Víte, co si počnete se životem po matěřský?

esssi
9. pro 2009

Pořád si připadám jako nerozhodná školačka, nevím, totiž, co chci 😀 řeči typu až budu velká, tak budu už jsem opustila, já totiž nevím! Po MD budu pro zaměstnavatele nejspíš prašivá s tolika dětma, krásná taky nejsem, tak nevím, co si počnu s těma létama, co mi zbývaj do důchodu 😀 máte jasno?

swatka
9. pro 2009

tak ja si dělam rekfalifikaci tak snad po MD najdu svoji vysněnou praci 🙂

ronie
9. pro 2009

rimmel však já nepsala nemožné, já psala, že už by mě studium nebavilo a ty tvrdíš, že nikdy nebudeš v životě dělat co tě nebaví, tak mi to jaksi nesedí 😀 😀 😀 Samozřejmě když někdo člověk něco chce tak to jde.. J8 už pobyla na škole celkem dosta času tak už fákt neé, asi prostě skončim na základce s těma pubošema, to mě jako bavit určo bude, jen zas se budu holt donutit něco se znovu naučit 😝 😀

rimmel
9. pro 2009

no to mas pravdu ronie to ma nenapadlo 😀 ze vlastne ak ta cesta k niecomu co chces nebude bavit a bude este k tomu dlha srat nato 😀 😀

soanpe
9. pro 2009

rimmel, jednoduchá odpověď 😉
přijdeš mi hrozně naivní, taková nezkušená a zároven mi přijde,že si myslíš, že máš na všecho recept
je to můj subjektivní názor 😎 takže se mnou nikdo nemusí souhlasit a ani ty. neznám tě, jen prostě píšu, jak na mě působíš 😉

rimmel
9. pro 2009

soapne ver mi, pravdepodobne som ovela viac skusena ako ty i ked mam menej rokov 😝 😀

soanpe
9. pro 2009

no brát ti to nebudu 😀 😎

aveline
9. pro 2009

ahojte, pridavam sa do klubu k tym, ktori nevedia, co si pocnu 😕
zaciatkom januara mi konci pracovny pomer a ja teda netusim, co dalej. Tiez som rozmyslala nad podnikanim, ale asi nie som ten typ.
ak ma niekto navod na riesenie, piste a radte 😉

misi78
9. pro 2009

ronie drzim palce at najdes neco co te bude naplnovat a taky dobre zivit 😉 Urcite to neni takova sranda po tak dlouhe materske. Ja planuji po materske se vratit do prace a snazit se si tam vybudovat nejakou pozici, nastesti je to velka firma tak je kam postupovat. A za vydelane penizky hodne cestovat, neznam skoro nic lepsiho nez poznavat nove mista a zeme. Strasne rada bych se treba podivala na Novy Zeland 🙂

misi78
9. pro 2009

avelin a hledas jinou praci? Ja vim ze nejsem typ na podnikani 🙂 Co by te bavilo?

aveline
9. pro 2009

misi, hladam, ale je to tazke, kedze teraz vsetci ziju krizou a prelom roku k tomu. Mna bavilo doteraz asi vsetko, co som robila 😎 aj manualne prace bez problemov (v zahranici som chyznu robila napriklad). doteraz som robila asistentku riaditelovi, aj to bolo ok. mam vysoku skolu, aj maly doktorat, ale velakrat ma uz odbili, ze mna by bola skoda na nejakej konkretnej pozicii, radsej vezmu skoncenu stredoskolacku. a bavi ma robit s farbami na sklo, malujem dozy na potraviny a tak 😀 ale z toho by som nevyzila, az taky talent nie som 🤐

misi78
9. pro 2009

A co mas z vs? Ona je to nekdy fakt nevyhoda kdyz se hlasis treba na misto asistenky. Ono asi i zalezi kde clovek bydli a jestli jsou tam nabidky prace. Drzim palce at neco najdes.

bobulle
9. pro 2009

Jé tak nad tím taky přemýšlím co po mateřské... nevím jestli se vrátím do původní práce (dělala jsem v NNO a je to teď na houby s financováním 😒 )... tak se uvidí... 😉

