Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
20. bře 2010

to jo hezky prskejte 🙂
jo ani jsem se vam nestihla pochlubit, vcera jsem dostala od gyndarky zadanku na spermio 🙂 a ani to nebolelo, ale o tom, ze jsem se prihlasila do gennetu jsem se ji zapomnela zminit, no dobre, nemela jsem na to odvahu ji to rict 🙂

darkwitch
20. bře 2010

doufam, ze je chytnu stejhne jako normalni bacili, jsem ted pekne nastydla...

darkwitch
20. bře 2010

a co se mi na novem koniku libi je, ze konecne pridali i muj okres 🙂

darkwitch
20. bře 2010

vy me tu zase nechavate samotnou...

asus
20. bře 2010

dark nene jen tady mam tchýnku tak dorazim za chvilku neboj zlato 🙂

darkwitch
20. bře 2010

aha tak to se musis tchynce venovat to je jasne, ja jsem doma sama a nemocna, takze lezim na gauci pod perinou 🙂

mona12071
20. bře 2010

holkyyyyyyyyyyyyyyy ja mam z vas slzicky v ociach stale nic nic a zrazu 2 tehulky taaak vam to moc zelam je to nadherne holky mam z vas radost a teras aspon ste dali nadej zasa ostatnym tak babulky teras vsetky rad radom pametate kazdy mesiac musela byt aspon jedna a vychadzalo to tak mate co dohanat holky si zobrali priklad a hned dve naraz tak ostatne ich budete urcite nasledovat myslim na vas

lichtakova
20. bře 2010

ty brďoooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀
velká tichá gratulace 😉 😉 😉 😉

darkwitch
20. bře 2010

ahoj lich jak se vede? to jsou dnes dobre zpravy 🙂

lichtakova
20. bře 2010

no jak řikám, myslela jsem, ale už moc nemyslím...
as, strašně ti to přeju a hrozně závidím 😉

darkwitch
20. bře 2010

lich fotoalba jsou u toho fotoblogu - ale muzes si k tomu dat jeste nejaky clanky...
a beremko budou taky menit, ale zacli u strechy pres konika k beremku...

darkwitch
20. bře 2010

me ted holky zase trochu navnadily 🙂
ja si taky obcas rikam, ze to chce pauzu, jenze to stejne nevydrzim, takze to neresim...

mona12071
20. bře 2010

dark- 😉
lich-ahoj moja ako sa mas?

darkwitch
20. bře 2010

mony jak pak se citis zlaticko? malymu se porad nechce do sveta? a ja te s tim porad otravuju 😀

lichtakova
20. bře 2010

ahoj moni, ty už to máš taky za pár, co? 🙂

mona12071
20. bře 2010

holky uz toho mam vazdne dost prosim ho nech ide von je viacej na jednej strane a nemozem vydrzat na pravy klb minule som skoro spadla zo schodou jak na tu nohu nemozem chodit normalne sa mi podlomila
a k tomu sa na nehostrasne moc tesim tak chcem aby uz isiel von chcem ho uz mat pri sebe a zacina to byt na palicu 😅

darkwitch
20. bře 2010

mona neboj v tomhle pripade plati dovnitr muze a ven musi 😀 za chvili ho budes mit u sebe 🙂

mona12071
20. bře 2010

dark-ja viem zlaticko 🙂

lichtakova
20. bře 2010

já budu zítra v hluboký depresi

darkwitch
20. bře 2010

lich treba najdes // stejne jako holky 😉

lichtakova
20. bře 2010

nebo najdu červenou....chjo, to bude ještě doba, teprve 6.4, jdu k doktorovi si o něco poprosit, jeslti to bude clostik, tak ještě minimálně jeden cyklus....tak to jsou ještě tři měsíce...nějak teďka nemám dobrý dny 😢

darkwitch
20. bře 2010

lich hlavu vzhuru ono se nam konecne zacne darit, neboj... to znam, ja jsem teda ted celkem vklidu jak sem se objednala do toho gennetu, i kdyz tam mam jit az za dva mesice, ale je tu nadeje, ze se neco zacne dit a u vas se zacne neco dit uz ted 6.4. to je prece fajn... drz se holka

darkwitch
20. bře 2010

nechat to na moji doktorce tak cekam jeste pul roku...

lichtakova
20. bře 2010

chjooo, myslíš, že s etaky dočkáme? já vím, že ty by sis to zasloužila víc, ty už čekáš sakra dlouho ☹

val123
autor
20. bře 2010

ali a asus moc moc gratuluji to je nádera. 😀 asu víš co jsi mi slíbila 😉

darkwitch
20. bře 2010

val ted ses na rade 😉
lich dockame a neboj mela jsem stejne krizovky jako ty, nekdy i vetsi... ale nebudem hazet ptaky do zita 😉

val123
autor
20. bře 2010

dark Ty první, Tys měla ovulku dříve 😀 Je to krása a rovnou dvě holky // dálnice ppppááááárááááádááááá
Lich určitě se jednou dočkáme neboj, jen hold příroda nás trošku víc napíná. Krize musíme zahánět jinak to nejde, protože ony z toho že na nás padají mají jistě radost 😠

darkwitch
20. bře 2010

val to mas asi pravdu, krize si na tom urcite skvele smlsnou, ze nas tak trapi 🙂

val123
autor
20. bře 2010

že by nový koník přinášel štěstí?

val123
autor
20. bře 2010

na jednu stranu se križe občas hodí 🙂 sem dneska díky ní umyla všechna okna, přestěhovala nábytek ve 2 pokojích, se mi nelíbilo jak byl poskládaný, vyprala záclony a k tomu další 2 pračky a udělala jarní výzdobu a včera přesadila kytky 😀 a už je mi fajn