Vizážistky a kosmetičky. Jak se pohybovaly ceny?

cindy01
21. bře 2009

Ahojky...
zajímalo by mně, zda jste někdy navštívili vizážistu?
A jak jste byli spokojeni?
V jakém rozmezí se pohybovaly ceny?

Já byla minulý týden u vizážistky a kosmetičky v jednom.. 🙂 a platila jsem 2 030 Kč.

aponchie
21. bře 2009

vizazistku Max Factor a spokojena jsem nebyla pac to bylo v ramci liceni a kosmetiky takze asi takove spis orientacni nicmene ani liceni neumela dle me tak aby mi sedlo..cenu uz si nepamatuju

jakoubka
21. bře 2009

Já byla u vizážistky Chanelu i Max factoru ,ale bylo to zdarma v parfumérce Fann.a byla jsem zklamaná ☹ Připadala jsem si jak ku..a 😒 😀

aponchie
21. bře 2009

no presne..ja cekala nejake krasne tmave kourove liceni a bezchybne nalicenou plet a vypadala sem jak debil sla sem na wc to setrit hned 😝

jakoubka
21. bře 2009

apo-jj,přesně tak.Kapesníčky to jistily 😀 Každá mi plácala červený líčka,a výraznou rtěnku a černý spodní linky 😝
No,ještě ,že to bylo zdarma 😀

aponchie
21. bře 2009

ja nasla na youtube jak si udelat to kourove liceni jenze material by me vysel na tisice samej Dior pouzivaji a pak taky modelka ma vysoke ocni previsy takze to lze hezky vymalovat ja mam oci velke otevru je a nad nema jen prostor pod obocim zadne linky mi videt nejdou 😝

jakoubka
21. bře 2009

Klidně přijeď ke mě,já mám materiálu hafo 😀 U mě problém ze stínováním,nikdy se mi to tak nepovede ,aby to krásně přecházelo ze světlé do tmavé 😠

aponchie
21. bře 2009

no ja bych si koupila,ale prave nevim co a jake barvy a tak ..potrebovala bych aby me nekdo namaloval a ja dle toho usoudila,ze jako jo a to cim me patlala si koupim,ale takto naslepo kupovat nedovedu

jakoubka
21. bře 2009

To by chtělo vyzkoušet nějakého vizážistu celebrit 🙂

aponchie
21. bře 2009

no presne a jak se k nemu dostanu jako? 😀

jakoubka
21. bře 2009

určitě nějaké www stránky mají.Třeba ten kosmetický salon Simony Krainové.Myslím,že Visage Factory 🙂
ale cena,ta bude asi velká převeliká 😒 Ale co bychom pro sebe neudělali,že? 😀 😉
Já přemýšlela,že bych se objednala k tomu co uvádí Nahá jsi krásná 😉
Ale ještě do Prahy dojet,že 😀 😝

aponchie
21. bře 2009

tak zrovna ten co to uvadi me neuchvatil tim vyberem obleceni pro ty hilky to bylo sadlo maslo teda 😀 ja bych kdyz uz tak toho co dela Vondrackovou nevim jak se jmenuje takovej blondak no..taky ja si vymyslim co chci ,ale aby me to sedlo,zejo a ono te namaluji pul hodiny te patlaji a doma to uz tak nikdy neudelas dle me

jakoubka
21. bře 2009

Ty tak na hadry ho nebrat 😝 To co jim oblíká,tak bleju 😝 Já myslela učes a kksicht.
Myslíš,Zdeněk Fencl,myslím 😕 Nebo ten Špes?
Mě se líbí na slovákách ta Zmenáreň.

aponchie
21. bře 2009

Fencl myslim s takovou patkou blondatou jo to bude on sice vypada blbe,ale maluje dobre 😀

jakoubka
21. bře 2009

jj,tak to je on. 😉 Stejně nejlepší vizážisti jsou ti 4% 😀

aponchie
21. bře 2009

a on je ne? 😀

jakoubka
21. bře 2009

no rychtyk 😀

aponchie
21. bře 2009

sem si rikala,ze je nejakej prepalenej od solarka prave 😀

jakoubka
21. bře 2009

Vidím,že je to jen naše dizkuse 😀 😕

aponchie
21. bře 2009

taky koukam pac to podle me presunou do kosmetikyjavascript:addEmoticon('😎','vBody')

