Víte, co si počnete se životem po matěřský?

esssi
9. pro 2009

Pořád si připadám jako nerozhodná školačka, nevím, totiž, co chci 😀 řeči typu až budu velká, tak budu už jsem opustila, já totiž nevím! Po MD budu pro zaměstnavatele nejspíš prašivá s tolika dětma, krásná taky nejsem, tak nevím, co si počnu s těma létama, co mi zbývaj do důchodu 😀 máte jasno?

brumdinka
27. únor 2010

ahojte, pomalu téma dočítám a hlásim se do klubu, taky nevim co dál. po mateřský sem si naivně myslela, že sehnat práci nebude problém, přes mateřskou sem si dodělala vejšku a omyl jak si najednou mě nikdo nepotřebuje, a řikaj mi jak je mě na to a to místo škoda, že jim uteču a nevim co 😖

bavilo by mě pracovat s dětma, tak možná si dodělám ještě pajdu nebo něco podobnýho a jít učit 😅
podnikat začít jo to sem taky přemejšlela, ale nemám na to tu odvahu atpod. 😝

jinak všude, kde sem pracovala jsem byla vpodstatě spokojená

brumdinka
27. únor 2010

p.s. - a optimismus rimmel se mi líbí, já sem vpodastatě taky optimistka 🙂 někdy dost praštěná 😀 😀 😀

esssi
autor
27. únor 2010

brumdinko njn, jsi se překvalifikovala 😀

brumdinka
27. únor 2010

essi - no jak si sem nedomyslela to v jaký žiju díře 😀 😀

esssi
autor
27. únor 2010

brumdinko ehm já se narodila v Žatci 😀o dírách mi nic nepovídej. a naše současné maloměstské bydliště po deseti letech v Praze taky moc nekomentuju 🙂

brumdinka
27. únor 2010

essi - no vidíš v Žatci sem trávila pár tejdnů loni kvůli práci, která nakonec stejně stála za prd a skončila tim, že víc jak 70 lidí bylo nuceno koncem roku skončit včetně mě 😝 ale pořád to neni taková díra jako Aš, když nic jinýho aspon to neni moc daleko od Prahy 😀 kdybych neměla rodinu, tak bych tu už asi dávno nebyla 😒

anatanka
27. únor 2010

Tak to jste se mi celkem trefily do noty timto tematem. Taky si pripadam jako v nejakem meziprostoru. Kam se po MD podeju vubec nevim, myslela jsem, ze v tomto veku uz budu mit vsechno vyreseny a jsem tak nejak porad na zacatku.

lenkavano
27. únor 2010

já si tedy taky někdy připadám jako v meziprostoru a to zrovna i dnes.dokonce přemýšlím jestli má vůbec něco 😒 smysl. 😒

lenkabu
27. únor 2010

Já vím jen nevím jestli všechno stihnu za jeden život 🙂 Mámto i sepsaný na seznamu a postupně plnim 🙂

esssi
autor
27. únor 2010

Třeba v příštím životě budu bezdětná kariéristka a budu mít čas zjistit, co fakt chci....v tomhle životě už to asi nestíhám 😀

pancake
28. únor 2010

ja si so zivotom nepocnem nic, nech si on cosi pocne somnou. 😉 😀

swarovski
28. únor 2010

život treba chytiť za pačesy a biť sa s ním čo najviac. čakať, čo mi nadelí, či sa mi to páči, alebo nie, je tak trošku sebecké. potom si myslím, že sa nemáte právo sťažovať.
keď život nejde tak ako chcem, musím s tým niečo robiť. veď preto ho žijeme. tvrdiť, že všetko je napísané a že je to osud, že už nič nezmeníme, je len sprostá obhajoba lenivosti.
neurobiť pre jeho zmenu nič, lebo si myslíme, že sa to nedá, že to nedokážeme... hmmm... to je fakt prejav laxného prístupu... 😎

