Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

lichtakova
20. bře 2010

já takýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

val123
autor
20. bře 2010

asus kde jste tento měsíc kupovali mapy, že bych si příští měsíc taky zašla 🙂

darkwitch
20. bře 2010

ja ci taky 😀 a moc 😀
val med a citron je dobra, ale ja doma zadny nemam a slivovici bych asi neprezila 🙂
ale muj zaludek nemocny rozhodne neni, hlad mam porad 🙂

asus
20. bře 2010

val mapy jsem nekupovala nikde jen jsem se na vše vybodla a řekla jsem si co ,když se nepovede tak budu mět i dobrou postavu jak litam s poštou 😀 no a bylo to 😀

val123
autor
20. bře 2010

dark to je na nachlazení a ne na žaludek, a dává se tam ten med a citrón, aby nebyla cítit slivovice 😀 já ji taky nesnáším.
asus já tedy krom kontryhelu taky na vše peču a prd, jen tento měsíc manža říkal, že kámoše vyzbojil GPSkama 😀

asus
20. bře 2010

val 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

val123
autor
20. bře 2010

téda stejně je to nádhera, že jste se tak s ali sešly

darkwitch
20. bře 2010

val no jo jenze kdyz nemam ten med a citron... ale jinak mas pravdu, ze to docela funguje 🙂 mamka to do me taky jednou nalila asi pred peti lety, jeste ted si pamatuju tu hruzu 🙂

eustoma
20. bře 2010

jej vy ste toho popisali 😉, neskor vas docitam.

poradte co robit s opuchom? opuchla mi tvar pri dolnej celusit. ale zub ma neboli, ani hned pod zubom ma neboli. az pri brade je taky vacok a ten boli a vedla neho to opucha. holky poradte. je to nahmatalene z vonku z vnutra to moc neviem najst.

darkwitch
20. bře 2010

eus tak si radsi zajdi k doktorovi

eustoma
20. bře 2010

no hej, doktor to isti 😉. ale to az ked to neprestane boliet. teraz mi vadi opuch, bolest ani neni. teda je ked zatlacim. uvidime ci nevydrzim do pondelka.

darkwitch
20. bře 2010

eus bracha opuchunul na vanoce a taky ho nic nebolelo, ale mel zanet pod zubama...

eustoma
20. bře 2010

a to mu nejako rezali? alebo co mu s tym spravili?

darkwitch
20. bře 2010

myslim, ze se mu v tom nejak vrtali, ale nevim jak... ale treba mas neco uplne jineho, to jen, ze ani zanet nemusi primo bolet...

eustoma
20. bře 2010

no uvidime, skusim nejake studene obklady, ci to trosku pomoze.

no a holky dufam ze ste vsetky chytali tehu bacilky od ali a asus. a pekne tehulkoviet.

tereza1980
20. bře 2010

ahoj holky, opravuji se v tabulce
mirkf:............. 3 DC.......přirozené snažení
eustoma ....... 6 DC
tereza1980:.....12 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, 19.3.pregnyl, potom utrogestan, pokud neklapne IVF jedno embryo
alienka24.........16 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............18 DC......kortyhel
darkwitch: ......20 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......24 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........24 DC.. léčka v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:........26 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 28 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............29 DC.... prirozene snazeni
alice35:...........33 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
bonifac........... 37 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................? DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

tereza1980
20. bře 2010

moc a moc gratuluji asus a alici, to je fakt suppeeeer, konečně dorazilo jako i sem, stačí jeden den mimo koníka a hned dvě těhulky 😉 😉

tereza1980
20. bře 2010

jinak já byla ve čtvrtek v gennetu na utz, folík 17mm napravo - kruciš, ale pak našla ještě jeden 17mm i vlevo, asi po tom clostilu narostl i tam, takže včera večer pregnyl a zítra ráno tulíme 😵 a od pondělka to ještě budu brát utrogestan 1-0-1 až do MS, která doufám že už nedorazí.
včera jsem byla po mateřské poprvé v práci a byl to po 3 letech fakt jeden z mých nejhorších dní, ani se nic moc nestalo, ale mám z toho divný pocity, takže o to víc chci aby to těhu už bylo, a jestli to teď nevyjde tak už asi promyslíme to IVF.