krembonzur
21. bře 2009

cindy, ja jsem byla kdysi- v roce 99-2000 nebo tak nejak v vizazistky primo v kromerizi-delala jsem tam skolu 🙂 . nalicila me, jeste mi ty barvy a dalsi, ktere bych mohla pouzit napsala a nakreslila na papir a hlavne mi teda ukazala, ktere barvy-obleceni by mi slusely a fakt to fungovalo-byla jsem nadsena, liceni i barevna typologie-fakt super...cenu si popravde nepamatuju, je to fakt davno, ale nebylo to nic strasneho...jestli je tam pani jeste dnes,to uz nevim, ale tehda to bylo naproti batovi - 1.patro, na te ulici, jak se jde dolu k tomu velkemu cetr. parkovisti...dodneska vsechno mam-i tu barevnou typologii-vzdy ustrihla kousek te latky, ktera mi sedela a nalepila ji na papir 🙂

jakoubka
21. bře 2009

Já jsem sama sobě nejlepší vizážistkou a basta 😀 Nakoupila jsem si pigmenty a paletku s 88 odstíny stínů 😀

skurinka
21. bře 2009

ahoj tak ja jsem se taky nechala nalicit na svatbu(nevesta)a vypadala jsem jak debil .tak jsem dojela domu a vse na novo.ale cenu si nepamatuju.byla to znama kosmeticka

janah.
21. bře 2009

Skurinka: známá jako známá nebo Tvoje známá?? 😀

aponchie
21. bře 2009

teda ja na svatbu mela nadhernej make up a trval asi pul hodky!umela dokonale vytrhat a nabarvit oboci nadherne lomene zadne tluste cerne patvary proste to mela v ruce nevim kde skoncila uz je to 5let 😲 salon je zrusenej a ja chodim a hledam nekoho kdo umi udelat sakris oboci a nemuzu najit bud vypadam jak Chaplin obloucky anebo mi to jedna vyrvala ty konce no hruza!tam to spatne dorusta a ona toto tak si to trham sama,ale nebarvim teda 😝

janah.
21. bře 2009

Aponchie, taky nějak nemám čas na kosmetiku, ale je to rok jsem koupila od Oriflame takovou pěknou jakoby řasenku na obočí. Jsem max. spokojená a obočí holt zvládám sama 😀

aponchie
21. bře 2009

no jo ale me se to prave libi jak mi to vytrhala a nabarvila vypadala sem jak nejaka star fakt to bylo dokonale a ja to tak nikdy neudelam..jsem oriflame lady a nemam to doma 😀

krembonzur
21. bře 2009

no tak ja jsem uplny debil-pac ja jem byla nalicena asi jen svatbe-2005 😀 ale fakt hezky, kamoska a dela i nehty, max spokojenost....
aponchie-chaplin-to jsi me fakt dostala 😀 se tu tlemim, ale musim potichu, pac decko je jedno velke ucho a nechce usnout... 🙄

janah.
21. bře 2009

Kočky, dobrá diskuse, ale musím se jít učit. Ach joooo 😔

cindy01
autor
21. bře 2009

krembonzur ...tak já byla u vizážistky tady v Kroměříži naproti Batovi...možná jsme byli u té samé paní. Má to u podloubí, dole se prodávají kola a ona je asi ve 3. poschodí.
Také mi dělala typologii, řekla, jaké barvy se ke mně hodí, dala mi i kartičku, abych se jí řídila..řekla, co s vlasy, jaký účes by mi sedl i barva ..udělala mi na obličeji peeling, dala masku, krémy a líčila..
Prohlédla postavu a řekla, co na sobě zdůraznit.

No, manžel byl se mnou spokojený...

Také jsem jí ukázala, jakou jsem si koupila barvu na vlasy - zářivě zlatý med - no a ona mi řekla, že se to ke mně nehodí, že mám používat studené barvy...

Tak co s barvou, když se mi tak llíbila?

Jo, a upravila mi hezky obočí i ho nabarvila...

krembonzur
21. bře 2009

cindy, covece, ze by to byla ta stejna?protoze to misto souhlasi, je to uz davno, tak jsem to asi patrove spletla, ale urco to bylo 2 ci 3 patro jak pises...ja jsem byla tehda strasne spokojena-spise teda prekvapena, ze to takhle funguje 🙂 a spoluzacka, co tam sla taky, byla nadsena, protoze byla kdesi v praze a to bylo pry neporovnatelne-strasne 😒