Víte, co pijí a jí naše děti?

mamkamarketa
29. zář 2011

Syn pije a ma rad vody Kubik, kdyz jsem sundala obal z lahve, abych ji oznacila synovi do skolky, celkem jsem se zdesila. doba trvanlivosti je 02/12. pecet nebyla porusena.
bezne kdyz chce syn piti v obchode,otevru piti a dam mu ho. nechutnam,nekontroluji...koukam,ze to byla desna chyba ☹ 😠

brusinka.pusinka
8. únor 2012

@luthien.k používám používám hodně i pohanku , ječněm Jáhly třinový cukr používáme hodně sic není o mnoho zdravější ale třeba hroznový cukr ráda používám........ celozrnné mouky, vločky. domácí výrobky jako protlaky a podobně , bylinky nevijímaje 😀. To že dám recept neznamená že si ho nepozmění, ten co má rád své, cukr klidně i za med a mouky se dají mýchat😀

brusinka.pusinka
8. únor 2012

@luthien.k a jinak jsme tu psala že převážně nakupuji na farmě jak zeleninku kdyžnemám svoji tak masko a vajíčka mléko také.... ono to někdy nevyzní ale snažím se to tak napul dělat 😀 syn je velký jedlík a otřebuje hodně jídla 😀 😀 😀 a neznamená že mu zakážu párek či salám ....nezakážu ale kupuji tak aby to bylo kvalitní :-d

llluckaaa
8. únor 2012

@luthien.k Jé, to jsme tu ještě neprobraly... Slazení 😀 Čím dětem sladit, když už jim nutně musíme sladit? Co preferuješ ty? Třeba makrobiotici nedají dopustit na sladěnku, někteří dávají přednost nerafinovanému cukru, ... U nás tedy jede med na snídani a když peču, tak z bílého (vlastně ani nevím proč, asi bych měla spíš z toho hnědého, je přeci jen trochu lepší).

luthien.k
8. únor 2012

@brusinka.pusinka třtinový je lepší, protože obsahuje minerály, vitamíny, vlákninu, což jiné cukry ne 😉 Ovšem pravda, nejlepší cukr, žádný cukr.

brusinka.pusinka
8. únor 2012

@llluckaaa no my nesladíme nijak malá pije vodu😀 a jinak ve šťávách je frutoza😀 to mě naučila prababi 😀

llluckaaa
8. únor 2012

@brusinka.pusinka My jsme taky na vodě, ale moc jí do dětí bohužel nedostanu ☹

luthien.k
8. únor 2012

@llluckaaa kluci pijou rooibos slazený hruškovým, jablečným, hroznovým atd. moštem (nebo tem mošt ředěný vodou), když třeba dělám ovocný pudink (rozvařené ovoce plus kukuřičný škrob), dávám glukopur a nebo rýžový či kukuřičný slad. Med kvůli alergiím nepoužívám, ale ty slady ho co do konzistence v pohodě nahradí i na chleba. Na pečení pak jedině nerafinovaný třtinový cukr. Jediný bílý cukr, co mám doma, je moučka, protože m. miluje nudle s mákem a cukrem 😀 Ale i to se dá třeba s javorovým sirupem, což je ale celkem drahá sranda 😖

llluckaaa
8. únor 2012

@luthien.k A v čem je dobrý ten glukopur? To je přeci jen samotná glukóza, ne? Já zkoušela slad v těhotenství při cukrovce (do té doby, než jsem zjistila, že nesmím ani ty slady), ale vůbec mi nezachutnal.
Podle toho, co tu píšeš, tak u vás se jí asi úplně nejzdravěji, co znám. A chodíte občas třeba na oběd nebo na večeři někam ven a dáte si nějaké "obyčejné" jídlo?

luthien.k
8. únor 2012

@llluckaaa no to víš, že nejsme svatí, když jedeme autem někam dál, tak se klidně zastavíme v mekáči, já to beru tak, že důležitý je ten základ a když se sem tam někde ujede, tak se svět nezboří 😉 Občas zajdem i na pizzu, i na čínu (když nekojím), klidně si dám steak s hranolkama - a to vše právě mimo domov, doma je to relativně striktně zdravě (leda když někdo donese něco domácího ne zdrovna zdravého, jako ja tlačenka atd. 😀). Já i ta obyčejná jídla se snažím zdravě, svíčková je u nás pouze rozmixovaná zelenina, žádná mouka, místo smetany obilná... atd.