takže chytám bacílky, chřipku a virozu už jsme měla tolikrát, tak teď prosím ty těhu bacílky 😀

mirkf
20. bře 2010

Asus a Alice - oooobrovská gratulace, normálně mně vyhrkly slzy. Moc vám to přeju. A doufám, že jste protrhly tu smůlu a teď budeme už těhulky všechny. U Asus jsem si to myslela, ale nechtěla jsem to tu psát - mám pocit, že jakmile tu některá napíše, že by to mohlo vyjít, tak se to pak pos.... a mrcha dorazí. Takže teď tu budeme všechny psát, že to určo těhu není a ono to bude, jo?

lichtakova
21. bře 2010

lichtakova......1DC
mirkf:............. 3 DC.......přirozené snažení
eustoma ....... 6 DC
tereza1980:.....12 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, 19.3.pregnyl, potom utrogestan, pokud neklapne IVF jedno embryo
alienka24.........16 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............18 DC......kortyhel
darkwitch: ......20 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......24 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........24 DC.. léčka v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:........26 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
asus:..............29 DC.... prirozene snazeni
alice35:...........33 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
bonifac........... 37 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................? DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

lichtakova
21. bře 2010

nojono, tak ráno to ještě vypadalo slibně, tak jsem si honem udělala test a nic a pak jsem hnedka začla špinit 😢

asus
21. bře 2010

dobré ránko holky 🙂 licht co to vidim zase se nepovedlo?? 😔 to jemě lito

lichtakova
21. bře 2010

mně taky, tenhle měsíc jsem si opravdu myslela, že to klaplo 😢
holt budu muset 6.4. říct doktorovi, aby mi dal něco silnějšího...jenže to bude taky ještě trvat, než to zabere, achjo, já se snad nedočkám
a co vůbec ty, mamino, tys už to věděla, ty potvůrko, před testíkem, co?

asus
21. bře 2010

licht neboj budu držet pěstičky dál.to ja zase jsem utahana furt jak špalek celou noc litam furt čurat 😅 jsem jak kropici konev

asus
21. bře 2010

nene nevěděla jen malinko tušila 😀 celej týden jsem stale hrozně unavena a furt počurana jak mařka 😀 ale řikala jsem si lepši řikat nic než pak bejt zase mimo a zadařilo se jsem opravdu štastna a manžel ani nemluvim 😀

lichtakova
21. bře 2010

já jsem taky mizerně spala. ale to bylo asi nervozitou z očekávání, jestli to teda fakt dostanu

lichtakova
21. bře 2010

to se nedivím, ty brďo...já si to snad ani neumím představit, až se tam objeví takový dvě pořádný čáry jako tobě, to mě asi radostí klepne

asus
21. bře 2010

no mužu ti řict že mě polilo teplo a musela jsem se ještě třikrat mrknout na ten test znova 😀

lichtakova
21. bře 2010

je to paráda
prosím tě, já vím, že už jsi to určitě psala, ale vy už jedno dítko máte nebo ne?

tereza1980
21. bře 2010

lichtakova......1DC
mirkf:............. 4 DC.......přirozené snažení
eustoma ....... 7 DC
tereza1980:.....13 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, 19.3.pregnyl, potom utrogestan, pokud neklapne IVF jedno embryo
alienka24.........17 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............19 DC......kortyhel
darkwitch: ......21 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......25 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........25 DC.. léčka v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:........27 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
asus:..............30 DC.... prirozene snazeni (20.3. //)
alice35:...........34 DC ...... přirozené snažení, vitamínky (20.3. //)
bonifac........... 38 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................? DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?