Vizita. Koukáte na tenhle pořad?

kutcher
10. bře 2010

tak devcata koukala jsem na dnesni dil tohoto poradu a zanechalo to ve mne mnoho dojmu a pocitu a jsem moc rada, ze i u nas konecne davaji nezkresleny porad, ze zdravovotnickeho prostredi... proto zakladam toto tema, abych zde nasla priznivce, kritiky a hlavne nazory a pocity!

davlu
10. bře 2010

Mám z toho sevřeno v krku ještě teď....bohužel, je to realita. i když možná je lepší nevědět, co na nás a hlavně naše děti číhá... ☹

jakoubka
10. bře 2010

Já to dnes viděla poprvé.A jako matku mě tento díl dostal 😔 Vidět zmítajícího chlapce v křečích ,tu bolest ,která šla vyčíst z jeho obličeje 😔 😢
Pro mě jsou naší doktoři jedničky i celosvětově jsme na prvních příčkách 🙂 😵

soanpe
10. bře 2010

dokonalý pořod, skvěle natočený ... a hlavně si snad konečně lidi uvědomí, že poplatek 60,- denně za pobyt v nemocnici je jen zlomek toho, kolik stojí celá hospitalizace a vše s ní spojeno
smekám před lékaři, kteří se se i přes veškerá rizika snaží pomoct,obdivuju sestry, co doslova utírají zadky pacientům

silvik
10. bře 2010

Taky jsem koukala... bylo mi z toho ouzko, asi jako každé mamině... je mi z toho smutno... že se něco takového vůbec může stát a hlavně, že s takovou zákeřnou nemocí musí bojovat dítě.... klobouk dolů před jeho maminkou, že byla tak silná a stála neustále při něm 😔 A samozřejmě smekám před kolektivem lékařů a sestřiček, že boj nevzdali a kloučka přivedli zpátky do života....

Jen doufám, že i ostatní příběhy budou s dobrým koncem... i když v reálném životě tomu tak, bohužel, vždycky není 😔

Taky jsem ráda za tenhle pořad... Je dobře, že se něco takového ukazuje, aspoň se kapku zlepší povědomí lidí o našem zdravotnictví, o tom, že i u nás máme špičkové lékaře .. Vždyť v dnešní době většinou slyšíme jenom o tom špatném, kdo co zanedbal, kdo za co kterou nemocnici žaluje... ☹

soanpe
10. bře 2010

já osobně jsem se zdravotnictvím spokojená.máme tu perfektně zavedenou preventivní péči od narození až po stáří, vše téměř za hubičku,doktory, co pomůžou...
MP má příbuzé v zahraničí a ne všude je to takové.z porodnice domů a tam chudák prvorodička nemá za zadkem na telefonu dr, sestru... neznají tam preventivní kontroly na ortopedii, o vojtovce nikdy neslyšeli, o tom postupu zavádění příkrmu by se u nás mohli učit.

kutcher
autor
12. bře 2010

naprosto souhlasim a jsem za doktory u nas taky rada. mozna je u nas pece za hubicku ale platy v CR uz zastak uzasny jako jinde nejsou a to mame lecco mnohem drazsi nebo stejne drahe s horsi kvalitou.

dzio2
12. bře 2010

baby to ide u vas čechach?a na ktorom programe ?

kutcher
autor
12. bře 2010

Na nove. Vim, ze spousta Slovaku ji chyta taky, tak jsem tema nechala i pro ne.

dzio2
12. bře 2010

dakujem, no ja ju nemam ale pozriem na internete

lenkabu
12. bře 2010

Jako zdravotník jsem za ten pořad moc ráda..........hezké,pravdivé,nezkreslené.......hezky se to vyjímá veld evšech stížností na neochotu a zanedbání péče. Oba pohledy jsou potřeba ale tady se spíš jen nadává.

lenkabu
12. bře 2010

A výborný je že tam ukazují ceny péče,spousta lidí si myslí že jejich hospitalizace by se měla krýt ze zdrav.pojištění,to by se nedoplatili.

kutcher
autor
12. bře 2010

jee cus Leni, jj stoji to desny prachy, ale cena zivota je vyssi.

kauculacek
12. bře 2010

Taky se přidávám.. zkoukla jsem zpětně oba díly. Velice se mi líbí, jak je to natočené, podle pravdy, tak jak to je, reálně.. 🙂
Jsem těhule, takže mě asi nejvíc "vzal" první díl, kde se jednalo o nádor u ještě nenarozeného miminka 😔
Člověk si ani neumí představit, co všechno se může stát, člověk si neváží toho, že je zdravej! Vůbec netuší, kolik lidí je nemocných a má problémy.. velice vážné problémy.. 😔
Navíc je tu ukázané, kolik taková péče stojí a to je další věc, co si lidé neuvědomují.. 😒
Těším se na další díl!!

kutcher
autor
12. bře 2010

taky cekam co nam jeste ukazou. Aspon mame porad na ktery se MM podiva se mnou.

sylvka
13. bře 2010

ti doktoři,maji můj obdiv a úctu.neuvěřitelné co dokážou 🙂