Vizážistky a kosmetičky. Jak se pohybovaly ceny?

cindy01
21. bře 2009

Ahojky...
zajímalo by mně, zda jste někdy navštívili vizážistu?
A jak jste byli spokojeni?
V jakém rozmezí se pohybovaly ceny?

Já byla minulý týden u vizážistky a kosmetičky v jednom.. 🙂 a platila jsem 2 030 Kč.

cindy01
autor
21. bře 2009

To je náhoda, co? 🙂
A řídíš se tím, co ti radila?

Jaký jsi typ?
Já letní...ty barvy mám mít chladné, takové mně připadají nevýrazné...

Dokonce mi řekla, že se ke mně barevně nehodí ani ta zimní bunda.... ☹

krembonzur
22. bře 2009

cindy, to je teda nahoda, protoze je to opravdu spoustu let, co jsem tam byla a ja jsem takovy ten "prirodni"typ, co se neumi do dneska malovat a to mam uz dost pres 30 😝 😅 ted jsem se rozhodla,cca pred 3 tydny, ze se naucim chodit na podpatcich-pac to je dalsi kamen urazu, no jeste jsem nezacla, tak doufam, ze se to stihnu, nez pujdu do prace 😀 no tudiz, jak to tak ctes, tak se tim moc neridim, ale vim,ze jsem nedavno uklizela a nasla jsem to vsechno a uplne jsem zavzpominala a hlavne jsem se koukala na ty barvicky-latky a par hadriku z tech barev mam a vim, ze mi slusi...ale nosim furt ty svoje oblibene kousky...pokusim se to nekdy najit a pisnu, ja se tim fakt neridim, nemaluju se, takze jsem dost mimo 🙂

kristtin
22. bře 2009

ja som vystudovala kozmetiku aj ličim, ale vo volnom case, lebo som sa dala este na vysoku skolu. Keby ste chceli s niecm poradiť tak sa pytajte. Ja si obocie farbim sama doma, a nikomu by som si ho nedala urobiť🙂 asi nedoverujem a som kriticka.

aponchie
22. bře 2009

me namalovala kamoska v oriflame do zelena stiny prej mi to sedne,ale me se to moc nelibi necitim se v tom dobre ja mam rada kourove stiny a hodne vyrazne oci linky rasy oboci a lesk na rty jen jen to moc neumim pac mam velike otevrene oci tudiz na vicku cokoliv namalovane neni videt jak u nekoho jineho to me stve 😝 a mam je zelenosede prave a jsem tmava jinak

cindy01
autor
22. bře 2009

krembonzur..já se také neumím líčit a je mi přes 30 😀 , chůze na podpadcích mi nevadí, ale nesmí to být ty jehly. Mám kozačky na 8 cm podpadku a v nich se třeba cítím dobře, jsou takové elegantni.
Problém je u mně ten, že jak mám nosit ty studené odstíny, tak doma mám skoro všechno oblečení v teplé...
Kristtin...škoda, že nebydlíš poblíž, brala bych tě jako ostobní kosmetičku - teda pokud bych to měla se slevou 😉

Jinak jsem se nechala vyfotit před mým odchodem a po návratu od té vizážistky....pro srovnání.
Manželovi jsem se líbila...

Holky, používáte make - up?
Když si ho dáte, jak si oblékáte a vyvlékáte třeba rolák?
Já si dávala pořádný pozor, i jsem ho vic roztáhla, aby se nedotkl obličeje - a přesto se mi zabarvil.
To by asi vypadalo divně, kdybych si halenu nebo svetr omotala ubrouskem a pak vyvlékla, že?

