Víkend pro dvě kamarádky - relax. Tak 100 km od Prahy

berenika39
30. led 2012

Ahoj, poradíte někdo - slavíme se švagrovou narozky, vybíráme si dárek 😀 a rády bychom zmizely ze světa...na víkend, hotel, masáže, bazén, relaxace, prostě "vypnout". Ideálně do 100km od Prahy. Díky 😉

mamkamarketa
31. led 2012

@berenika39 ahoj. mrkni na www.slevin.cz urco neco najdes 😉

consti
31. led 2012

Nevím, jestli je to do 100 km od Prahy, ale úplně úžasný relax je v hotelu Rezidence v Nových Hradech 😉 . Já tam byla s mamkou na prodloužený víkend a nikde jsem si neodpočinula tak jako tam 😉 . A to každý rok jezdíme do lázní nebo wellnes hotelů, tak můžu srovnávat. Letos poprvé uděláme výjimku a jedeme na stejné místo 😉 .

kakamilca
10. čer 2014

Ahojky neměl by jste ještě někdo nějaké nápady. 🙂 Sháním dárek pro mojí tchýni kam by mohla vyrazit s kamarádkou a trochu si odpočinout. Jen, aby to bylo někde jinde než v jižních čechách 🙂

teja86
18. bře 2016
Uživatel teja86 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.

Já bych poradila Luhačovice....je to na Moravě, je tam krásně a teď už by mohlo být konečně hezky. Byla jsem tam už jednou s přítelem, ubytovaní jsme byli v Alexandrii a bylo nám tam skvěle. Chtěla jsem někam vyrazit jenom se ségrou a narazila jsem na jejich last minute od 28.3. - 30.3. za dobrou cenu, tak vyrážíme 🙂 A strašně se těším, v práci je toho poslední dobou hodně, takže jsem věčně protivná a potřebuju na chvilku vypnout. Naberu si nějakou vincentku, co mám ráda a samozřejmě lázeňské oplatky. I když ty na mě asi nezbydou, přítel je miluje, takže budou hned pryč :D

klanova2
11. led 2017
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Dobrý den, já mohu doporučit pobyty v Mariánských Lázní. Jsem z nich nadšená!! Kupuji je hlavně na http://pobytyvcesku.cz/wellness-pobyty/marianske-lazne, kde mají nepřeberné množství nabídek.