Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
1. bře 2010

Tak já mám id. datum porodu 6.11. 😀 a jsem ve 4 týdnu a 2 dny

val123
autor
1. bře 2010

jo a teď půjdu na záchod a určitě začne MS, protože jsem si to tak pěkně spočítala 🙂

darkwitch
1. bře 2010

ali a na jake starnce jsi to hledala?

darkwitch
1. bře 2010

ali ale jinak 11.11. je krasne magicke 🙂

val123
autor
1. bře 2010

dark hele a co holky, máme nějaké nové mimi? Ofi byla tak nějak jak old viď? A co mona? Už tu dlouho nebyla ☹

val123
autor
1. bře 2010

jj 11.11. je pěkné datum

alienka24
1. bře 2010

tak mi mates napsal že je to uplně magický a že jeho máma má narozky 12.11. 🙂

val123
autor
1. bře 2010

tý jo ali,tak to budeš jeden den přenášet a bude to naprostá dokonalost.

darkwitch
1. bře 2010

val ofi se narodil v patek kluk, myslim, ze je to jiricek, ajka to sem psala

val123
autor
1. bře 2010

aha vidíš to, to sem trubka, sem to nečetla, sem to asi nějak přeskočila ☹

darkwitch
1. bře 2010

ono to trosku zapadlo...

darkwitch
1. bře 2010

ajka to psala v sobotu a to tu nikdo moc nebyl... myslim, ze tu byla ali a ta ofi nezna...

alienka24
1. bře 2010

🙂 no to ne teda, to neci aby to měli stejně

val123
autor
1. bře 2010

ali a protože to nechceš,tak to tak bude

darkwitch
1. bře 2010

holky mejte se jdu tancit 🙂

val123
autor
1. bře 2010

jé dark ty se máš. Já se půjdu trápit do posilky. TAk zatím pa pa

eustoma
1. bře 2010

inak poviem vam ze som sa bala, ze zo mna spermijky vytecu, ked zijdem s tej gyn. stolicky. ale nic zo mna nevyslo 😉. vsetky zostali vo mne 😉.
a dr. sa ma pytal, ci uz som rodila, som myslela ze puknem smiechom. som mu povedala ze este ne, ale dufam coskoro 😉, neviem preco sa to pytal.

eimmy
1. bře 2010

eust ahoooooj

eustoma
1. bře 2010

ahojky, ja som dnes citala ze mas vela folikulov. eimmy oni nerastu naraz vsetky, takze len par sa zmeni a vyrastie.

eimmy
1. bře 2010

tak to doufám byla jsem z toho špatná že jich je tolik... kolik jsi jich měla ty??, od kdy jsi si píchala tu stimulaci??? jak probíhal ten zákrok??

eustoma
1. bře 2010

ja som pichala stimulaciu od 2 DC. a folikov bolo vela ale nad 12 mm (minuly strvtok) len 3, podla lekarskej spravy. takze mali tri narast tak na 18 a prasknut. toz neviem jake boli velke teraz, ale dufam ze tie moje dvojicky tam budu 😉

zakrok bol kratucky. vliezla som si na kozu, alebo ako sa hovori tej ich stolicke. dr. do mna zaviedol zrkadielka, cim mi nejake roztiahol cipok, alebo tak nieco. a potom takou velkou strikacku, tenuckou ale velkou mi striekol do mna spermijky. bezbolestive a uplne v pohode.

no a mam testutn aj ked dostanem ms, aj ked nedostanem ms. takze budem testovat 15.3. a dufam ze tam budu /// ako vysite.

eimmy
1. bře 2010

ten rozměr 12 mm byl kolikátý DC?
a dnes jsi kolikátý DC???

budu držet palce... já bych měla jít na IUI okolo 10-11.3. 12DC mám 8.3. to jdu na ultrazvuk

eustoma
1. bře 2010

IUI robili dnes a to je 15DC. a 12mm foliky som mala 11DC.

eustoma
1. bře 2010

uz sa normalne neviem dockat toho 15 teho, joj vidim jak ten cas pojde pomaly. ale uz teraz som nedockava 😉

mirkf
1. bře 2010

Ahojky, koukám, co je tu nadějných čekatelek na //. Tak moc držím všem palečky. Já věřím tomu, že až první z nás nahlásí //, tak pak už to půjde jak na běžícím pásu a budou je hlásit každý měsíc minimálně 3 snažilky. 😉

eustoma
1. bře 2010

mirkf: ja otmu tiez verim 😉

eimmy
1. bře 2010

jde jen o to která z nás to prolomí tu smůlu... 😉

lichtakova
1. bře 2010

teda vy jste se dneska zase rozjely
ty brďo, tak to tady asi zůstanu sama nebo co, vypadá to, že jste všecky plný vajec a dětí 🙂

eustoma
1. bře 2010

sak sme tak dlho vyckavaly 😉 ze teraz pekne postupne 😉

lichtakova
1. bře 2010

já chci takýýýýý
no snad se taky dočkám
u nás v práci to zas začíná být horký, dnesk ajsem přišla a zjistila, že v pátek byla odejita ředitelka, jestli na hodinu nebo spíš dohodou, to nikdo neví, každopádně je to "zajímavý", tak bych měla otěhotnět co nejdřív, než mi to tam zruší