reisi
28. únor 2010

ano viem, moje dieta musi vyzdraviet a my s muzom spravime pre to vsetko.Takze my sa podriadujeme tomuto cielu. Riesim to uz treti rok a obcas mi pride zo sebeckych dovodov i luto ked vidim kamosky ako si planuju zivot...pracu a ako im to vsetko vychadza... mala som tiez fajn rozbehnutu karieru ale prislo to s cim sme vobec neratali ... dalo mi to vsak vela, pravda i vzalo vela... Ale zase verim, ze vsetky moje sny sa mi postupne splnia ale najdolezitejsi je ten o zdravom dietati.

rimmel
28. únor 2010

to je fakt baby,co tam po snoch, tuzbach, tie sa vyparia ked pride choroba.

neni nad zdravie.

zdravie prevysuje aj lasku.

radsej nech ma syn nenavidi, ako keby mal byt chory. (to bol iba priklad ako som to myslela) 😉

egyptanka
28. únor 2010

Dievcata, ... neplanujte, planovanie je na prd ... lebo moze prist nieco co vas zaskoci a vsetky plany padnu. Zite prave teraz ... chcete ist lyzovat, chodte teraz, chcete si otvorit tu flasku dobreho archivneho vina co si odkladate na sviatocnu chvilu, otvorte si ho teraz, chcete povedat lubim ta, povedzte to teraz ... zajtra, pozajtra uz moze byt na lyzovacku neskoro, uz si flasku neotvorite a uz nemusite povedat dotycnemu lubim ta 😢 ☹ ... preto treba byt v zivote trocha spontanny a zit ho v pritomnosti a neutiekat sa k vzdusnym zamkom v buducnosti. A ked ten vzdusny zamok chceme tak robit teraz vsetko aby som ho mala.

lenkabu
28. únor 2010

Plánování je důležité,jen občas zasáhne osud a je potřeba plány operativně měnit 🙂 Ale jak se k životním situacím postavíme je pořád v našich rukou 😉

knobloska
28. únor 2010

U mě platí, že nemá cenu nic plánovat, stejně se všechno naplánovaný pose.e. Vystudovala jsem stavárnu, což jsem nenáviděla, pak jsem vystudovala VŠ strojní, což jsem taky nenáviděla, práci jsem si našla v úplně jinym oboru, kterej taky nesnášim a teď vlastně zjišťuju, že jsem k ničemu. Do práce mě po mateřský nevemou a co budu dělat, to teda nevim. Abych si ještě víc zkomlikovala život, přihlásila jsem se na pedagogickou fakultu, učit jsem chtěla vždycky, takže je jasný, že mě tam nevezmou, že. To je jedno, jsem takovej debílek, co neumí nic pořádně, ale mám super manžela a krásnou zdravou holčičku.

egyptanka
28. únor 2010

knobloska, ale no ... akoze nic nevies poriadne? ... ved si priviedla na svet krasnu dceru a staras sa o nu ako najlepsie vies. 😅

knobloska
28. únor 2010

A umím bezva vařit ! 🙂
Taky máte někdy pocit, že ostatní ženský kolem vás třeba styl? Já se ve svých 30 ti letech ještě nenašla 😒 . Nevim ani co mi sluší.

egyptanka
28. únor 2010

knobloska, no vidis ... zaloz restaraciu 🙂
hmm styl ... ked som chodila do prace tak som sa musela obliekat pekne, teraz je to len o svetri a riflach ... a nemam chut si kupovat nic nove na seba.

knobloska
28. únor 2010

Já nemyslim jen hadříky ale celkově takový charisma. Snad mě tak taky někdo vnímá 😖 .
Reštyku jo? Bych se nechala okrást, znám se.
Aby bylo jasno, nemám depku, jen jsem si ještě nenašla to svoje.

