Víte, co si počnete se životem po matěřský?

esssi
9. pro 2009

Pořád si připadám jako nerozhodná školačka, nevím, totiž, co chci 😀 řeči typu až budu velká, tak budu už jsem opustila, já totiž nevím! Po MD budu pro zaměstnavatele nejspíš prašivá s tolika dětma, krásná taky nejsem, tak nevím, co si počnu s těma létama, co mi zbývaj do důchodu 😀 máte jasno?

ronie
9. pro 2009

😀 libka 😀 to je tak hezký slovensky,,serie,, 😀 jinak to mám stejně a cíl mám stejný s tím, že snad v důchodu si konečně užiju 😀 😀 😀 😀 😀

rimmel
9. pro 2009

ronie a v duchodu te zase bude srat ze nemas co robit 😀 😀 alebo daco ine si zas najdes 😝 🙂

libka mna ked daco nasere..ako napr neustaly hukot syren ci policajnych ci sanitkovych ked maly spi, poriadne si zanadavam..fakt skaredo a je dobre 😀

karelka
9. pro 2009

...a co ked to nebude ani jedno,u rimmel to bude asi vekom 🙂 byt mladsia tak ten zivot bol tak krasny a jednoduchy,tiez islo vsetko tak nejako lahsie 😀

libka1
9. pro 2009

tak ten prispevok som pisala zhruba pred hodinou a tak som sa nasrala ked ho nepridalo 😀 😀 a teraz kukam a on sa tu zrazu zjavil z nicoho nic ako cerstvo napisany 😕 zas som sa zbytocne nasrala 😀 😀

libka1
9. pro 2009

karelka ja som trafena odjakziva... aj ked som bola ucho vzdy ma nieco nervovalo a raplovala som 😀 u mna sa vekom nic nezmenilo 😅 asi to mam zakodovane 😀 no rimmel schvalne, tusim to nie je slusne vi 😀, ale kolko mas rokov?

rimmel
9. pro 2009

libka a kolko myslis ze mam? 😝 😀

libka1
9. pro 2009

netusim... ja 31, taka polomlada polostara som 😀

esssi
autor
9. pro 2009

rimmel tipuju 23 🙂

rimmel
9. pro 2009

mam 24 dobry tip esssi 🙂

libka1
9. pro 2009

ja si nechavam tipy na lotto... 😀 nechcem ich premrhat 😀
rimmel ta mala svina v tvojom profile dufam znamena znamenie v ktorom sa synator narodil 😀 ak nie budem sa musiet pohorsit a napomenut ta 😅 😉

rimmel
9. pro 2009

nie nie libka to je moj synaaacik milovaanyyyy 😀
ja ho tak dakedy volam..ze no pod ty mala svinka dame novu plienocku 😉

rimmel
9. pro 2009

libka ale hlavne sa zase nenaser! 😀 😀

marianka79
9. pro 2009

baby baby najlepšie je nechat život plynút tak ako má čo je nám súdené tomu sa nevyhnete my všetci máme určenú trasu po ktorej kráčame rimmel dobre robíš treba mysliet na tie veci ktoré si spomínala a nikoho si nevšímat nech si vravia čo chcú nie je správne opovrhovat tak ako soanpe tak ako sa chváme k svojmu životu tak sa život zachová k nám treba mat vela optimizmu ale treba rátat aj s prehrami a vediet sa cez ne prebojovat potom lahšie dosiahneme svojich cielov 😉

soanpe možeš zaútočit 🙂

libka1
9. pro 2009

tak trosku tu trasu hadam mozme ovplyvnit svojim chovanim 😅 aspon dufam 😅

marianka79
9. pro 2009

no ale rimmel vraviet synovi tak škaredo... 😖

marianka79
9. pro 2009

no to hej ale proste niektorí sme taký aký sme a iný nebudeme máme svoje muchy ale to sme už od témy

libka1
9. pro 2009

no tak to si pekne napisala, ja uz ina nebudem. uz len dosiahnut to ze som s tym vyrovnana a nemam sa naco stazovat 😉

marianka79
9. pro 2009

ja som to myslela všeobecne nemusíš sa hned urážat to nechcem teda

maruschka
9. pro 2009

rimmel, ja ti držím palce..tiež som človek, ktorý má kopec optimistických plánov do budúcnosti.. 😵

Ak si si niečo naplánovala, choď za tým. Aj ja idem, síce kľukato, sem-tam prestávka, ale idem.. 🙂

Je divné, ak upodozrievame toho druhého z bláznovstva, naivity len preto, že vidí všetko cez okuliare snov a nádejí..Dnešna doba naozaj deformuje naše povahy, ale bohužiaľ tým zlým smerom. Prečo by nám mali byť takýto ľudia na smiech? Takýto ľudia sú skôr už vzácnosťou medzi nami.. 😉 😉

