Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

lichtakova
1. bře 2010

no to teda, už by to chtělo nějakou dvojčáru

eustoma
1. bře 2010

dark: opar je blba vecicka, ja na nich som trpievala casto, uz tak rok som nemala opar. ale pretym kazdu chvilu. nech ti to rychlo zmizne.

val: to verim, ja si hovirm ze take spravy, ze niekto ma // uz ma nezlomia, ale stale ma to zlomi a dost.

darkwitch
1. bře 2010

lich to je pravda, vzdyt naposledy nasla dve adisek a ta uz je urcite za pulkou tehu...

lichtakova
1. bře 2010

právě 😒

eustoma
1. bře 2010

IUI to je vstrieknutie spermii do delohy pred ovulaciou. je to ambulantne, cele to trva tak 15 minut, mozno aj menej.

eustoma
1. bře 2010

a som za ze to chce tehulku.

darkwitch
1. bře 2010

eus me se prave zacal delat v sobotu tak jsem ho hned naptlala vectavirem a ani se neudelal a v nedeli se mi udelal na druhe strane a mnohem rychleji, asi abych ho nemohla zastavit mastickou

lichtakova
1. bře 2010

tak moc moc držím pěsti, ať rychle a přesně najdou cíl
jinak musím říct eust, že jsi mě úplně nakazila s těma dvojčatama, teď mám takový období, že bych se nejradši rozběhla k dr., ať mi napíše něco na ovulaci a ještě přitvrdí, aby dozrály dvě vejce 🙂

val123
autor
1. bře 2010

dark nejhorší je, že já mám takové závěry cyklu už asi půl roku, a už se těším až mi někdo zase příští měsíc bude říkat, další, že je těhu
eus moc držím palce

eustoma
1. bře 2010

dark: ja som casto pouzivala compeed - take naplasti (neviem ci som to dobre napisala naozv). ale zase mamine nezaberali vobec. takze je to asi dost individualne.

val123
autor
1. bře 2010

a dostalo mě to i díky tomu, že včera teplota byla 37,1 kdy obvykle už dostávám MS a je kolem 36,7. NO ale asi mě chtělo tělo za něco ztrestat, protože dnes po té novině klesla

eustoma
1. bře 2010

litch: dvojcatka su super 😉 som sa cez vikend rozpravala s maminiou dvojciat a vravela zeby ich za nic na svete nevimenila za jedno, ze je skvela, ako sa teraz spolu hraju, ze aj 2 hodky o nich nevie a to su malinke, maju rok a pol. a vravela ze dvojicky nesu nakladnejsie ako jedno deco. ze jej to pride velmi podobne. takze hura do dvojiciek 😉 😉 😉

eustoma
1. bře 2010

val: to tak nesmies brat. telo len zazmetkovalo. kocko neboj si este chvilocku pockas a potom bude vysnivane babo. neboj stastena si musi na nas sadat 😉, len sada postupne.

darkwitch
1. bře 2010

eus ja je prestala pouzivat potom co jsem to mela stejne jako ted, jeden opar se sice vylecil rychleji, ale hned se mi udelal dalsi a vubec jsem se jich pak nemohla zbavit, ale ted si je taky koupim, protoze jestli ten opar nebude rychle mizet tak ho prelepim a pujdu se juknout na mrne...
lich ja si taky zacinam myslet na dvojcatka, protoze neverim tomu, ze by se mi povedlo otehotnet dvakrat...

darkwitch
1. bře 2010

val to znam tohle si taky vzdycky rikam, co jen jsem udelala tak spatneho, ze si zaslouzim takovy trest...

val123
autor
1. bře 2010

eus no já už tomu definitivně hold nevěřím. Všichni kolem těhulkují a my nic, prostě na nic.

val123
autor
1. bře 2010

☹ ☹ ☹ no nevadí, však svět se nezblázní

darkwitch
1. bře 2010

sem rikala kamaradce takova nespravedlonost sestra otehotnela do mesice, nebylo ji blbe a rodila asi dve hodiny a kamardka mi na to povida, no jo u vas si to stesti vybrala sestra, tobe bude trvat dlouho nez otehotnis, blbe ti bude cele tehu a jeste budes rodit dva dny...

darkwitch
1. bře 2010

val svet ne, ale my brzo jo...

eustoma
1. bře 2010

kocko neboj, ono sa to fakt poadari. ne tento tyzden, ale zachvilku. ono holky v okoli teba tehulkovali aj skor, ale teraz to viecej pozorujes, viacej si to vsimas. kocko neboj. a nemusis tomu verit, ono to fakt pride. a budes milo prekvapena.

val123
autor
1. bře 2010

dark asi tak nějak. Furt si hledám důvody jak na to nemyslet, plánuji jak se příští zimu naučím lyžovat a konečně někam vyrázíme na hory a stejně to nepomáhá.

darkwitch
1. bře 2010

val taky siporad vymyslim nake cinnosti a plany, za chvili se s manzou uz ani neuvidime, protoze si porad hledam nake rozptyleni...

val123
autor
1. bře 2010

přesně tak dark, já chodím denně domů kolem osmé někdy trošku déle, pak se pustím do vaření a úklidu a pak rychle spát a stejně mi to v hlavě vrtá a manža nadává, že nejsme vůbec spolu

darkwitch
1. bře 2010

a kdyz uz jsem doma tak si ctu, zit cizi zivoty je snazsi, ale vybiramsi knizky kde se netehotni...

val123
autor
1. bře 2010

😀 dark já myslím, že asi už začínáme bláznit

darkwitch
1. bře 2010

val asi jo, jen by to chtelo jeste trochu vic, chtelo by to to blaznovstvi pri kterem clovek uz nic neciti a nic ho nezajima...

val123
autor
1. bře 2010

dark a nebo spíš by to chtělo pozitivní těhu testík.Ale neboj, však ono už se to teď 19.3. u vás začne hýbat

darkwitch
1. bře 2010

val to by chtelo, myslim ten testik, snad se to zacne hybat, ja uz jsem i pro ivf a to jsem si rikala, ze do toho se mi nechce, uz se mi chce...

val123
autor
1. bře 2010

dark mě taky a šla bych hned,včera jsme to zrovna s manžou probírali, ale zkusíme ještě počkat jestli se teď zlepší spermijky a kdyžtak prvně zkusit to IUI, je to menší zlo pro tělo.

darkwitch
1. bře 2010

val ja uvidim co mi rekne mudra a jak dopadnou vysledky...