Soanpe, nechápu proč se pořád někde do někoho navážíš 😔

aveline
9. pro 2009

chodila som na pedagogicku, ale neucitelsky smer - riadenie skol, v podstate manazment skoly. ale je mi to na 2 veci 🤐 dakujem, hadam sa nieco podari a uz budem vediet, co si pocnem 😀

papty
9. pro 2009

rimmel na mna neposobis naivne ale optimisticky - treba to brat pozitivne vsetko a nezaoberat sa blbostami. Takze je mi Tvoj postoj velmi sympaticky. 😉

misi78
9. pro 2009

Co je NNO?

titkovamiriam
9. pro 2009

tak ja som vzdy vedela co chcem aj s detmi nastastie som z lokality kde o pracu nudza nieje. a ked clovek chce tak sa nauci take veci o ktorych ani netusil-uz 13 rokov pracujem vo firme na mile vzdialenej mojmu vzdelaniu a od laboratntky som presla na fakturantku,ekonomku a znovu laborantku a stale som sa vzdelavala...a keby som mala zo dna na den robit nieco ine tak do toho pojdem kto sa nesnazi - ,nevie,nepozna,nema...
a fakt na veku nezalezi niekto moze byt super aj ked ma 18 rokov... a niekto blbec aj s tromi titulmi

bobulle
9. pro 2009

misi, NNO = nestátní nezisková organizace 😉

misi78
9. pro 2009

aveline to je fakt ten smer nic moc a nechtela bys delat treba v bankovnictvi?

misi78
9. pro 2009

bobulle diky 🙂 zas jsem chytrejsi 😉

aveline
9. pro 2009

v mnohych pripadoch rastie blbost umerne s poctom titulov 😀
ja som vo svojom odbore zatial nic svetoborne nespravila 😕

esssi
autor
9. pro 2009

Hm njn, ať žije krize...já se teda budu vracet do procesu za tři roky a něco, mám čas, ale nezlobila bych se, přinést něco do rozpočtu domácího...

vitty
9. pro 2009

Taky se mi líbí optimismus některých, naivita to rozhodně není.
Příští rok už určitě udělám FCE, pokud se nevyhrabu na CAE. A napřesrok DELE. To by byly potřebné jazykové zkoušky 😀
Určitě nepřijdu o svou bezva práci a dítě bude mít samé jedničky a bude stále tak chytré, jako doposud. A manžel zůstane stejně praštěný a nespolehlivý.
S kamarádkou bychom chtěli inernetový obchůdek, který by nám přivydělal na sponzorování útulků.
Určitě se rozrosteme o několik zvířat.
Co vím stopro, nikdy nebudu dělat práci, která mě nebaví, i když za dost peněz. Špatná zkušenost.

ronie
9. pro 2009

avaline, tak že bychom si otevřeli školu? 😀 ty to budeš řídit a já sem tam něco učit a uklízet ap 😀

aveline
9. pro 2009

k predchadzajucemu vyroku dodavam, ze bez urazky 😉 nech sa to niekoho titulovaneho nedotkne nahodou 😀
ja by som robila uuuuuuuuplne hocico
asi aj budem
aj tak v lete chceme zacat vyrabat babatko 😵

rimmel
9. pro 2009

papty dakujem 😵

ronie
9. pro 2009

aveline, jo ták, tak to s tebou nic nebude, tak to máš o zábavu postaráno 😀 sem si nevšimla, že ještě dítko není 😉

rimmel
9. pro 2009

aveline ides "vyrabat" babatko? tak vyrob viac a posli aj mne 😀 😀

aveline
9. pro 2009

ronie, aj ja chcem upratovat 😀 nie len riadit, to by bola nuda 😀
rim, ideme vyrabat len pre vlastne potreby 😀

aveline
9. pro 2009

aj ked niektori by si urcite aj z takejto veci vedeli biznis spravit
😝

libka1
9. pro 2009

tak ja osobne rimmel zavidim (samozrejme v dobrom)... chcela by som mat jej pristup, ale nedari sa mi... 😅 mna serie tolko veci zo to ani vymenovat vsetko neviem 😀 a hovorim si prdni na to, co sa budes trapit a furt ma nieco serie 😀 😀 😀 tusim som samonasieraci typ 😅
ja mam velmi dolezity ciel: dozit sa dochodku 😀 v dnesnej dobe je to dost vysoka meta 😀