Já nikdy make- upy nepoužívala...tak se v tom nevyznám
Z líčení jsem si dala akorát černou tužkou, trošku z vnější strany orámování...dále pak používám korekční tyčinku a rtěnku - chladnější odstín jsem na rty používala vždy...
Výhoda u toho je, že se nemusím pak pracně odličovat.
Vyjímečně jsem si dala voděodolnou řasenku a dala trošku studené šedo zelené na víčko...a někdy růž na tvářičku...

aponchie
22. bře 2009

make up si davam az se oblecu 😎 a kdyz z nekama prijdu a vyslecu uz je to sumak ,ale mam make up bez oteru tak to je super

cindy01
autor
22. bře 2009

No já chtěla, aby mi ta vizážistka řekla, jaký je to odstín toho make-upu...a ona mi to nechtěla říct, ptala jsem se jí asi 3 krát. Prý jsou ty ceny všude stejné a mám si ho koupit u ní...
Stojí 590 Kč plus pumpička za 30 Kč.
No sama v obchodě bych to nekupovala, když neznám ten odstín...já bych to neodhadla
😒
Chtěla jsem si totiž koupit v obchodě nějaký levnější... 😒

krembonzur
22. bře 2009

hele, tak to asi nebude ta stejna jak u me, protoze ta pani mi kdysi napsala vsechno, cim me licila a co by mi sluselo...k tomu makeupu-poradila bych, ale nikdy jsem si ho nebyla schopna koupit, ted jsem videla v casaku nejaky od dermacolu, co me zaujal,ale ted si samo nevybavuju, jake to bylo cislo nebo popis... 😝 😅

aponchie
22. bře 2009

cindy tak bych si ho nekoupila kdyz nechce rict..hele az na dennim svetle poznas jak je make up dobrej takze namalovat nim a jit ven se zrcatkem teprve potom je to objektivni ve svetle umelem vypad akzdej dobre 😎 ja pouzivam na smisenou plet s pory Revlon color stay za 500kc a je skvelej!!

cindy01
autor
23. bře 2009

krembonzur ...také by mně zajímalo, jestli to byla vůbec ona. Také mi řekla, že se tomu věnuje 10 let, před tím prý dělala v oděvnictví...
Také se to mohlo za tu dobu změnit...a chce dělat kšefty - takový šampon třeba u ní stojí 300Kč. Také mi řekla, že už musím pak používat jen tu značku, co ona má.

aponchie...s těmi make- upy je to kříž...ono to možná posoudí lepe ten druhý, který tě vidí....nevím, no. Dost lidí si zkouší barvy na zápěstí - tomu bych zase tak nevěřila, na tváři to dle mého stejně vypadá jinak..

Jo a ptala jsem se jí, jestli je ten make- up krycí - prý není - to je jediné , co mi k tomu řekla.

Kdysi jsem byla i u jiné kosmetičky - ta pořád zase říkala, že chodí líčit modelky na Miss od Maláčové. Ptala jsem se jí, kolik by u ní stálo trhání oboči, úprava. Prý to dělá tuším za 30 nebo 40 Kč, ale mně by ty dva chlupy udělala prý za 20!
😨 , Což se mi zrovna moc nelíbilo - je pravda, že mám to obočí řidší, ale stejně...
No a když mně nalíčila a já přišla domů, tak se manžel zděsil, že to vypadá jako...ale řekl to slušně.

Ta, u které jsem byla ted nedávno mi to dělala za 50 a opravdu si s tím vyhrála, aby to vypadalo hezky..i nabarvila...čemuž jsem se i divila. Na obočí k ní budu chodit, to vím...

reni7
23. bře 2009

cindyo1-můžu se zeptat s jakou kosmetikou dělala ta vizážistka co líčí tu miss?páč miss se už několit let líčí značkou Mary Kay,díky.

jinak make-up zkoušejte vždy na tvář aspoň 2 odstíny vedle sebe,nejlépe na denním světle nebo aspoň u výlohy,umělé osvětlení pohcuje barvy 😉

skurinka
23. bře 2009

janah-byla znama ale katastrofa,jak pise jakoubka nejlip se umym nalicit sama. 🙂

cindy01
autor
23. bře 2009

reni...u kosmetičky, co říkala , že líčí miss si už značku nepamatuji - bylo to přibližně před 3 lety...tehdy mi řekla odstín make- upu Ivory , to si pamatuji...

reni7
23. bře 2009

cindy01-jo tak Mary Kay má odstíny Ivory 🙂

janah.
24. bře 2009

Ivory má nebo měl i Oriflame 🙂

cindy01
autor
24. bře 2009

Myslím, že Ivory má i Avon a viděla jsem to i někde v drogerii...Ale z Avonu ani Oriflame to také neměla.. Je možné ,že to bylo asi jak píše reni.

