Volba holčičího, klučičího jména - jaké vybrat?

eatygrenee
14. únor 2012

Šárka X Karolína? 🙂 😉
Jan X Michal ?? 🙂 🙂

Příjmení máme obyčejné, české

hansed
14. únor 2012

S tím ti asi nikdo neporadí.... zkus vymýšlet zdrobněliny, jak budeš na dítě volat, jak ho budeš oslovovat, když bude zlobit... kdy se narodí? aby třeba nemělo svátek, narozky za sebou atd....

salomee
14. únor 2012

Z holek tedy nevím já osobně bych volila asi Karolínu, ale nevím proč🙂
Z kluků ale... tam jsi se trefila do jména, které mě osobně připadá úplně úžasné a dokonalé a důstojné, je v něm všechno:JAN... 😵 Já si ho ale pro svého synka nevyberu, bo vím, že by mu stejně všichni říkali Honzo a pod.- to se mi nelíbí. Jedině všechny nutit říkat Janečku atp🙂...

sofieanna
14. únor 2012

Za mě - Karolína, Michal ... ale rozhodnutí samozřejmě na Vás ;)

staninka77
14. únor 2012

Mě se líbí Karolína 🙂 je to moc hezké jméno.
Kluk asi Michal 🙂 je to hezké jméno.

hasky24
14. únor 2012

Karolína --- Jan 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lucifereeek
14. únor 2012

Michal, Karolína 🙂

berenika39
14. únor 2012

Pro holčičku Šárka nebo Karolína a pro chlapečka Jan nebo Michal.

coxa
14. únor 2012

Máte moc hezký jména, u kluka za mě rozhodně Michal, u holčiček bych taky hodně váhala, ale asi Šárka, moc jich teď není a kolegyně v práci měla dceru, když o ní mluvilo mohlo jí být tak kolem dvaceti a i v tom věku to jméno znělo moc hezky. Známí mají Karolínku a i ve třídě jsme měli a i to jméno je krásné a moc hezky použitelné. Takže u holčiček neporadím. 😀

crca
14. únor 2012

Michal a Karolínka 😉

terkao
14. únor 2012

Karolínka a Michal 🙂

veru23
14. únor 2012

Karolína a Jan

ja.na81
14. únor 2012

Karolina a Jan 🙂

rennu
14. únor 2012

Holčičí se mi líbí víc Šárka...Karolína hezké, ale moc dlouhé..... a klučičí, no ny máme Jana 🙂 už několikátá generace, to nešlo nedat 🙂 ale i Míša se mi líbí 🙂

iluss
14. únor 2012

To by jsi spíš měla řešit s manželem a rodinou 😉

ale jinak za mě Michal a Karolína

agnessa
14. únor 2012

tak já bych volila Šárku a Jana, jenže obávám se, že s volbou Vám stejně nikdo neporadí 😀 my klučičí psali až na porodním sále 😎

saronka
14. únor 2012

já jsem Šárka takže Šárka hihi.. jako jsem docela spokojená ve škole mi říkali Šárko což i samo o sobě je takové už zabarevné.. pak Šári, Šarulko, Šarčo, dostala jsem pak na střední přezdívku Sharon, že je to jako podobné ..a tak mi manžel říká Sharonko 🙂) jinak řešit jen s manželem..víc bych to zejména s rodinou neřešila..to je to nejhorší 🙂) jinak Šárka není taková hitovka jako Karolína 🙂 a u klučíčích..se mi líbil taky Michal..ale manžel řekl průpovídku k tomu tak mě tím odradil 🙂)

sysysy
14. únor 2012

Karolínka a Honzík 😵

helcenka
14. únor 2012

Za mě holčička Karolína a chlapeček Jan 😉 .

timbouctou
14. únor 2012

my máme výbornou knížku od Miloslavy Knappové - Jak se bude jmenovat vaše dítě? Jsou tam snad všechna jména, co je kdy kdo někomu dal, u všech je vysvětlený původ, co znamenají. Dobře se z toho vybírá. My jsme holčičí jméno věděli hned, jak jsem zjitila, že jsem těhu - Anežka. Klučičí jsme vybírali právě z této knihy. Tak máme dva kluky, Alexandra a Metoděje, a jména jim sedí 😀 na Anežku nakonec nedošlo.

sarkaa
14. únor 2012

Šárka a Michal 🙂

zuzkka88
14. únor 2012

Tak za mě jednoznačně Karolína a Michal. 🙂

pajiskazemlyna
14. únor 2012

Pro mě Karolína a Jan 😵

jasekd
14. únor 2012

Holcici se mi libi obe, Sarka neni tak casta a proflakla. U kluka radeji Michal.

miarosa
14. únor 2012

Jasmínka, Nellinka, Sebastian, Nikolas, Adam 🙂

denousek
14. únor 2012

Karolína Michal .-)

2hanah
14. únor 2012

Jestli můžu svůj názor, líbí se mi víc Karolína - líbí se mi říkat jí ,Kájo', ale zase zrovna u Michala mi vadí, když někdo říká ,Míša' a nevíte, jestli Míša kluk nebo holka. A za sebe radím, hlavně nedávat jména po rodičích, u nás je to dosti častý problém, buď se mi ozve manžel i syn najednou nebo nikdo 🙂

arianka
15. únor 2012

Za mě Kája a Míša 🙂

sal80
15. únor 2012

Já jsem pro Karolínku s Honzíkem 🙂

kristi
15. únor 2012

Šarka a Michael

brusinka.pusinka
15. únor 2012

Michal- Michael- a Šárka. 🙂