Volali jste Ježíškovi? Nebo píšete?

janiik
2. lis 2009

Ahoj 🙂
Tak dneska mně neteř překvapila otázkou - teto už Simonka volala ježíškovi co by chtěla pod stromeček? Já, z generace, která ježíškovi "jenom" psala, jsem čučela jak puk 😕 😀
Pak mně švagrová zasvětila 😅 😅 😅 www.zavolejtejeziskovi.cz
No nevím, Simča by si s Ježíškem ještě moc nepokecala, ale neteř z něj byla celá paf! Celé odpoledne jenom mlela o tom co si s Ježíškem povídala, slíbil jí, že na ni určitě nezapomene a všechny dárečky jí přinese 😵 😀
Jak je to u vás, píšete jako za našeho dětství, nebo necháte děti zavolat?

j.a.n.u.s.
2. lis 2009

janiku...my piseme 😉

...jak se pak vysvetluje detem, ze teda jezisek neni...a v kolika?

kristi
2. lis 2009

my ani nepiseme, mala to neumi 😀 😀 😀

jakoubka
2. lis 2009

Kubík ukazuje v katalozích co chce a já píšu 🙂 Ale hodně krátím seznam 😀

vercak.
2. lis 2009

my teda taky ještě nepíšeme, malej ještě o nějakým Ježíškovi nemá ani tucha.
Ale určo budeme psát a kreslit, co by si přál od Ježíška, ale vidim to až tak na příští rok. Volat mu mi připadá už takový moc moderní nebo jak bych to řekla.
Prostě ty dopisy jsou taková hezká klasika. Navíc se můžou schovat a dětem pak v dospělosti ukázat, ale rozhovor mu asi neukážu ☹

janiik
autor
2. lis 2009

janus...jak budu vysvětlovat, to že Ježíšek není, to si teda nedovedu představit 😖 Já se zatím hrozně těším na to až malá začne trošku pobírat to, že Ježíšek jako je 😎 😀 Letos to ještě určitě nebude 😢 Mám Vánoce moc ráda a těším se až to napětí na dárečky budu prožívat se Simčou 😵 😵

j.a.n.u.s.
2. lis 2009

vercak-souhlasim 🙂

skuli
2. lis 2009

Píšeme Ježíškovi a když jsou u nás na náměstí Vánoční trhy,tak hážeme dopis do Ježíškovské pošty.

jankatr
2. lis 2009

Já myslím že dětem to dojde dřív než my se rozhodneme jim něco vysvětlovat 😉

skuli
2. lis 2009

Ty jo,pěkné pálky má ten Ježíšek,to je jako kdyby někdo volal na erotickou linku 😀 Za to by byl jeden pěkný dárek pro dítě,když každý mluví průměrně 5 minut - 360 Kč

lenkavano
2. lis 2009

holky Klárka napsala dopis a dala ho na okno.psala tam "milý ježíšku přísahám že od tebe nebudu už nic chtít jen mi přines koně |umělého"a něco na sebe.asi po dvou dnech jsem ji řekla že už si dopis vzal a ona na to že už má napsaný druhý dopis 😀 ,že zapoměla ještě na brusle a.....a na mě šli mrákoty. 😝 ona už sice ví že dárky dáváme my ,ale hrajeme dál na ježíška.

monika6e
3. lis 2009

tak koukám na tu adresu, to je neuvěřitelný, na čem všem se dá vydělat. A asi se i najdou lidi, co na tu linku zavolají...

skurinka
3. lis 2009

ahoj..
tak
dominik kresli jeziskovi a hanicka se pokousi taky...
mala chce vsechno 😎 a tak jsem se ji ptala at my rekne co nechce ..a ona ze baby born ze je to nuda 😀 😀

a my davame dopisi za okno a rano uz tam nejsou 😀 a decka jsou uplne hotovi pac jezisek tady byl a prisel si pro ten dopis 😀

jabber
3. lis 2009

Já si taky myslím, že je hezčí mu psát/kreslit, aby si pro to za okno mohl přijít 😎 A jak píše vercak - dá se to archivovat 😀

berynka
3. lis 2009

Myslím si, že si malá z loňska na Vánoce nepamatuje, co je Ježíšek nemá ani tušení 😅 ... ale teď každý den vypráví, že jí Ježíšek přinese lego, kolo a pitíčko 😀 . Takže dopis v pohodě nadiktuje a je to vyřešený 😎 😀 .

Janus, šmarja on jako Ježíšek není, jo???!!!! 😕 😲 😢 😀

johanda
3. lis 2009

Já holkách (zatím) nic neobjasňuju, ta starší má 7 a má už jisté pochybnosti, ale asi CHCE věřit, tak věří 🙂. Až bude mít 15, už to budu muset řešit🙂)).
Jinak volat Ježískovi na erotickou linku🙂)) - to je brutální 😝

slunicko552
3. lis 2009

Tak malý kreslí a říká co to je a já to píšu.Zatím máme auto,volant,žvýkačky,bagr a rohlík 😀

hanamari
4. lis 2009

Holky díky moc za toto info. Narazila jsem náhodou na tuto debatu. Našla jsem stránky (nic moc ) 😢
převedla 120,-Kč na jejich účet ( 2 minuty) , vyplnila dotazník a dnes volal Ježíšek.. Absolutní bomba. Barabášek byl úplně hotovej. Je to asi nejlepší dárek tento rok. Díky 🙂

sisi.v
4. lis 2009

my budeme letos psát prvně - teda já budu psát a malá to, předpokládám, pokreslí... zatím jsme ale u pitíčka, lízátka a kola...no nevím kam se dostaneme 😉.
mmch, nebylo by levnější a stejně účinné, kdyby zavolal někdo z kamarádů? 😀

hanamari
4. lis 2009

ahoj. Já nevím. Bylo to fakt profesionální. Dala jsem telefon na reproduktor. Rolničky, zvonky a krásný hlas Ježíška. To než dáš dohromady, tak je asi lepší si nechat zavolat. 🙂

malovani
5. lis 2009

My budeme taky letos psát poprvé, psát budu já a Evi tam něco namaluje... asi dopis taky hodíme do Ježíškovské schránky, až budou trhy. (V Báječné školce je dopis i obálka na dopis pro Ježíška, tak to použijeme).