Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
20. bře 2010

to by od nej bylo hezke 🙂
ty jo ja jsem mrtva, jak jsem nastydla, citim se jak kdybych mela minimalne horecku a pritim mam stezi 36,2... ale vsechno me boli...

darkwitch
20. bře 2010

val teda ty si sikulka ja dnes jen polehavam, doufam, ze se to brzo zlepsi v pondeli musim do prace i kdyby na chleba nebylo...

val123
autor
20. bře 2010

dark tak to máš asi chripajzničku

darkwitch
20. bře 2010

no, neco takoveho to bude, ale chripku provateji teploty a ty se mi vyhybaji, coz je mozna skoda, mit teplotu vezmu se paralen a vypotim se a bude mi fajn, takhle se mi do toho nechce...

val123
autor
20. bře 2010

dark tak když se Ti nechce potit normálně, tak musíš na cizím těle 😀

darkwitch
20. bře 2010

no, spis se mi nechce snizovat teplotu kdyz zadnou nemam, teda mam nizsi nez normalne... cizi telo mi chybi, leda bych si dala inzerat hledam telo na poceni 🙂

val123
autor
20. bře 2010

jak to? manža je pryč?

darkwitch
20. bře 2010

jo mame pracovni kamp, priprava na sezonu, oprava stanu, zbroji a tak... jsem tam mela byt taky...

val123
autor
20. bře 2010

ach tak a večer přijede?

lichtakova
20. bře 2010

vali a co ty? čoveče, jak sji psala o tom gruntování, tak to jsme prováděla v týdnu, uklízela jsem kuchyň a musím říct, že asi stárnu, protože mi to vyloženě přinášelo uspokojivý pocit
jste zlaté holky, už je mi líp, ale mám obavy, že to zítra bude špatný

darkwitch
20. bře 2010

az zitra...

darkwitch
20. bře 2010

lich tak kdyby to bylo zitra spatne tak si poplac dej si cokoladu a bud na vsechny protivna... a ono zase bude lepe 😉

lichtakova
20. bře 2010

prosim tě, už teď jsem jako koule (i když už jsme dnesk ataky čokoládkovala 😉 )

val123
autor
20. bře 2010

lich nebude, zítra bude svítit sluníčko a to pomůže. Lich taky stárnu, mě to taky dělalo vyloženě radost uklízet a věšet vonavou záclonu.
Lich já budu mít krizi za 10 dnů, ale času dost na nářky a Tobě mrcha jistě nepříjde.

val123
autor
20. bře 2010

lich tak to jsme koule 2, ale co svět se nezboří a až se jednoho dne dočkáme mimíska, tak to všechno vyběháme, jak ho budeme opečovávat a kočárkovat.

asus
20. bře 2010

ahojik vladi jsem dala testik do alba 😀

darkwitch
20. bře 2010

lich s kocarkem to pak vybehas, nebo jdi jeste zitra na tramposky, cokolada a tramposky ti urcite pomohou 😉

lichtakova
20. bře 2010

jsi zaltíčko 🙂
už jsem ti to jednou říkala, ale vždycky mám z tý tvojí fotečky dovolenkový pocit 🙂 , hned bych někam jela

lichtakova
20. bře 2010

dark, já jdu dneska plavčit

darkwitch
20. bře 2010

as ty jo to je dobra dalnice super, gratuluju 🙂

darkwitch
20. bře 2010

plavani je taky dobre 😉

val123
autor
20. bře 2010

ahoj asus jj koukala sem, nádhera, tak doufám, že dodržíme naše slovo 😀

asus
20. bře 2010

Vladi fandim ti a držim pěstičky mooooooooooooooooooooooooc 🙂

lichtakova
20. bře 2010

as už jsme ti to všecky zkoukly a jen tiše závidíme 😉 🙂

asus
20. bře 2010

lich mooc děkuji a budu vam držet taky vše pěstičky ja jsem tak štastna a zároven unavena jak mimi 😉

val123
autor
20. bře 2010

😀 😀 lich tak to je dobře že Ti navozuje takovou příjemnou náladu či pocit, tak až bude nejhůře, ta jukni 🙂 mě vždy krásné fotečky rozveselí. Jej taky bych hned někam jela, hm, ohřát se k moři a relaxovat. 🙂
dardulko víš co je prý taky dobrý, čaj se slivovicí, citrónem a medíkem 😝

asus
20. bře 2010

jdu za manžilkem zatim papaa ale brzo se ukaži nebojte 😉

val123
autor
20. bře 2010

Lich tak to já tiše nezávidím, já závidím hoooodně moc nahlááááás a okatě 🙂 jáááááááá cccuuuuuuuuu tááááááákyyyy

lichtakova
20. bře 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀

asus
20. bře 2010

Vladi neboj taky budeš novej konik nám pomohl 😉