Volný čas, aneb jak se bavím. Dávejte odkazy

romana29
17. dub 2010

Pište, co rády ve volném čase, který vám zbývá (většinou asi po večerech, co si budeme povídat 😀 ) děláte, čím se bavíte.
Dávejte odkazy na své stránky, výrobky.
Zvány jsou všechny tvořilky 🙂

kubaka
17. dub 2010

já se bavím takhle : www.lilinka.com 🙂 Mám hlavně nápady jak vylepšit a usnadnit.
Ale taky jsem namalovala pár abstrakcí nad postel, upletla nějaké košíčky a ošatky z pedigu, ráda keramičím: rozuměj zahlcuji byt obrázky, hrnečky s různými experimentálními technikami, aby měli moji chlapi co rozbíjet 😀 Dokonce to cpu už i do záhona - panáky, lucerničky, domečky pítka atd...
Ukaž co děláš ty? 🙂

romana29
autor
18. dub 2010

kubako to vypadá absolutně parádně! Škoda, že jsem to nevěděla dřív, určitě bych využila alespoň tu poloviční pláštěnku na kočárek - sporťák! Jenže teď už je Danda tak velkej, že když sedí, tak se nedá stříška stáhnout, takže smůla, ale je dobré vědět, že někdo se tím zabývá!

Já šít ani nic podobného neumím, takže si spíš tak hraju s korálkama, křišťálovou pryskyřicí atd. Zatím nemám hotové internetové stránky, tak aspoň odkaz na moji prodejní galerii na FLéru : www.fler.cz/zonoro

mmmk
25. dub 2010

To je fajn videt, ze i s detma vas tvurci duch neopousti 😉

Kubaka, tebe mi asi poslala do cesty nejaka vyssi sila. Uz snad mesic shanim na slalom nejake univerzalni stinitko, co bych mohla pouzivat jak na hluboky kocarek, tak na sportak 😵

Romco, nevedela jsem, ze zonoro jsi ty. Delas pekne veci 😉

kubaka
25. dub 2010

romčo - no to jsou krásné věci, ta pryskyřice mě zaujala- na fleru pořád nakupuji a nemohu se vynadívat.
co takhle s klasickým zapínám a ve stříbře - uděláš taky?? Sháním zrovna něco tyrkysového. Nerada pořád měním náušnice, takže nemohu mít bižu, ale aspoň stříbro.
však až se narodí maličká, tak se ti něco bude určitě hodit.

mmmk - objednej směle, všeho je dost 🙂

mmmk
25. dub 2010

Kubako, objednano, zaplaceno 😵 Stribro dela na fleru i suiko (zde na konikovi suik).
Mimochodem, kdy to stihas vsecko sit, kdyz mas prcka? Ja mam pocit, ze se momentalne nestiham ani najist, tak o plsteni nebo koralkach nemuze byt rec 😅