Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
27. bře 2010

a chodíte někam do CAR,užíváš nějaké léky nebo přitozené snažení???

janicka88
27. bře 2010

prirozene snazeni a uzivam gs mamavit

eimmy
27. bře 2010

lichtakova...........3 DC
mirenkam:.........5 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mirkf:...................10 DC....... na 2 cykly Duphaston od 20DC, pokud nic, tak se přidá clostyl. 5-10DC
eustoma .........13 DC..... 9DC 1 folikul, ked to nahodou nevyjde stimulacia na IVF (menopur+orgalutran)
tereza1980:.....19 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, 19.3.pregnyl, potom utrogestan, pokud neklapne IVF jedno embryo
alienka24.........23 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:..............25 DC......kortyhel
darkwitch: .......27 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
eimmy:.............31 DC.. léčba v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
cell:...................31 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:..........33 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
janička88:.......34 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
bonifac........... ? DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

Objevitelky pokladu
asus:..............35 DC.... (20.3. //)
alice35:...........37 DC ...... (20.3. //)

val123
autor
27. bře 2010

ahojky eimmy.
jani nejsou to vitamíny pro těhulky?

eimmy
27. bře 2010

val: ahojky, taky myslím že jsou to vitamínky pro těhulky,... babypaln je od této firmy pro "čekanky" 🙂

val123
autor
27. bře 2010

jj já si taky říkala eimmy 🙂 Jakpak se dneska máš? Máte taky tak strašně zataženo? Eimmy ty už taky 31 DC 😀

cell
27. bře 2010

a do jakýho CARu teď chodí mir po změně, nevíte?

cell
27. bře 2010

jsme s eimmy spolu 🙂

eustoma
27. bře 2010

ahoj holky, tak sme boli na nakup a idem vas trosku mrknut.

cell
27. bře 2010

a cos¨nám koupila eustíku? 😉

janicka88
27. bře 2010

val jsu to vitaminy jak pro tehulky tak kojici i dokonce pro snazilky

eustoma
27. bře 2010

bola som iba na ovocie a zeleninu. takze pomarance, babany, jabka, hrusky, paradajky a uhorky. to vsetko 😉. kludne dojdite. upratatne sice nemam, ale kde je bordel zavriem dvere 😉.

mir pisala aky car zmenila, ale nespomeniem si.

val123
autor
27. bře 2010

eus koupila si nám něco dobrého?
Cell já jsem na ty jména CARU hrozná, nepamatuji si, kam chodí teď, předtím to byl Helios. Ale teď fakt nevím 😖

eimmy
27. bře 2010

já se mám dnes celkem fajn.. dopo jsem trošku nakupovala a pak jsem vařila.. uzené s bramborovou kaší a zeleninový salát a ted koukám na Harry Pottera a co vy holky?? co máte v plánu??

jj val jsem 31 DC ale jsem si na 99% jistá že to je jen opoždění... takže ani nebudu testovat...

val123
autor
27. bře 2010

eus jej mňamiky, banánek bych si dala a nebo okurku s jogurtíkem 😝

cell
27. bře 2010

já mám v plánu jít na vizitu na LDN, ale musím si dát aspoň kafíčko 🙂

banán bych si dala, ale v čokoládě 😀

val123
autor
27. bře 2010

eimmy tajně držím palečky stejně jako cell Tobě. Ale nebudu nic říkat, abych neznervozňovala.
my jdeme v sedm na oslavu tchánových narozeninek a za chvilku juknout do Sika, chtěla bych koupit držák na ručníky,takový ten stojací nerezový.

eustoma
27. bře 2010

no inak moje zuby... uz ma neboli, ale zase mi to opuchlo 😢. pride mi ze bud ma ten zub boli, alebo je opuchnuty. no tak uvidime, ci sa to nejak spravi. rozhodne na pohotovost nejdem, ani keby neviem co bolo.

eustoma
27. bře 2010

cell: ked mate sluzbu, to mate cely den? ci ako to funguje?

cell
27. bře 2010

eusti: jsem tu od pátku do pondělí do rána nonstop 😒

eustoma
27. bře 2010

wau tak to je teda drsne. to by som asi nedavala, obdivujem.

val123
autor
27. bře 2010

cell teda to je hrůza, to je fakt jak trest za dovolenou 😠

val123
autor
27. bře 2010

eus mě na zánět hrozně moc pomohl tea tree oil jak na opuchnutí tak na bolest

cell
27. bře 2010

to jsem si dělala legraci, to my tak sloužíme normálně ... a žijem 🙂

val123
autor
27. bře 2010

téda cell tak to smekám

cell
27. bře 2010

ale ne ...... ale kdo ví, jestli to brzy nebude jinak .... a teď vyjímečně vůbec nemyslím miminko 🙂

val123
autor
27. bře 2010

a to je moc dobře cell. Ono psychika fakt dělá divy. Je to děs,ale fakt. Já furt myslela na to jak sem tlustá a jak zhubnout,a nic, ani deko a ted na to nemám čas a hurá, světe div se 5 kg

cell
27. bře 2010

to já teda teď myslím na to, jak tlustá jsem, zas mám o 2 kg nahoře, ale je to tím, že nemám čas na trampošky, ale příští neděli půjdu hupsnout, to se těším 🙂

val123
autor
27. bře 2010

Cell to Ti věřím, taky doufám, že to tento týden v práci trošku povolí to tempo a budu stíhat konečně zase posilku. A ve středu kadeřnici, už se moc těším, sem nebyla hrozně dlouho

cell
27. bře 2010

ale má to svoje výhody, jak jsem přibrala, tak mám konečně i prsa 😀