Vlasová kosmetika L´Oréal. Můžou prodávat faky?

monulkab
14. říj 2010

Zdravím všechny příznivkyně zdravých a krásných vlasů. Chodím ke kadeřníkovi, který používá a prodává vlasovou kosmetiku od L´oreál. Šampón s obsahem 250ml jsem si u něj kupovala za 320 Kč. Teď jsem narazila na e-shop s kosmetikou L ´oreál za výrazně nižší ceny - ten stejný šampón za 188 Kč. Objednala jsem proto několik produktů, ale od kadeřníka jsem se dozvěděla. že se může jednat o fake....máte s tím zkušenosti??? Fake poznám, protože jsem objednala stejné produkty, které jsem předtím měla právě z kadeřnictví. Balíček již mám na poště, a zdráhám se, jestli jej mám vyzvednout, nebo ho nechat vrátit a ze slušnosti provozovateli uhradit alespoň poštovné...budu ráda za zkušenosti a reakce....

beruska2x
14. říj 2010

mam kamaradku kadernici a i v kadernicky potrebach, kde nakupuji oni na ziv. list maji o dost nizsi ceny nez pak v salonu.. prece musi mit marzi, proc by to jinak delali 😉 vydelavaji na tom no... takze kdyz chci nejaky sampon nebo balzam tak mi to kupuje ona za dost nizsi ceny nez bych mela ja 😉
takze bych se toho nebala.. samo ze kadernik rekne ze on to ma nejlepsi - at si tio koupis od nej 😉 byl by blbej kdyby ne...

monulkab
autor
15. říj 2010

To je mi jasný, že mají na těch šampónech marži, ale stejně tak musí mít nějakou marži ti ten prodejce, co má e-shop. Vím že ty šampóny nejsou z ČR. Když si vezmu, že kadeřník má marži řekněme 30%, tak cena za kterou ten šampón nakupuje je 192 Kč vč. DPH V e shopu ho prodávají za 188 Kč a taky na tom mají jsitě marži - řekněme že ho nakoupí za 150 Kč vč. DPH...nevim, mám právě stach aby to fakt nebyl fake...

kackaj
15. říj 2010

@monulkab ja si kupuju loreal i v kad.potrebach i uz ho mam z internetu a jsem spokojena. Myslim, ze kvalita stejna je. A co se tyce tech marzi, kadernik nakupuje od velkoobchodu asi a velkoobchod nakupuje od vyrobce, takze u kadernika uz na tom musi byt dvojita prirazka, kdyz kazdej si na tom neco nasadi, to je jasan, ne? No a tak internetovy prodejce nakupuje asi od vyrobce rovnou a tak ma jen tu jednu prirazku... ale teda praxi neznam, jen tipuju. No proste bych se toho nebala🙂

monulkab
autor
15. říj 2010

a odkud z netu nakupuješ?

kackaj
15. říj 2010

@monulkab no ja ted nevim uplne presne, nasla jsem si proste kde to bylo nejlevnejsi, ale myslim, ze to bylo na vlasy-loreal.cz, ale verila bych treba i kadernice-potreby.cz. Fakt ted nevim, ale neboj se toho 😉 Pokud nebudes nakupovat od nekoho, kdo nabizi jeden kus kradenyho neceho, tak ti, co maji cely rady kosmeticky, tak ti si nemuzou dovolit podle me prodavat nejaky srajdy...

monulkab
autor
15. říj 2010

ok, díky. Dám ti vědět jak jsem dopadla 🙂