Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
14. bře 2010

eus to me mrzi, ze tam bylo bilo, tak snad se jeste objevi carecka...

eustoma
14. bře 2010

ahoj dark. zatial to nevadi. dufam ze sa este objavi 😉.

eustoma
14. bře 2010

holky nedalo mi to poriadne som to spocitala a u mna vychadza lutealna faza na 17 dni po pichnuti pregnylu. sedelo to 3 cykly. takze teraz by mrska mala dorazit tak 31.DC. dnes to je este len 28 DC, tak uvidime. asi pockam a budem testit az 32 DC, ked mrska nedorazi.
no ale poviem vam teraz to na mna dajak dolahlo a stve ma to.

eustoma
14. bře 2010

teda lutealna faza je kratsia, ale po pregnyle do 36 hodin je ovulacia. takze ono sa to lepsie pocita od pregnylu.

alienka24
14. bře 2010

eustiku...fakt ještě vydrž, stejně už s tím nic udělat nemůžeš a trápit se taky nemá cenu

eustoma
14. bře 2010

hej no, ale jak sm bola rano v pohode, tak teraz ma to stve. asi sa pojdem s manzom prejst a zlepsi sa nalada.

eustoma
14. bře 2010

ono ked to teda u man funguje ze ovulka bola az 36 hodin po pregnyle. co moze byt. tak ovulka by bola 16 DC. a teda dnes co som testovala tak to je este len 12 den po ovulacii. tak to este tam nemusi byt vidno....
no uz to nebudem riesit. len som sa potrebovala vykecat.

lichtakova
14. bře 2010

taky záleží, jak citlivý jsi měla test

eustoma
14. bře 2010

obycajny mamatest - citlivost od 25ml.U./ml.

lichtakova
14. bře 2010

mamatest se ukazuje pozdějc, třeba i moje spolužačka už tušila, že je těhotná-prostě si tak připadala a měla ho pozitivní až týden od termínu ms, v termínu nic

eustoma
14. bře 2010

tiez tu niekto pisal ze v terme ms nic a potom za tyzden skusila tes znovu a boli tam //. no uvidime. pockam do stredy, ci ms dorazi, ked nedorazi v stvrtok testnem a uvidime. a ked tma nic nebude skocim na krv a uvidime.

alienka24
14. bře 2010

ono je to hodně idividuální fakt, někdo prostě vylučuje hcg brzo a někdo až později

eustoma
14. bře 2010

kocky ste zlatucke. dik. som sa vykecala a je mi lepsie 😉. manza sa uz oblieka na prechadzku 😉

alienka24
14. bře 2010

tak si to užijte 😉

pitrisek26
14. bře 2010

eust, je mi to hrozně líto a upadla jsem do depky s tebou .. mě dnes začaly bolet bradavky a vím, že to znamená jediné 😢

eustoma
14. bře 2010

ahoj pitrisku, ja som uz v pohode, depku nemam. sak podla vypoctov je to skoro, snad 😉. takze pockam ci do stredi nedorazi prska a ked ne, tak vo stvrtok testnem.

eustoma
14. bře 2010

no neda mi to a stale mi lieta hlavou ten test. sakra co uz tam neboli tie //.

pitrisek26
15. bře 2010

tereza1980:.....7 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, pregnyl, pokud neklapne asi stimulace na IVF jedno embryo
alienka24.........11 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............13 DC......kortyhel
darkwitch: ......15 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......19 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........19 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........21 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 23 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............24 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........26 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........28 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 29 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - 14.3 - negativny test, dalsi test 16.3.
mirkf:............. 30 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 21DC Duphaston
bonifac........... 32 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................? DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

Testování: (jestli nás teda dřív nedostihne mrcha )
eustoma ................... 16.3.
pitrisek26 ..................17.3

pitrisek26
15. bře 2010

ahoj holky, už mě bolí břicho i prsa jak čert, to je MS v zatáčce, znám se, vidím to blbě 😢

darkwitch
15. bře 2010

pit to je mi lito, holky my jsme opravdu snad proklete...

val123
autor
15. bře 2010

dobré ráno holky, tak už k nám prý postupně přilétají ptáci z teplých krajin, takže eus a pit neházejte čápa do žita dokud není MS. Je tu ještě naděje a proto neříkám, že je mi to líto

darkwitch
15. bře 2010

val mas pravdu nebudeme hazet ptaky do zita 🙂
jinak to spineni byla asi opravdu ovu, protoze v nedeli to bylo zase uplne v pohode... akorat ted nevim jestli je to dobre nebo spatne znameni...

val123
autor
15. bře 2010

dark to je moc dobře, aspoň víš,kdy ovu byla a při ovu se to běžně stává, že se špiní. Teď jde jen o to, jestli jste ten čásek využili 😀

darkwitch
15. bře 2010

val vyuzili 😉 treba konecne najdu sve vysnene //

val123
autor
15. bře 2010

dark určitě je najdeš, držím palce

darkwitch
15. bře 2010

no, potom jak jsem spinila (jestli je to teda dobre znameni 😉 ) tak musim cekat minimalne dvojcata 🙂

val123
autor
15. bře 2010

dark tak uvidíš, co z toho vyplyne

darkwitch
15. bře 2010

val to uvidim 🙂

lichtakova
15. bře 2010

ahoj holky
dark, 😉

val123
autor
15. bře 2010

dark jj přesně tak, uvidíš.
Ahojky lich.