 měsících, byla jsem na školení z práce, co bylo přes víkend. Musím říct, že jsem se toho bála, ale byl s tatínkem a babičkou, tak to zvládli super a já nakonec taky 😉 Neměla jsem tam moc čas přemýšlet nad tím, co dělá a tak, takže to uteklo. Od té doby jezdí na víkend k našim tak 1-2x do měsíce a je navýsost spokojenej 😵 😵 😵

To zvládneš 😉

daisy1
autor
31. říj 2009

zdar makousi, zacinaji jit na me stavy podobne jak tyden pred statnicema 😝

makelka
31. říj 2009

To zvládneš, prostě je třeba se zabavit, ona se má určitě dobře, taky vám to prospěje, být bez sebe nějakej čas 😉 Něco si naplánuj, conormálně s ní neuděláš 😉

daisy1
autor
31. říj 2009

zabavit.... velký úklid 😀

daisy1
autor
31. říj 2009

jj, ona se bude mít dobře, to spíš tatínek dostane zabrat, má sebou i malýho Vaška, na chalupě bez pitné vody...

berenika39
31. říj 2009

daisy, my taky měli premiéru - pátek-sobota!

Známým se narodilo mimčo, bylo třeba připít na zdraví. Malý byl poprvé u babičky přes noc, my byli poprvé sami dva jen tak, za zábavou.
Výsledek? Prcek spokojenej, umí spoustu nových ptákovin, babička nervy na dranc, ale štastná a my dva s mokrým hadrem na hlavě jjdem dospávat probdělou noc.

Všechno je jednou poprvé 😀 😀 😀

daisy1
autor
31. říj 2009

🙂 tak zpravy z chalupy jsou takové, že děti jsou veselé a tatínek by chtěl dělat hají hají 🙂 ja zklidním nervovou soustavu, až Terezce zuju botičky

vercak.
1. lis 2009

Ahojky, tak já byla poprvé bez malýho před dvěma týdny. Naši si pro něj přijeli v pátek a přivezli ho až v neděli. No celej páteční večer jsem probrečela, bulelo mi to samo 😀 😀 😀 😀 Strašně se mi stýskalo.
Pak v sobotu jsem se strašně nudila, máme totiž hodný dítě a s nim zvládám udělat cokoliv. Nakonec jsem šla ven s kamarádkou, která má stejně starý dítě a mě bylo fajn, že se nemusim starat. No a večer, když přišel přítel z práce, tak jsme šli na pivko a já byla samozřejmě extrémně nervózní, ale zvládli jsme to. No a i ten večer, kdy jsme byli sami doma, jsme si užili 😉 😉 😉 😉
Malýmu se ani nezastesklo, spíš naopak. Byl tam moc spokojenej.

iris
1. lis 2009

Ahojky, náš Tomík zvládá víkendy bez nás úplně v pohodě, začali jsme to zkoušet kolem roka a moji rodiče, si sami říkají, ať jim ho na víkend přivezem, tak je tam určo 1 x do měsíce 😵 Báječně si to užívají všichni.

daisy1
autor
1. lis 2009

jooo, dítě to zvládne, to nemám strach, se mnou je to horší 😀

kacerka
1. lis 2009

Já byla poprvé necelé tři dni bez prcka před dvěma měsíci - odletěla jsem s kámoškou do Londýna, takže jsem se fakt nenudila a tu volnost a lehkost si náležitě užívala 😵 😵 😵

zuzik03
1. lis 2009

poprve v jejich 10 mesicich, jela jsem na 4 dny lyzovat, zustala doma s tatkou a uzili jsme si to myslim vsichni 🙂 chce to pozitivni pristup, naplanuj si nejaky program, nakupy, vareni, peceni, kavarna s kamoskou, kino, divadlo, prochazka po meste, at na ne furt nemyslis 😉

daisy1
autor
1. lis 2009

no tak ja jsem doma sama, ale dnesni dopoledne jsem se taky nenudila - pustila jsem do bytu kralika a sla uklizet, najednou ve chvili, kdy z niceho nic prestalo hrat radio, vybehnul z pokoje kralik - prekousl kabel a vyhodil pojistky, ale ne jednoduse ty v byte, ale na spolecne chodbe a ja se snazila do te skrine asi hodinu ruznymi pacidly vpacit... nicmene, jak je videt, podarilo se a nejen radio, lednicka a varna deska funguje, ale i pc 😀

kozinka
1. lis 2009

tak já byla bez dcerky poprvé na noc když jí bylo 6,5 měsíce. Taky jsem původně nijak moc nechtěla, ale musela jsem, nebo spíše chtěla jsem, ať si zvyká, protože nás s manželem čekalo časté cestování do Prahy (co 14 dní na 2 dny) kde s námi jet nemohla. Ale malá to zvládla super, od té doby chodí k babičkám na noc strašně ráda, dokonce teď když jsme s MM byli na svatební cestě v Egyptě jsme bez sebe byly 14 dní!!!!!! Já myslela že umřu, ale malá evidentně byla spokojená. Jde hlavně o přístup babiček a vás 🙂 Musí vědět, že je tam opravdu jen na noc a aby si pohrála s někým jiným než s mamčou a taťkou 🙂 a to už Kristýnka pochopila, takže když se jí zeptám půjdeme k babičce? Tak se mě zeptá pinkat????? tak jí řeknu buď ano, nebo ne, jen na návštěvu, když jí ale řeknu ano, hned jí řeknu, že tam má pipinku, myšičku (křečka), binušku (pejska) a už se šílleně těší 🙂 a dokonce mi pomáhá balit její malý kufříček 🙂

binki
1. lis 2009

poprvé v 9m, letěla jsem na víkend do Kapádocie, pak rok nic, pak zase až letos v létě na pár hodin občas, když jel manžel s malým k vodě...

vercak.
1. lis 2009

Daisy - no jsi na tom podobně jak já. Já věděla, že malej bude v pohodě, ale mě se stýskalo šíleně, každou chvíli jsem volala našim, co dělá a kolik spapal oběda a jestli už kakal, no úplně pitomá 😀 😀 😀 😀 😀
Teď už vím, že až bude spát u našich příště, tak si naplánuju nějaký program. Teď před vánocema bych to viděla na pečení cukroví a taky bych si mohla v klidu projít obchody a vyhlídnout dárky 😉

daisy1
autor
1. lis 2009

tak ja je nekontaktovala, pac tatinek sam hlasi hajani, kakani, papani 😀
ale uz by mohli dorazit 😉 no starsiho vraci v 17, tak az pak domu.

suki
1. lis 2009

My jsme byli poprvé bez malé přes noc loni na Silvestra a to měla 1 rok a 4 měsíce 🙂, zvládla to dobře a my vesměs taky, protože jsme se lízli 😀 😀, tak jsme to tak neřešili, ale fakt to bylo v klidu.
No a pak jsme byli asi někdy v květnu na pobytu relaxačním a to byly dvě noci 🙂 a to mě bylo teda pak už strašně smutno a hlavně to byl šok, protože to bylo pro mě překvapení a dozvěděla jsem se to jako hotovou věc, že budeme pryč tak dlouho 😝 Ale všechno to dopadlo super 🙂

daisy1
autor
1. lis 2009

na 14 dni v roce a pul ditete... tak to jsem uz vcera zjistila, ze bych to nedala 😝 nebo mozna dala, ale byla by to asi nejhorsi dovolena.
To jsem ani nevedela, ze jsem tak poprdena 😠