egyptanka
28. únor 2010

knobloska,
Charismu urcite mas ... pre tvojho muza a dceru a tvojich blizkych si jedinecna, uzasna zena ... a co ta po ostatnych, ktorych stretnes len raz na ulici, oni ta nepoznaju ... a raz urcite najdes. 🙂

knobloska
28. únor 2010

Mně se blíží 30, tak trochu bilancuju 🙂

egyptanka
28. únor 2010

knobloska, tak sme skoro stare ... ja som teraz mala 29.

esssi
autor
1. bře 2010

knoblosko čéče mluvíš mi z duše🙂

lindda
1. bře 2010

pridavam sa do klubu neviem co dalej 😀 maly uz je v skolke a ja doma ako buchta iba kysnem a kysnem neviem co robit robota ziadna. Mam pocit ze iba starne a kazdy den iba uteka ,,,

knobloska
1. bře 2010

Mně přijde, že jsem taková věčná trapka. Ať řeším cokoliv, jsem trapná. Né, že by mě to nějak psychicky likvidovalo, už jsem si zvykla. Třeba manžel dělá v zahraniční firmě, má občas s kolegama grilovačku, jenže se tam mluví anglicky, což já se učim už 10 let a stále nejsem schopná se s nima bavit. Nebo ženský v MC, nějak se s nima neumim bavit. Ale kamarádky normálně mám, to jo, ale ty cizí lidi.....na to, že jsem dospělá ženská, jsem jak dítě.

Lindda to je taky slušně na palici být doma, moje ségra takhle vegetila od dubna a je to měsíc, co má práci. Je těžká doba. Mě to čeká taky, snad se nám zadaří 2. miminko, trochu se tím oddálí tennto problém.

brumdinka
1. bře 2010

knobloska - uplně tě chápu, mám to samý, jaksi sem se pořád neukotvila jak se říká 😀

jinak z těch oborů co píšeš to nemáš špatné apspon máš něco co jen tak někdo nemá, tim myslim tu stavárnu, jenže já vystudovala ekonomku a tu má každej druhej takže konkurence veliká + navíc tady jen středoškolské pozice na který když se hlásim mi naferovku řeknou že jim stejně uteču, tak mě apriori nevemou - výsledek utéct neni kam, ale já sem od ledna furt bez práce a taky bez peněz jelikož dle našeho státu jsem po rodičovský nestihla dostatečně pracovat, takže nemám nárok anio na korunu 😖

každej jak slyší ekonomku tak hned účetní - jenže já zrovna účetnictví na škole nenáviděla a už sem stejně všechno zapoměla, jazyky hm učila sem se na škole, taky dávno zapoměla jak nemluvim, - navíc můj probléím je, že rozumim rozumim jak anglicky tak německy tj.mluvenému a psanému slovu, ale nejsem schopná komunikovat, takže když se mě němec zeptá na ulici na cestu, tak já mu rozumim, vim co chce vědět, ale nejsem schopná mu odpovědět 😅

bavilo by mě učit a malý děti jenže mám hendikep v podobě šišlání na sykavky, takže se asi taky nechytám atpod.......... podnikat nemám odvahu a jsem tam kde sem byla, né jsem na tom ještě huř, když sem neměla vysokou tak mě aspon vzali do fabriky a měla sem příjem 😖

jinak sem založenim optimistka - to abych se z toho všeho nezbláznila a nešla se oběsit na nejbližší strom 😀 😀

ale stejně nejdůležitější je zdraví a když nejde o život jde o hovno 🙂 -
takže pořád sem nepřestala bojovat - hlavně s takovou tou apatií, že to stejně nemá cenu 😖 a snad se brzy zadaří 🙂 😉

esssi
autor
1. bře 2010

Hehe holky si nějak nevěříme nebo co 🙂 já mám pocit, že neexistuje nic, co bych uměla dokonale🙂

brumdinka
1. bře 2010

essi - jo ted´si uhodila hřebíček na hlavičku - to je ono nevěříme si 😅