Vlasaté dievčatká. Ako im upravujete vlásky?

susik77
23. kvě 2008

Ahojte, mala je vlasata od narodenia, uz som ju musela 2x strihat, co jej isli vlasky do oci a pod usi. Teraz sa jej zacali trosku tocit nad usami. Rozmyslam, ze by som jej nechala rast vlasky, myslite, ze sa to da nejak vypnut-ofina? Manzel sa boji, aby si nedala sponku dole a neublizila si 😔

gucz
23. kvě 2008

sú také čelenky pre miminká je to pásik látky s gumičkou, a je to okolo celej hlavičky. My nemáme vlásky bohvieaké, ale kamarátka tu od nás to malej dáva, alebo jej porobí copčeky, ale to by som sa bála, že mi malá spapá gumičku. Kamoška používa aj takú šatku

susik77
autor
23. kvě 2008

gucz: aha, vidis, manzel spominal, ze by bola super celenka...kde sa to da zohnat?

susik77
autor
23. kvě 2008

uz som nasla stranku na nete 😉

marta09
23. kvě 2008

Naša malá je takisto vlasáčik, my sme ju už 3-krát ostrihali, ale vlásky jej rýchlo rastú a sú kučeravé. Malá sa rada češe a pri strihaní celkom drží hlavičku, dávala som jej čelenku, ale tú si stále strhla.

andrea78
23. kvě 2008

ja som robila fontánku, alebo 2minicopy na strany, v 10mes. mala normálne copy, nosievala čelenku (našťastie si ju dolu nedávala), alebu pukačku na ofine (nesiahala na ňu). myslím si, že čelenka - taká látková, pružná je ideálne riešenie 😉

so synom je to horšie, ten je v jeho 7mesiacoch už 5krát strihaný, ak by bol dievča, bola by to pohroma, lebo neznesie na hlave nič 😝 , takže by sa pravdepodobne dlhé vlásky nekonali.

anjelik187
25. kvě 2008

Ahoj susik,

prezradila by si mi, prosim Ta tu stranku? tiez zhanam celenku pre nasu vlasanu 😉
dakujem pekne

roasha
25. kvě 2008

dievcata,ja som malej zapinala vlasky pukackami od pol roka. 🙂
naucila som ju dobre,nedokaze mat rozpustene vlasy,ani ked ide spat. 😀 teraz ma mapr.od stredy afrovrkociky,trvalo mi to dlho,kym som to pozapletala,ale od stredy sa neceseme. 😀

maart
25. kvě 2008

Juuu, ja chci taky vlaskyyyyy, moje prdolka je uuuuplne plesata 😀 ....

romca3
25. kvě 2008

susik77 prosím,prosím o tu stránku. Díky

romca3
25. kvě 2008

susik 77- díky

paula
25. kvě 2008

Moje mala ma taky pekne dlouhe vlasky, od 10m ji striham ofinku. Celenku, sponky nebo gumicky ve vlasech nesnese a porad si je vytahuje. ☹ Tak musim strihat.

mimakro
26. kvě 2008

Aj na mimibazare sa dá taká zohnať, z H&M. Premýšľam, že Hanke takú kúpim. Zatiaľ sme jej iba ofinu zastrihovali, chcem, aby mala dlhé vlásky. Problém je, že ich má dosť husté a dosť sa spotí. Ale vtedy ich má pekne kučeravé 🙂

bublinkajasminka
26. kvě 2008

kočky ja mám veľmi vlasaté bábo - kuknite foto ak chcete - my dávame sponky od narodenia.....pukačky sú lepšie tie držia ale už aj fontáku sme robili so štipčekom