Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

mirenkam
26. bře 2010

ahoj holky, zdravím vás 😉 tak já už mám po MS - 1. den byla toková normální, 2. dost slabá a včera 3. den jen sem tam špinění a do rána do dneška nic - nějaký krátký... normálně to mívám tak 5 dní... tak nevím, jestli je to tím kontryhelem, jestli má na to fakt takový vliv... 😕
jinak mi pořád chodíme po vyšetřeních..... 😒

darkwitch
26. bře 2010

to jo nadeji mame hodne, tak snad se nejaka naplni...

val123
autor
26. bře 2010

eus do důchodu určitě

darkwitch
26. bře 2010

val to driv, nejpozdeji v listopadu menime temu na tehu vrany na to nezapomen 😉

eustoma
26. bře 2010

mirenkam mne sa odtevdy co sa vo mne "hrabu" lekary, tak skratila ms, tiez na 3 dn. pretym som mavala 5. a teraz to je 1 den silna, 2 slabsia a 3 take spinenie. dr. vraveli, ze to je normalne, ze to znamena, ze moj organizmus reaguje na liecbu.

val: do duchodu budu aj vnucatka 😉

cell
26. bře 2010

ále prd nadějně, příznaky mrchy jsou už skoro všechny, od večerjška i beďaruju, takže asi nic 😒

cell
26. bře 2010

eustíku: a bylas na tom IUI?

eustoma
26. bře 2010

minuly cyklus ano. ale nevyslo. tento mam jeden foliku, tak som vcera pichla pregnyl. no a najblizsi cyklus zacinam stimulaciu na IVF.

cell
26. bře 2010

já jsem rozhodnutá hned jak to dostanu vyrazit za Jaržembovskou, že se dohodneme co dál

darkwitch
26. bře 2010

eus ja chci taky lecbu 🙂 me uz 7 dni nebavi 🙂
cell tak teda nenadejne 😒 ale znas to vsechny tehu priznaky jsou stejny jako ms priznaky, takze... 😀

val123
autor
26. bře 2010

cell já jsem tentokrát obhozená už 4 dny,takže beďáry prd znamenají. 🙂
dark jak chodí ty problémy takhle jeden za druhým, tak už v to nevěřím ☹

cell
26. bře 2010

dark: a ty nepřemýšlíš o nějakém důkladnějším vyšetření?

darkwitch
26. bře 2010

cell a jo ja zapomnela, ze si tu nebyla... na 18.5. jsem se objednala do gennetu a manza ma ted je zadanku na spermio na karlak, ale jestli tam zavola je na nem, kdyz stejne jdeme do toho gennetu, i kdyz bych byla radsi kdyby si tam zavolal a mel vysledky driv nez pujdem do gennetu...

darkwitch
26. bře 2010

val teda takovehle mywslenky jsou tu zakazane...

val123
autor
26. bře 2010

dark já vím, ale mě to teda fakt dostalo. Táhne se to už od listopadu a tak jsme si říkali, že už by to mohlo být dobrý, kor když mu z nich bylo tak špatně, ch jo. No tak snad už se to tělo konečně umoudří a rozhodne definitivně uzdravovat a ne ho stále tak trápit.

darkwitch
26. bře 2010

val vsak ja vim, je to hrozne... a na kazdeho z nas to pada, ale proto jsem tady abychom si ze sebe delaly legraci a dofavaly si odvahu 😉 takze verime 😉

eustoma
26. bře 2010

holky ja zdrahm, letim na schodzku, potom k zubarke. no mam pekny den. po obede na vas opet kuknem. majte sa tu krasne. cierne myslienky hodit za hlavu a mysliet na prichadzajucu jar. vonku je krasne slniecko 😉

val123
autor
26. bře 2010

eus taky je zataženo až hrůza, musíme v kanclíku svítit a to máme okna skoro přes celé zdi

val123
autor
26. bře 2010

dark já vím, jsi moc hodná. Ach jo, takové zprávy vždy vychytám na konci cyklu, to se mi pak těžko tráví ☹

darkwitch
26. bře 2010

val to znam, me vsichni oznamuji, ze jsou tehu kdyz jsem 1dc...

cell
26. bře 2010

dark: tak sláva, držím palce 🙂

darkwitch
26. bře 2010

cell ale doktorce jsem se to neodvazila rict, kdyz mi rikala tak za pul roku to zacneme resit a pomalu pripravte manzela... kdyz sem rikala, ze manza chce sam vedet co a jak tak mi napsala tu zadanku na spermio

cell
26. bře 2010

dar: můj gynekolog to taky neví ... jsem si všechno zařídila sama .... ale věřím, že to pochopí 🙂
a termín na to spermio už má?

val123
autor
26. bře 2010

dark já vím, však jsme se o tom minulý měsíc bavili.

darkwitch
26. bře 2010

cell ne, zatim tam pra nevolal, asi se mu do toho zase nechce... ale ja verim, ze to zvladne, v nejhrsim mu udelaji spermio v gennetu
val je to porad dokola

cell
26. bře 2010

dark: věřím, v tomhle to maj zas chlapy mnohem složitější

darkwitch
26. bře 2010

cell no ja nevim co je na tom sloziteho, jdou na jedno vysetreni, ktere ani neni neprijemne

val123
autor
26. bře 2010

jj dark přesně tak. Dneska jedna z těhu kolegyněk odchází už na mateřskou

darkwitch
26. bře 2010

val takze vas bude zase min?

val123
autor
26. bře 2010

naštěstí není od nás z kanclíku ale ze zákaznickýho.