Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
6. bře 2010

dark akeho mas favorita?

darkwitch
6. bře 2010

musim se poptat jake jsou ty implasty, protoze se mi docela libi... vzdycky se mi strasne libili jane, ale jsou tak drahe a ta nova kolekce uz neni tak hezka... maji divne korbicky...

eustoma
6. bře 2010

mne sa paci styk kocika aky ma v albume. ale robi taky typ viac firiem.inglesia, alebo roan... ale este uvidime. ono ked budu dvojicky, tak to bude urcite nieco ine 😉

darkwitch
6. bře 2010

eus ja jsem driv vzdycky chtela ctyrkolku, ale za ty tri roky co ma sestra trikolku jsem si na ni zvykla a asi si poridim trikolku, az to bude relevantni, samozrejme do toho bude mit co mluvit i manza 😉

eustoma
6. bře 2010

moj mi povedal k takym veciam, ze kym sa budem vmestit do limitu, tak mi necha volnu ruku 😉. az budem nejak prekracovat rozpocet, tak zacne kecat 😉

darkwitch
6. bře 2010

tak ja nevim ja jsem o tom s mojim jeste nemluvila, takze uvidime jestli mi do toho bude kecat nebo ne...

eustoma
6. bře 2010

😉 ked sa budes dobre pytat, tak urcite bude odpovedat tak ako chces 😉

darkwitch
6. bře 2010

no, jasne myslim, ze mi do toho taky nebude moc kecat...

eustoma
6. bře 2010

som to videla u brata, on je relativne kecalek, ale pokial slo o vybavenie pre mimco, tak to netusil co by bolo dobre, ani k farbe kociarku nevedel co povedat. takze verim ze moc chlapi do toho nekecaju 😉.

ale tesim sa az ta doba nastane, az sa bude vsetko postupne kupovat a tak. bude parada.

darkwitch
6. bře 2010

tak jsem povesila pradlo a dala si k veceri pulku pomela 🙂
jeste si musim umyt hlavu, ale nejdriv mi musi doprat druha varka pradla

eustoma
6. bře 2010

ja sa chystam umyt vlasy az zjatra rano, nechce sa mi ich teraz fukat. nastastie mame pracku mimo kupelne. ale prat budem zajtra, dnes to nemam kam zavesit.

darkwitch
6. bře 2010

ja chci jit zitra k nasim a ted mam pekne vytopeny byt, kdezto rano tu bude zima...

eustoma
6. bře 2010

idem sa trosku povenovat manzelovi, maj sa zatial krasne

darkwitch
6. bře 2010

eus papa

darkwitch
6. bře 2010

tak uz jsem si vlasy umyla a ani jsem necekala az dopere pracka

eustoma
7. bře 2010

alienka24.........3 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............5 DC......kortyhel
darkwitch: ......7 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......11 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........11 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........13 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 15 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............16 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........18 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........20 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 21 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 22 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....22 DC/9DPO....... 11DC pregnyl, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 24 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................?40 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

mirkf
7. bře 2010

alienka24.........3 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............5 DC......kortyhel
darkwitch: ......7 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......11 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........11 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........13 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 15 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............16 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........18 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........20 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 21 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 22 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 21DC Duphaston, ale nejspíš zbytečně, protože asi vůbec ovulka nebyla
tereza1980:.....22 DC/9DPO....... 11DC pregnyl, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 24 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................?40 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

eustoma
7. bře 2010

krasne ranko mirkf.

darkwitch
7. bře 2010

dobre dopolednde kocky 🙂

eustoma
7. bře 2010

ahojky. dnes tu nejak mrtvo, holky to cez vikendy flakaju.

eustoma
7. bře 2010

inak s vcerajsich prehladov vybaviciek a tak, som presla na model, co sa da kupit z druhej ruky 😉. a ono sa to nezda ale pekne kociare a za rozumne ceny sa daju kupit aj z druhej ruky a teda sa na tom usetri, co ma potesilo 😉. takze u nejakych veci zvolim variantu z druhej ruky, zase nie vsetko. taku autosedacku, to by som kupila bud od znamej, alebo novu. ale u kocika mi to nevadi. to iste pokial ide o postielku a tak. toz uvidime.

darkwitch
7. bře 2010

ahoj eus
jasne veci z druhe ruky vubec nevadi 🙂

eustoma
8. bře 2010

krasne ranko, ja som tuto noc konecne spala 😉. po 2 nociach, co som sa budila, tak tato bola spava 😉. este by som spinkala, ale uz musim vstavat. vsetkym este raz krasne ranko 😉

eustoma
8. bře 2010

alienka24.........4 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............6 DC......kortyhel
darkwitch: ......8 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......12 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........12 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........14 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 16 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............17 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........19 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........21 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 22 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 23 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 21DC Duphaston, ale nejspíš zbytečně, protože asi vůbec ovulka nebyla
tereza1980:.....23 DC/10DPO....... 11DC pregnyl, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 25 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................?41 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

pitrisek26
8. bře 2010

ahoj holky, tak jsem po plodném období a už budu jen čekat a čekat 😉 🙂

pitrisek26
8. bře 2010

alienka24.........4 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............6 DC......kortyhel
darkwitch: ......8 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......12 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........12 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........14 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 16 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............17 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........19 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........21 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 22 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 23 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 21DC Duphaston, ale nejspíš zbytečně, protože asi vůbec ovulka nebyla
tereza1980:.....23 DC/10DPO....... 11DC pregnyl, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 25 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................?41 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

Testování: (jestli nás teda dřív nedostihne mrcha ☹ )
tereza1980 .............. 11.3
eustoma ...................14.3
pitrisek26 ..................17.3

darkwitch
8. bře 2010

dobre ranko
eus tak ja dneska nemohla usnout a porad sem se prevalovala a budila...

alienka24
8. bře 2010

dobré ránko holky, takhle při pondělku 😉

val123
autor
8. bře 2010

ahojky holky

darkwitch
8. bře 2010

jsem si rikala, ze prijdu a bude popsana minimalne stranka a tady nikdo...