Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
4. bře 2010

ali ... ale mě už to čekání ubíjí.... počkám jak dopadne IUI a pak se uvidí..

alienka24
4. bře 2010

eimmy....njn snad to IVF zvažovat nebudeš muset 😉

eust.....ahojík 🙂

eustoma
4. bře 2010

ja mam hlad ako vlk. asi budu spagety, to je taka richlovka 😉.

eimmy to je predcasne robit zavery. ja pocitam s tym ze IUI proe vyjde 😉 a keby sa nieco zvrtlo, tak budem potom uvazovat o moznostiach. ale teraz to proste vyjde 😉 😉 😉

eimmy
4. bře 2010

eust: no uvažuji o tom... přeci jen u 2 je větší šance že se to povede... ale uvidíme... musím se poradit.. ale třeba nebude potřeba a vyjde nám první IUI !!!!!!! 🙂 🙂

jo a to bolení jooooo tak to se tam určitě přetlačují dvojčátka které bude na pravo a které na levo 😉 😉 😉

eustoma
4. bře 2010

to je krasne, to ma nenapadlo, ze sa tam pretlacuju dvojcatka. to budem pouzivat. lubi sa mi to 😉.

alienka24
4. bře 2010

no nevim jeslti se nějaká milimetrová buňka umí přetlačovat 😉

eimmy
4. bře 2010

eust: jj 😉

ali : to je jasné ale víš jak.... musíme si to nějak pozitivně odůvodnit 😉

alienka24
4. bře 2010

chápu 🙂

darkwitch
4. bře 2010

ahoj kocky
jdu vas docist snad tu jeste nekdo bude az vas doctu 🙂

alienka24
4. bře 2010

já tu budu neboj 🙂

alienka24
4. bře 2010

no co to je dark? to nás čteš tak dlouho?
co opar? lepší?

eustoma
4. bře 2010

som napapana a uz je mi fajne 😉.
inak doteraz ma bolelo na pravej strane a predchvilkou to zacalo na lavej strane. teda ako nie ze bolest, skor len tlak. som zvedva co sa tam deje a ci sa deje to co ma 😉.

alienka24
4. bře 2010

eust....no putujou vejcovodama 😉

eustoma
4. bře 2010

😉 😉 😉 treba im ukazat cestu 😉
inak som skumala tu velkost a vajicko by malo byt velke 0,1 mm. to sa asi fakt pretlaocvat nezvladnu 😉. leda tak prebiehat v tom ze ktore dojde skor do maternice 😉

alienka24
4. bře 2010

🙂 ono je to fakt malilinkatý všecko, já třeba než jsem šla na průchodnost vejcovodů jsem si myslela že to jsou nějaký obří trubky a ono prd, milimetry 😉 😉 ale i tak to bolelo jako kráva 😒

eustoma
4. bře 2010

no docitala som sa ze 4 den prebieha premiestnenie embrija cez vajickovod, ten 5 den by uz by malo dorazit do maternice, ale uhniezduje sa az 7-10 den. to je teda riadne dlha doba. no a az 11 den sa produkuje HCG. no musime pockat.

alienka24
4. bře 2010

přesně tak, ono to chce čas, a i tohle jsou zprůměrované hodnoty

eustoma
4. bře 2010

ale tesim sa na vysledok 😉 ved bude veselo 😉.

inak uvazujem o knizkach: Zázračné PH a od Kurta Teperweina - Pryč s kyselostí. boli mne aj manzelovi doporucene, vraj papame vela kyseliny listovej. musim zajst do knihkupectva a zisit co je to zac a hlavne kolko stoja.

eustoma
4. bře 2010

dakujem. ale i tak neviem ci do toho ist. vela litaratur pise, ze prave kyselina listova je v tehotenstve potrebna. zas vsetkeho vela skodi. no neviem.

eustoma
4. bře 2010

pozeram ze to su recepty. to neni zle. to mozno bude o to zaujimavejsie ;😉

alienka24
4. bře 2010

no a ty jí bereš nějak hodně?

eustoma
4. bře 2010

no neviem ci nejak vela a papame vela zeleniny a teda hlavne brokolica, kapusta, cinske zeli... v com je prave obsiahnuta. uz to spomenulo niekolko lekarov, ze asi toho papame vela. ako nik zatial nepovedal, ze mame drzat dietu a tak.

alienka24
4. bře 2010

pokud jíte jen v přírodní formě tak bych se tím netrápilo, ono si tělo veme kolik potřebuje

eustoma
4. bře 2010

no tak asi uplne nefunguje. ja drzim nejake diety, resp. omedzenie stravy kvoli stitnej zlaze. neviem teda ci u tej kyseliny to bude ine, ale napriklad jod telo nedokaze odmietnut, ked uz ho nepotrebuje. takze neviem ako to je s tou kyselinou listovou, ale asi sa da polemizovat.
no som na vazkach. co lekar to nazor. takze to tak spriemerujem 😉 a uvidime 😉

alienka24
4. bře 2010

no já myslím že zrovna ta kyselina listová uškodit nemůže, spíš naopak pro ženu která chce mít mimčo

eustoma
4. bře 2010

hej ved o tom citam prave clanky. to preto som na tych vazkach. ale strasne vela publikacii je ze kyselina listova, jak pred tehotenstvom, tak pocas je velmi potrebna.

alienka24
4. bře 2010

já jí třeba zobu na radu gynekoložky, ale ne uplně každý den, prostě jak si vzpomenu

eustoma
4. bře 2010

ali mas nejake netradicne pocity? vies ci sa da predpokladat tehu 😉

alienka24
4. bře 2010

předpokládat ho můžu, stejně tak i ms, já už jsem v tomhle docela realistická, jak říkám tenhle cyklus byl hodně vyjímečný tím špiněním a plodným hlenem