Ach jo...kdybych tak věděla, jestli se ten odstín shodoval s tím Ivory i u té vizážistky. Měla bych tak jasno. 😒

janah.
24. bře 2009

Když ono to ivory bude asi pokaždý trošičku jiný. Já používám Ori a jsem spokojená 😀

cindy01
autor
24. bře 2009

janah...já myslela, že Ivory je u každé značky stejný odstín....

lenula.b
24. bře 2009

cindy já nebyla u vizážistky, jen mě líčila kosmetička na svatbu a nádherně teda, zkouška stála 170 korun a pak naostro i s účesem v den svatby to bylo za 1000 😉
jinak mám kamarádku a ta líčí za 200 a kosmetiku s masáží, maskou a různýma vzorkama co mi vždycky dá, úpravou obočí, jeho nabarvení a i nabarvení řas, to vše mě stojí 300 🙂

cindy01
autor
24. bře 2009

lenulo...kamarádka dělá kosmetičku jako zaměstnání?
Netušila jsem, že se barví i řasy...není riziko, že se ta barva dostane i do očí?

Vidím, že jsi z Přerova...já od tama pocházím 🙂

Ráda bych se naučila líčení oči...ale nevím, kde. Je pravda, že mi to vizážistka ukazovala, ale zajímaly by mě i jiné kombinace barev a způsobů....

barbarek
26. bře 2009

Ahoj holky,

mám kamarádku co dělá v Praze hloubkovou analýzu pleti a je to super. Má na to přístroj, který prosvítí pleť až 3 vrstvy do hloubky. Takže přesně určí jaký typ pleti máte a jaké problémy. Pak přesně víte na co se zaměřit.Zároveň velice krásně líčí,takže je to u ní opravdu příjemně strávená chvíle. Když budete chtít, písněte si o kontakt do IP 🙂

kristtin
27. bře 2009

cindy01: Ano farbia sa aj mihalnice specialnou farbou na oci, ide tam 6% peroxid vodika. Jasne, ze sa ti farba moze dostat do oci, ale to nevadí. Moze to trochu stipat, je to bezne, ale mihalnice budes mat krasne cierne. Potom sa robí este aj trvala na mihalnice, aby boli vytocene. Postupne sa ale mihalnice zacinaju vyrovnavat, cca mesiac a pol. Ja som to mala raz a už by som si to nedala. Musis natrafit aj na dobru kozmeticku, ktora to vie robit, lebo ak sa ti prekrizia mihalnice na tej malej natacke na ktoru sa mihalnice davaju, tak potom ti tak budu stat prekrizene az kym sa ti nevyrovnaju. To nie je potom prijemne.
Ale to farbenie mihalnic odporucam, to si robím pravidelne. A ked si das este nafarbit obocie a upravit, tak budes mat pekne vyrazne ocka🙂

cindy01
autor
29. bře 2009

barbarek ...kolik taková procedura s tím prosvícením pleti tak stojí?
No, Praha je od nás daleko a snadno bych se tam ztratila...ale jsem zvědavá 😉

kechkat
26. dub 2009

Holky,chtěla bych se zeptat jestli jste si některá nechala zhustit a prodloužit řasy. Já o tom uvažuji a tak by mě zajímalo jak to vychází cenově a jaké máte s tím zkušenosti, nač si dávat pozor, jak dlouho to vydrží atd

kechkat
26. dub 2009

máte každá svoji "oblíbenou" kosmetičku nebo zkoušíte a vybíráte tu "pravou"? já jsem spoustu let chodila ke svojí kamarádce kosmetičce ale ona se vdala na úplně jiný konec republiky a nyní bych uvítala nějaké typy na dobré kosmetické salony kam chodíte a kde jste spokojené

kechkat
27. dub 2009

Tak jsem dnes zjistila že 25-30 řas se dává na 1 oko pro zhoustnutí a vychází to okolo 3 tisíc. 😖 Tak jsem si to rozmyslela 😀