Vnitřní dveře Der z Polska. Jste spokojené?

kijonkova.k
11. únor 2010

Ahoj,holky,chtěla jsem se zeptat,jestli jste náhodou některá nekupovala dveře zn.DER z Polska(přímo v Polsku).Nám se líbí(taky cenově) a máme možnost jet i do Polska,ale nechceme na slepo,takže jestli tam některá jezdíte a máte zkušenost,dejte,prosím vědět. 😉 Klidně i jiné dveře,hlavně,jak jste spokojené,jak vyšly cenově...atd.Díky

kijonkova.k
autor
12. únor 2010

Nic,holky?

lorenz
8. dub 2011

Nekupujte polské dveře.Koupil jsem přes firmu Bartes dveře,údsajný výrobce Groemix nebo Hardydoors. Přes dveře fouká, v zimě přes ně padá sníh. V letáku měl být nerezový práh, ten zcela zrezavěl po 1 měsící.Dodavatel z Rydultowy si vady vyfotil ale nereguje na reklamaci již několik měsíců. Ani výrobce nechce nic mít s reklamaci. Dejte si pozor.

jajulasp
6. lis 2012

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jaké dveře jste vybrali? V současné době taky budeme kupovat hodně dveří do domečku a od vámi uvedené firmy se mi také moc líbí....mohla byste dát info popř. reference, jaké jste vybírali a kde...moc díky

jajulasp
15. lis 2012

@kijonkova.k prosím, koupili jste tyto dveře? Taky po nich pokukuji🙂 děkuji

kijonkova.k
autor
12. led 2013

@jajulasp Nakonec jsme kupovali dveře zn.Sapelli

megane001
5. pro 2018

@kijonkova.k Dobrý den a jakou mát zkušenost se Sapeli po těch letech, prosím?

kejt29
5. pro 2018

@megane001 jestli muzu my mame Sapeli asi 10 let a super. Od te doby sla ale cena dost nhoru, tak jsme ted v novem bydleni sli do polskych dveri Asilo. Cenove super, dyha, magneticke kliky a skryte kovani.

megane001
5. pro 2018

@kejt29 👍

megane001
5. pro 2018

@kejt29 Ještě dotaz kde jste je kupovali? přes českého dodavatele i s montáží?

kejt29
5. pro 2018

@megane001 ne, primo v Polsku, montaz byla v cene a musim pochvalit, sikovni byli. Oni ceske normy znaji a neni to pro ne problem. Tuhle znacku dveri tu stejne nikdo nedela. A treba polske dvere porta doors tady vyjdou o dost draz, nez primo v Polsku...

kijonkova.k
autor
5. pro 2018

@megane001 Pořád drží 😀

megane001
5. pro 2018

@kijonkova.k :D to asi jo ale jestli nevykazovali nějaké vady počas užívání

kijonkova.k
autor
8. pro 2018

@megane001 Vady žádné,jsou pořád dobré a hezké.