Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
6. bře 2010

to se mi také moc líbí.. taky si na něj brousím zuby.. hi hi hi

darkwitch
6. bře 2010

eus to je vporadku jen sni 🙂 ta bolesti prsou vypadaji dobre
no, to jsem zvedava na sebe co budu kupovat za podprsenky kdyz ted mam 75E, 75F tak to jsem zvedava co budu delat pak...

eimmy
6. bře 2010

😀 😀 šmankotw koukám že všechny budeme muset navštívit firmu co šije létající balony aby nám něco spíchnuli

eustoma
6. bře 2010

dark oni maju tie tehu podprsenky do velkych cisel, ako G mali casto.

eustoma
6. bře 2010

kazdopadne bude veselo 😉 😉 😉 a budeme vsetky pekne tehulkovat 😉

darkwitch
6. bře 2010

tak ted jsi me uklidnila 🙂 uz muzu vklidu otehotnet...

ja chci taky tricko s pacickama 🙂
dneska jsem byla na nehtech, konecne, kdyz prijdu k nehtarce, tak nikdy nevim co chci a kdyz odchazim tak mam plno napadu na priste, ktere vzdycky zapomenu nez tam znovu dojdu 🙂 - to sem vkladam prispevek, ktery se mi predtim nepovedlo odeslat, zlobi me net...

darkwitch
6. bře 2010

teda zase jsem se dostala do nalady ja CHCI 🙂 a to jsem to mela tak hezky pod kontrolou a byla jsem v nalade az to prijde tak to prijde... ach jo...

eustoma
6. bře 2010

😉 to tak byva s tymi nechtikmi 😉

som si pozerala zoznam co vsetko do porodnice a su veci co ani neviem co su. napriklad baleni sitovanych kalhotek. netusim co to je. tea tusim, ale len tusim.

darkwitch
6. bře 2010

tak na tohle se budu koukat az to bude prece jen aktualni 🙂

darkwitch
6. bře 2010

sem nejak blbe spala a boli me za krkem...

darkwitch
6. bře 2010

koukam na kokosy na snehu, to zas budu brecet...

eustoma
6. bře 2010

😉 😉 😉 ja som nejak pri tych tuhu vecickach 😉. este ma to drzi. inak som nic dnes nespravila, nejak ten den rychlo uteka 😉. nech tak rychlo utecie aj ten tyzden 😉

darkwitch
6. bře 2010

eus utece a pak najdes /// 😀

lichtakova
6. bře 2010

dark, já mám teďka taky nějaký uřvaný období, hrůůůza...........

darkwitch
6. bře 2010

lich aspon v tom nejsem sama, posledni dobou se doplnujeme, spolu brecime a hledame kocarky 😀

lichtakova
6. bře 2010

já jsem teda fakt hrozná, od toho čtvrtka bulím fakt každej den

darkwitch
6. bře 2010

kde mate muze? muj je s kamosema v hospudce, ale me se nechtelo do snehu, stacilo mi to rano, kdyz jsem sla z nehtu 🙂

darkwitch
6. bře 2010

ja jsem teda dobra, brecim jen jednou za dva dny 🙂

lichtakova
6. bře 2010

můj slouží

darkwitch
6. bře 2010

lich chudinko, vy se taky porad mijite...

eustoma
6. bře 2010

moj cosi montuje, nemam paru co robi ale je vo vedlajsej miestnosti.

kocky ked si poplacete tak budete potom stasnejsie, lebo plac uvolnuje endorfiny. len pozor netreba vsetko prehanat.

darkwitch
6. bře 2010

eus to slysim prvne, ze plac uvolnuje endorfiny...

eustoma
6. bře 2010

ale tak neni poto po placi lepsie? mne sa to stva, ked si poplacem potom som stastna a usmievam sa.

darkwitch
6. bře 2010

eus to je fakt, nekdy je lepsi, ale nekdy to vubec nepomaha...

eustoma
6. bře 2010

len uz pozor to nesmu byt tie depresijne stavy. to uz je asi moc. ako ja nesom lekar, to ne. takze nechcem to nejak popisovat ako to je presne, lebo to neviem. ale plac cisti organizmus.

darkwitch
6. bře 2010

tak budeme plakat stestim az najdem // na testu 😀

eustoma
6. bře 2010

😉 jej to bude pekne 😉 😉 😉

darkwitch
6. bře 2010

no to bude pekne a do te doby musime vydrzet ty deprese na uzde 🙂

eustoma
6. bře 2010

tak tak. no som si uz urobila priezkum kojicich podprseniek, kocich pyzam a kosiel. no a tym dnes koncim. ako s theu oblecenim. este ho netreba, ale dufam ze skoskoro 😉. idem vymysliet, co nam namaluje kamos do spalne, ako malnu priamo na stenu (zed). musim vymysliet, nieco co sa bude hodit. no netusim co zatial.

darkwitch
6. bře 2010

ja jsem vcera a predevcirem vybirala kocarek...