Glukóza je právě dobrá v tom, že ji tělo nemusí štěpit, jako třeba sacharózu - cukr - na což spotřebovává minerály, vitamíny...

llluckaaa
8. únor 2012

@luthien.k A co na to říkají rodiče? Ti naši si myslí, že už to přeháním. A to se u nás až tak zdravě nejí 😉 Každou chvilku slyším nějaké komentáře jako že jíst se má všechno...
Já myslela, že zrovna u sacharidů platí, že by se měly jíst ty složené (aby se v těle pomaleji odbourávaly).

luthien.k
8. únor 2012

@llluckaaa já ten glukopur používám prakticky jen to toho pudinku... Jinak spíš ty sirupy...
No a rodičům já to necpu, u nich se poslušně najím toho, co mají (teda s tím, že mamina musí udělat úpravy kvůli naší dietě bez BKM, což s ohledem na zdravotní potíže kluků nikdo nekomentuje, navíc mamina by pro ně udělala první poslední, takže se snaží taky zdravě, když máme přijet) a když jsou oni u nás, tak se snažím dělat něco univerzálního, třeba pečené maso a tak, prostě co je schůdné pro všechny. Víc to třeba řeší moje ségra než naši. Ale hlavně jsme daleko, takže třecí plochy prostě nemají kdy vzniknout 🙂

llluckaaa
8. únor 2012

@luthien.k Ono vůbec nemá smysl to někomu cpát, pokud nechce změnu k lepšímu, z toho může být leda tak hádka. Po mě občas vystartuje i některá z kamarádek - hlavně v tom smyslu, že je kravina to takhle řešit. A nejoblíbenějším argumentem je, že naši nás taky krmili tak a tak, a stejně žijeme a jsme zdraví. To radši rychle přecházím na jiné téma.

weri1
8. únor 2012

když vás tak čtu, tak my jíme hodně nezdravě 🙂

sova33
8. únor 2012

@llluckaaa Ten oblíbený argument mě taky vytáčí. U nás se teda zdravě moc nejí ☹, ale u malého jsem zatím dost striktní a snažím se dodržovat doporučení pediatrů o zařazování příkrmů, i když z řady stran slyším, že v tomhle věku už může jíst všechno a že to zbytečně řeším, že ho to nezabije apod. (minimum cukru, minimum cukru, jídlo pokud možno bez "chemie" a pokud to jde i v bio kvalitě, jogurty jí jenom bílé atd.)

luthien.k
9. únor 2012

@llluckaaa jinak my jsme k tomu, jak jíme, došli samozřejmě postupně, to nejde naráz a nejvíc jsem začala o jídle přemýšlet, když jsem díky těm alergiím kluků začala mít čím dál víc omezení, co jíst - to už se musí člověk sakra zamyslet a hledat a konzultovat, aby mu něco nechybělo. No a taky, co píše @sova33, ono nejde dětem nutit zdravé věci a sám jíst prasárničky - oni to samozřejmě hned chtějí taky a jíst něco někde tajně, to je blbost.

Jinak my jedli, co jsme jedli a naše děti teď mají ty alergie 😖 Takže asi tak.... Já za sebe můžu říct, že co nejím výrobky z kravského mléka, tak je mi mnohem líp, celkově, nebývám vůbec unavená, i když v noci někdy ponocujeme, dvě děti celý den na starosti, vše kolem domácnosti, svojí poradnu o ekzémech a alergiích a ještě se tu stačím vykecávat 😀

llluckaaa
9. únor 2012

@sova33 U nás se taky moc zdravě nejí. Já ani nechci zacházet moc do extrémů, stačilo by mi řídit se těmi základními pravidly, kolik čeho se má sníst. Ale stejně do toho máme ještě daleko. Ale u dětí se snažím, ikdyž jsou i vyjímky a k těm mě stejně většinou svede manžel. Mně připadá, že ty názory jsou dost podobné a liší se pouze v detailech a v takových těch typických oblastech jako je mléko a lepek.
@luthien.k Tak to je samozřejmě logický argument, ale někomu, kdo tu alergii nemá, to bývá těžké to vysvětlit.
A u tebe se taky ještě může alergie na BKM objevit nebo by se už projevila? Ale to teď asi těžko už zjistíš, když se u vás mléko nevede. Dají se ta ovesná mléka ap. koupit i sušená?

tygrous
9. únor 2012

@luthien.k tak já za sebe můžu říct, že naopak, co držím bezmléčnou dietu (před 2 lety při kojení a teď v těhu), tak jsem jaksi víc nervoznější😅 Ale nevím, jestli to souvisí s mlíkem nebo spíš obecně s tou situací...😅 A i tchýně mi tehdy řekla, že už abych začla zas normálně jíst, že už se mnou není taková sranda jako dřív😀 Jako mlíko jako takové mi víceméně nechybí, ale některé mléč.výr.jo ( a když si je teď občas dopřeju, tak si je pořádně vychutnám😀)

luthien.k
9. únor 2012

@llluckaaa no ale alergie budou pravděpobně mít další generace, jsou studie, které říkají, že do jisté doby budeme atopici všichni. Že by daň za náš životní styl, o kterém se předchozím generacím mohlo jenom zdát? A to nemluvím o těch dalších civilizačních chorobách...
Jojo, rostlinná mléka jsou i sušená, například zn. Zajíc (tam dávají sóju, já je nekupuji, ale pro nealergiky OK) nebo od firmy Asp (Oves milk, kokos milk, kukuřičný nápoj). Preferuju ta tekutá, mají méně přídavných látek.
U mě není pravděpodobné, že bych dostala alergii na BKM, je to většinou záležitost toho kojeneckého a batolecího věku, souvisí to i s neschopností dětského trávení správně BKM "rozložit" a ona přechází ve své alergennější formě ke střevní stěně, kde se slizniční imunita postará o to, že na ni dítě reaguje... Mám ale třeba alergii na sóju, ořechy, většinu českého ovoce, kořenovou zeleninu...

