Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
25. bře 2010

tak napsala jsi že ted mimi ve skutečnosti ani nechceš..

val123
autor
25. bře 2010

ali no já nevím, já myslela, že po mimískovi toužíš, proto to všechno podstupuješ. Nejsi jen třeba vystreslá nebo tak, že jsi začala přemýšlet i nad tím, že vlastně mimíska nechceš?

alienka24
25. bře 2010

tak víš jak, důvody proč ho nemít se najdou vždycky a ve mě se to dost láme, já raději plánuju co ještě stihnout a dělat a užít si než abych žila jen od menstruace k menstruaci a nervovala se tím že to nejde

alienka24
25. bře 2010

já mimiko chci, ale je mi lhostejno kdy, myslela sem si že když to bude třeba až za dva roky tak se vůbec nic nestane a že kvůli tomu nebudu podstupovat další všelijaké zákroky, to mě hrozně vyčerpává, ale ted nevím jestli tu situaci znovu nepřehodnotit

val123
autor
25. bře 2010

ju a nebo jsem to špatně pochopila, asi. Jak tak dočítám další odpovědi, tak jsem to asi špatně pochopila. Věřím, že jim chceš dopřát pravnoučátka, ale jak říkáš, příroda si to zařídí jak potřebuje a i když se jí pomůže třeba přes IVF tak stejně, když to vyjít nemá, tak se neuhnízdí.

val123
autor
25. bře 2010

ali já myslím, že je hrozně moc podstatné, že se Ti srovnal cyklus i bez hormonů a možná zkus ovu testíky, aby sis byla jistá, že je ovu i bez hormonů a pak si myslím, že když tomu chcete dát volný průběh a budeš mít pěkně ovulku i cyklíky, tak nemusíš nic podstupovat.

alienka24
25. bře 2010

no já jsem z toho fakt docela špatná tak mě napadají kraviny a přemejšlím nad věcma, který stejně moc neovlivním 😅

alienka24
25. bře 2010

val... no a pokud se budu sledovat jestli mám ovu a testovat tak to zrovna na moc volný průběh nevypadá ne? 😝 😉

val123
autor
25. bře 2010

ali takovéto zprávy nás vždycky ovlivní strašně moc a když se dají věci teoreticky ještě stihnout, tak člověk začne přemýšlet, jak to rychle udělat nebo zda to tak udělat opravdu a když se to naopak stane dřív než člověk čekal, tak si zase vyčítá, že to nestihl, nebo že měl udělat něco jinak. Proto je lepší nechat plynout čas tak jak šel a zrovna v tomhle případě prostě co se má stát se stane, protože to nejde mávnutím kouzelného proutku. V případě věcí, které člověk může změnit opravdu sám, tak stojí za přemýšlení, ale ali tohle k nim nepatří a rozhodně zrovna tohle pokud si nejseš 100% jistá a nechceš se jen tak do velkých zásahů pustit, tak to nech plynout jako doposud. Máš za to můj velký obdiv, za tu vůli a bojovnost.

val123
autor
25. bře 2010

ali jen první měsíc a jen těmi ovu testíky, jen abys věděla, že tělo funguje tak jak má

val123
autor
25. bře 2010

omlouvám se za chyby, sem to psala přímo tak, jak mi to šlo z hlavy

alienka24
25. bře 2010

víš, ono by mu i psychicky moc pomohlo kdyby věděl že čekáme mimino, ono by to dodalo trochu síly a bojovnosti i jemu že by se ho chtěl dočkat víš?

val123
autor
25. bře 2010

Tak se zkus zeptat na názor manžela, poraďte se o tom a když to bude vidět stejně, tak se společnými silami pusťte do boje.

val123
autor
25. bře 2010

a třeba tu plkáme o ničem, protože třeba už se u Tebe podnájemníček zabydluje 🙂

alienka24
25. bře 2010

no já vím že pro mě je IUI a IVF až ta poslední možnost, asi po islandu si nechám napsat zas clostyl a uvidíme, na IVF nemám chut ani odvahu a nemám pocit že nemůžu dál čekat

já jsem ten svůj první příspěvek asi blbě formulovala, nemělo tam být že mimčo ted vlastně nechci, ale že mi vůbec nevadí že ho ještě nemám, naopak si říkám že je to dobře

eustoma
25. bře 2010

kranse ranko holky, teda ranko 😉, uz skoro obed.

alienka24
25. bře 2010

tak zítra nemám volno ale jdu do práce do dvou, no nevadí, ale po víkendu mě volno čeká 😉 a všichni mi chválí výzdobu 🙂 😎

alienka24
25. bře 2010

ahoj eustíku 🙂 no já ted poobědvala jogurt

eustoma
25. bře 2010

alienka: vyzdobu mozes dojst spravit aj k nam 😉 😉 😉. kto vie ci budeme doma na velku noc, mozno skocime niekam na vylet.
rakovina je strasna nemoc, mame v rodine dve, ked uz je naozaj v hroznom stadiu, tak treba byt len silny na okolie, aby to co sa da, bolo este krasne. stale funguje, ze jedne zivot odchadza a jeden prichadza. tak aj ked je to teraz dost zle, tak neboj bude lepsie. a je dobre sa na mimco neupinat, to ta chvalim 😉. to ja neviem.

alice: trosku zle moze byt 😉, hlavne nech sa mimco krasne vyvyja.

cell: co ste vlastne tam papali, skusila si nejake ich jedla?

alienka24
25. bře 2010

no myslím že výzdoba naší prodejny mě unavila až dost 😀 😀

eustoma
25. bře 2010

😉 😉 😉 ja robim rada vyzdobu, ale ked k tomu veci. uvidime ci nieco na velku noc kupim. mozno dam len do vazy nejake bahniatka a zlaty dazd 😉, to bude vyzdoba skvela 😉

alienka24
25. bře 2010

no tak já to kupovala za firemní penízky 🙂 ale i tak jsem se snažila co nejlevněji, ale hlavní je že se to líbí, sice mi to zabralo dost času ale tak co, mě to bavilo 😉

eustoma
25. bře 2010

holky uz mi je dobre, som po obediku 😉. mala som zemiaky a rybu na cibulke. fajne to bolo.

darkwitch
25. bře 2010

me prestava ucinkovat dopink kofeinem a zase se mi zacina chtit spat...

darkwitch
25. bře 2010

ja jsem tu sama?

alienka24
25. bře 2010

já ted přišla domů a jím 😉

darkwitch
25. bře 2010

ahoj ali

alienka24
25. bře 2010

ahoj, ještě že se tady píše jinak bych mluvila s plnou pusou 😀

darkwitch
25. bře 2010

to delam taky

alienka24
25. bře 2010

🙂 no jdu nasypat suroviny do pekárny na těsto na makový závin a hned jsem tu ju? a čajík si urobím 😉