Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
25. bře 2010

dobre 🙂

lichtakova
25. bře 2010

lichtakova....1DC
mirenkam:.....3 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mirkf:............. 8 DC.......přirozené snažení
eustoma ....... 11 DC..... 9DC 1 folikul, ked to nahodou nevyjde stimulacia na IVF (menopur+orgalutran)
tereza1980:.....17 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, 19.3.pregnyl, potom utrogestan, pokud neklapne IVF jedno embryo
alienka24.........21 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............23 DC......kortyhel
darkwitch: ......25 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......29 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........29 DC.. léčka v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:........31 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
bonifac........... 42 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................? DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

Objevitelky pokladu
asus:..............34 DC.... (20.3. //)
alice35:...........36 DC ...... (20.3. //)

opravila jsem se, nějak je to u mě zmatený, možná mě smažte úplně, 6. jdu k doktorovi, tak mi snad něco napíše a pak zas budem počítat nanovo...nevim

eustoma
25. bře 2010

litch akoto ze si 1 DC? nejak ms dohana vecsiu pauzu?

darkwitch
25. bře 2010

lich ja to taky nechapu? to se ms teprve ted rozjela, nebo znovu rozjela?

lichtakova
25. bře 2010

já nevím, dnesk ato vypadá, že se to teda rozjíždí, je mi blbě, na omdlení a od žaludku
já jsem v neděli začla trošku špinit, tak jsem si sem napsala 1DC, ale pak to přešlo a od pondělí vůbec nic až zas dneska

darkwitch
25. bře 2010

lich aha, mas to teda pekne rozhazene, tak snad ti doktorka pomuze a da ti ten cyklus poradne dokupy...

lichtakova
25. bře 2010

no, doteďka to stou proverou bylo úplně v pohodě, hezky jsem to kolem 28 dne dostala....až teď

lichtakova
25. bře 2010

ale jako na ms mi blbě není

darkwitch
25. bře 2010

a test jsi nezkousela?

lichtakova
25. bře 2010

v nedělo ráno (29DC) tam nic nebylo, dneska jsem to zkoušela odpol a když to bylo mokrý, tak tam byl duch, ale jak to uschlo, tak nic.....
myslím, že též kráčím vstříc ivf ☹

alienka24
25. bře 2010

sem tu

eustoma
25. bře 2010

litch mas to teda pekne rozhodene. myslim cykly.

darkwitch
25. bře 2010

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/195808-... vedci zase objevili ameriku... i kdyz mi zadne problemy nemame 😉

lichtakova
25. bře 2010

nevím, blbý je, že to bylo s práškama
ale zas tam píšou, že krvácení by se mělo dostavit do 3-7 dnů od dobrání, což je dneska (ale vždycky jsem to měla právě dřív....no i když předminule jsem to taky měla č dny hodně málo spíš taky takový větší špinění a pár kapek a pak se to teda rozjelo hodně, takže celkem to bylo 11 dní)

darkwitch
25. bře 2010

ach jo tak treba se ten duch zmeni v carku a jen si dava na cas 😉
lich aspon v ivf nebudes sama, my tam kracime taky...

darkwitch
25. bře 2010

lich tak mozna zkusit jine prasky...

alienka24
25. bře 2010

licht...asi se tělo rozhoduje jestli teda jo nebo ne 😒

darkwitch
25. bře 2010

ja se prozatim loucim, jdu domu, zkusim se zastavit jeste vecer, kdyz nam pujde net, ale od nedele prechazime na novy a ten uz snad pujde porad...

lichtakova
25. bře 2010

no to nevím, je to blbý. Když mi to dr. psal, tak říkal, že to holt musím užívat pořád a že budu menstruovat a až to nedostanu, tak že budu v tom...no tak jsem po a út pořád čekala, až to propukne, pak už jsem zas začla trochu doufat, no a dnska když jsem uviděla tu kapku, tak jsem zas na dně... 😢

alienka24
25. bře 2010

tak jedna kapka ještě nemusí vůbec nic znamenat 😉

eustoma
25. bře 2010

litch mne lekar povedal, ze ked take daco sa stane, tak holt nejaky cyklus nevydje. mozno len nejak organizmus zametkoval. kocko neboj, bude lepsie. to budes mat len jedne taky blby cyklus, neboj.

eustoma
25. bře 2010

holky ja mam dnes chute ako tehulka 😉. mala som chut na melon, sla som a kupila melon a teraz mam chut na pizzu s cibulou. no chute uzasne. manza bude mat zase radost 😉.

alienka24
25. bře 2010

🙂 hezký teda .-)
to já jsem nějaká děsně unavená, už od rána mě uplně bolí oči 😠

eustoma
25. bře 2010

ja som vcera dost skumala jak to bude ked sa babo narodi. ako obcianstvo mu dame. kde mu dame trvaly pobyt a tak. teda rozhodnuta zatial nesom, ale aspon uz viem ako co funguje. bude este veselo behat po uradoch 😉

lichtakova
25. bře 2010

no tak teďka už to nebyla jen jedna, ta byla dopol, tak jsem si dala tampon a právě, že se to tváří jako ms...
hlava se mi točí pořád, v práci jsme si měřila tlak, měla jsem 90/70, to by to celkem vysvětlovalo 😉

eustoma
25. bře 2010

inak este chcem nastudovat ako sa robi zmrazenie emrijek a tak. nerada postupujem veci co si o nich nieco neprecitam. a dufam ze sa naraz zadari viacej. aj ked ono by stacilo dve silne emrijka 😉

eustoma
25. bře 2010

tak mozno teraz to je ta spravna mrska a bude uspesny mesiac 😉

lichtakova
25. bře 2010

☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

eustoma
25. bře 2010

neboj bude lepsie a poriadne lepsie 😉.

alienka24
25. bře 2010

licht....nesmutni