llluckaaa
9. únor 2012

@luthien.k Mě přesvědčovat nemusíš, já mám podobný názor. Jde o to, že tohle prostě lidem nepřipadá důležité a mají za to, že na něco se prostě umřít musí a že se nemusí nějak zvlášť stravovat a dá se to dohnat případně léky 😒
Kamarádka mi o tom zajíci říkala něco, proč ho nemají děti, ale úplně jsem to zapomněla, možná to byla jen nějaká fáma, složení jsem zatím nezkoumala. Já jsem právě přemýšlela, jestli ho nemám dělat prckovi, on je na mléko úplně divý, ale stačí mu, že je to bílé a teplé a nemusí to ani moc chutnat jako mléko.
Ty jo, máš těch alergií dost. Já mám jen na nějaké léky, a manžel takovou tu klasickou na prach, seno, kočky ap.

luthien.k
9. únor 2012

@llluckaaa však to tu nečteš (snad) jen Ty 😀

@tygrous, to se celkem divím, většina maminek, co konzultujou, to má naopak, upraví se jim trávení, nejsou tak unavené, trochu zhubnou... 🙂

llluckaaa
9. únor 2012

@luthien.k Snad ne 😀 Osvěty není nikdy dost, třeba se někdo inspiruje 🙂

tygrous
9. únor 2012

@luthien.k Jo, zhubla jsem to, to jo, ale to se prave moji mamce i tchyni nelibilo (ja jsem celkem hubena normalne...) A s travenim ani nicim jinym jsem nikdy problem nemela, i kdyz jsem BKM jedla bezne...takze ja na sobe pozitivni zmeny nepozorovala😀 Ale tim to samozrejme nechci nijak shazovat, jsem ted v rodine bojovnik za pestrou stravu ( i kdyz celkem stale s nepochopenim☹) a pokud bude potreba, tak tu prisnou dietu budu kvuli mimi drzet zase... a pozitivni na tom teda je to, ze jsem objevila nove potraviny a celkem chutne kombinace😉

sova33
9. únor 2012

@luthien.k Malému je zatím rok, tak to prostě jde. Postupně samozřejmě začíná jíst víc a víc jídel, proto i jejich složení hlídám. Ale taťka prostě bez smažených řízků nebo uzenin, což prckovi dávat nechci, asi žít zatím nedovede. Takže to holt nějak budeme muset skloubit a postupně vytvořit zlatou střední cestu. Protože třeba já si život bez některých věcí nechci představovat. Něco zase naopak nebyl žádný problém, takže to asi chce hlavně čas a vůli.

luthien.k
9. únor 2012

@sova33 no a hlavně to chce dobrou motivaci, můj m. ji má v tom, že nechce vypadat jako koule, protože má sklony k tloustnutí, když se nehlídá. Takže uzeniny a řízky si nemůže dovolit běžně jíst, i kdyby mu stokrát chutnaly. Takže i proto ocení ty spousty zeleniny, co mu dávám 😀

sova33
9. únor 2012

@luthien.k Tak naopak tomu mému je tohle plně jedno, za dobu, co se známe (11 let) přibral přes 30 kilo.

tygrous
9. únor 2012

@luthien.k No a muj manzel je typ s rychlym metabolismem a "ztloustne" jen, kdyz poradne posiluje😀, ale z jidla ani nahodou... Takze u nas zrovna ted v sobotu budou rizky😀 a bramborovy salat a pro me s H. totez jen v odlehcene forme (bram.salat asi s jogurtem a misto klasickeho rizku kruti platek😉)

luthien.k
9. únor 2012

@sova33 tak to by asi nebylo jedno mně 😅

luthien.k
9. únor 2012

@tygrous já jsem taky ten typ 😀

sova33
9. únor 2012

@luthien.k Mně to taky jedno není, ale manžel není malé dítě a má prostě svůj rozum. Je schopný si uvařit sám, takže já ho do ničeho nutit nemůžu.

luthien.k
9. únor 2012

@sova33 nutit určitě ne, ono je to s chlapama v tomto těžké... Znám jich hodně, co je jim šumák, jak vypadají. Už jsem to tu psala, ale stáhni si na netu (na ulozto.cz to je) dokument Raději vidličky než nože (Forks over Knives), je tam moc pěkně vystihnuté, kam taková strava vede a jak z toho ven (ale opět jsme tu u toho, že je třeba vlastní motivace...). Ono já bych se nejvíc bála, že mi při takové stravě muže skolí ve čtyřiceti infarkt, dostane cukrovku atd...