Vítání občánků v Kolíně. Pozvou nás sami?

sarusenka777
27. čer 2009

Ahoj holky,nenašla jsem tohle téma...mam prosbičku...máte některá zkušenosti jak to funguje s vítáním občánků v Kolíně? Slyšela jsem od známých, že už na vítání byli a to mají mladší mimčo než já 😒 a my bysme o to nechtěli přijít 😕 Jestli nás pozvou nebo se musíme někde připomenout? Díky za rady 😉

sisstin
27. čer 2009

sarusenka: my nebyli, já bych tam nešla..ale aspon v Pce si o to musíš zažádat..a Kolín není zas tak daleko, takže to může být podobné 😉

jindri
28. čer 2009

Saru: zavolej si na urad 😉 Taky jsem o vitani nechtela prijit, volala jsem na mestsky urad a tam mi rekli, ze sami posilaji pozvanky .... tot zkusenost z Prahy 😉

Sisstin: proč jsi nechtěla?

martinka79
28. čer 2009

u nás poslali pozvánku sami u úřadu. 🙂 Dcera nebyla a o nic nepřišla.. se synem jsme šli jako dobrý....ale že by to byl nějaký odvaz to ne. 🙂

sarusenka777
autor
28. čer 2009

Holky,díky za info 🙂 My se na to s přítelem těšíme, nevím, přijde mi to pěkný takhle oficiálně drobečky přivítat 😉

krista
28. čer 2009

Ahojky Sarusenka, já nevím jak v Kolíně, ale já jsem rodila mimo město a nás by snad na Vítání ani nepozvali kdybych se neozvala, byli jsme když bylo malý 8měs. a to jsme tam byli se samýma miminkama a taky už byli vítaní všichni co se narodili i dýl jak my. Naposledy šli jedni známý s 2měs. miminkem, takže na nás se prostě vykašlali 😖

sarusenka777
autor
28. čer 2009

Krista,tak to já tam zkusím během příštího týdne zavolat 😒 ach jo,co si člověk neohlídá,to nemá 😠 přitom info tam mít musí 😖 Tak děkuju a držím palečky,ať na vás s Lukáškem nezapomenou 😉

karotky
28. čer 2009

Tak my byli na Vítání Občánků v Pcích pozvaní od Magistrátu.Přišla nám pozvánka společně s Rodným listem a tel.číslo na kterém jsme si měli domluvit termín,který se nám nejvíc hodí. 😎
Jinak záleží na počtu miminek v obce.Pokud je malá obec,tak je tam Vítání občánků jednou za rok(tzn.víc věkových kategorií dohromady),ale zase to má trošku úroveň.V Pcích myslím,že nevítají o letních prázdninách,ale jinak je to jak na běžícím páse.Jde se tam po párech a za 20 min. není co řešit. 😅

coxa
28. čer 2009

U nás zve městký úřad všechny děti nahlášené na matriku s trvalým bydlištěm tady. Ale třeba přes prázdniny vítání vůbec není, až zase v září.

makak21
28. čer 2009

Nám taky přišly pozvánky...nejdřív na vítání naší městské části a pak ještě na velké vítání, které dělal magistrát.