Tento rok toho už veľa asi nestihnem..ale rok 2010 bude prelomový..skončím vysokú školu..chcem sa zamestnať, drobček pôjde do škôlky a konečne si užijeme soboty a nedele-keďže sme niekoľko rokov chodili s manželom cez víkendy do školy.. 😎 😎 😎 😎 Takže sú to také krátkodobé plány, ale ako hovorím, ideme pomaly, uvidíme, čo bude ďalej.. 😵

libka1
10. pro 2009

marianka s tym urazenim si myslela mna? 😕 ak nahodou ano, lebo mi to nie je jasne tak ma ani nenapadlo urazat sa, to bolo konstatovanie,mne by stacilo kebyze som s tym stavom ze sa proste zlostievam bola vyrovnana a som total happy a uz nemam co riesit, dosiahla by som dusevnu rovnovahu 😀

esssi
autor
10. pro 2009

maruschko a pochlub se, co budeš, Bc, Mgr, Ing? 🙂

rimmel
10. pro 2009

marianka,ale sak mala svinka to neni skaredoooooo este kebyze pocujes akym tonom to hovorim, pochopila by si 😉 to hlavne ked sa maly chova ako taky cert 😀

aveline
10. pro 2009

libka, Ty si bohovska 😎 spatne som docitavala diskusiu a rehocem sa 😀
ja som samonasieracia tiez obcas 😅 podla nalady..........boooooooooooze, tak som asi nielen samonasieracia, ale aj naladova 🤐 konec 😀

esssi
autor
10. pro 2009

malá sviňka je hustá 🙂

marianka79
16. pro 2009

libka promin ale mne to tak vyznelo

No obcas sa treba nazlostit aj na seba aj ja sa nekedy naserem sama na seba az sa mi rozum zastavi a ked vychladnem tak rozmyslam nad svojim zivotom ale chvalabohu ze mam ten optimizmus takze...je to ok

marianka79
16. pro 2009

rimmel ale to je ok jaaaaj ja mojmu tiez vselijak poviem napr."Ty zasran malý"a to je horsie si myslím 😕

blazka24
16. pro 2009

tak ja viem čo budem robiť po materskej, snaha vrátiť sa do pracovného pomeru bude dosť ostrá - nakoľko si začínam zvykať na to nonstop vstávanie pri malom a nehorázne zaspávanie o dvanástej v noci 😀 ale čo sa týka vrátenia sa, je to dosť hrozná predstava, polovica vecí bude zmenená a ľudia sa možno tiež zmenia a mne už obsadili aj kanceláriu, nábytok pomenili a dali do iných kancelárii - človek sa cíti taký nepotrebný a nemá chuť sa ani vrátiť 😔

bets
17. pro 2009

ja ked som sa vracala spat do prace, tak po 5 rokoch MD som uz nedostala svoju poziciu, s cim som vsak ratala, neratala som vsak s tym, ze aj ked zoberiem poziciu, ktora si nevyzaduje moje vzdelanie, ze to bude kolegom tak vadit a klat oci... ale bolo to na nieco dobre, pretoze ma to rychlo nakoplo, aby som si presne povedala, co by som chcela robit a ist za tym. zmenila som svoje zameranie, hladala vhodnu pracu... bolo tazke v 30tke menit oblast bez akejkolvek praxe v tej oblasti, ale nasla som si dobru pracu...
a dalsie plany... ja neviem o com snivat, lebo teraz som spokojna, vela veci sa mi splnilo, ale na druhej strane som nesnivala o nerealnych veciach... chcela som viac cestovat (spoznavat kulturu inych krajin), tento rok sa nam podarilo cestovat viac ako ked sme boli slobodni, ci bezdetni...chcelo to vzopriet sa nasej pasivite. a este keby sa nam podarilo ist do Australie za mojou sestrou, kym tam je a ist aj na Novy Zeland. zatial to nie je v plane, je to otazka financii a dostatku dovolenky..

dai
17. pro 2009

ja tiez vidim zivot podobne ako rimmel, napriek tomu ze ja mam 31 rokov 🙂

snazim sa zit tym heslom - neviem presne, ale mam ho velmi rada - nech mi da boh silu zmenit veci v pozitivne ktore zmenit mozem a silu zmierit sa s vecami ktore sa zmenit nedaju...
zatial sa mi to dari, nemam idealny zivot, kazdy si nesie svoj kriz... ale podla mna skor ide o sposob ako na zivot clovek nazera, ako sam seba zaradi, chce vidiet, ako vnima druhych a svet okolo seba, ale aj ake si dava ciele a ake hranice...
ja si napr. hranice nedavam - to je myslim zaklad mojho vnimania sveta... nehovorim si ze nemozem byt xy vo firme, vo svete a pod. ... podla mna mozem byt cimkolvek - vsetky dvere su otvorene... otazka je ci a ako do nich vstupim - a tam je to vela o voli- chcem do nich naozaj vstupit? ak ano, tak prekonam lenivost a pojdem...

tak to je so vsetkym, s cielmi v praci, v rodine, nazeranim na choroby...som vdacna hlavne mojej matke ze som po nej tento optimizmuz zdedila, lebo vdaka nemu som spokojna - so svojim zivotom, byvanim, dietatkom, manzelom, pracou - a myslim ze vdaka tomu sa nam aj dari,lebo do veci idem s tym ze to zvladnem, ze sa to da a pod. ... ako hovorim, nehladam hranice, skor ciele - ked ich dosiahnem, idem dalej...

esssi
autor
27. únor 2010

Tak co dámy, už víte, co si počnete se životem? Já stále ne 😎