Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
27. bře 2010

tý jo cell no vidíš, takže žádné trampošky

cell
27. bře 2010

tý jo, tam se ochladilo 😠 . Byla jsem venku v tom co jsem přišla včera a ajak jsem se vrátila ráda do tepla 🙂 . Koupila jsem si ovoce, zeleninu, lískové oříšky a litrovu zelených oliv, mňam

alienka24
27. bře 2010

ahoj holky, tak mi dneska moje drahá polovička řekla že mám nějaký větší prsa 😕 😅

janicka88
27. bře 2010

to ja kazdou chvilku slychavam ze mam vetsi prsa a brisko 🙂

alienka24
27. bře 2010

no mě tím mates hodně překvapil teda 🙂 a jelikož netloustnu, spíš naopak tak z jídla to asi není 😕

janicka88
27. bře 2010

alienka tak to se mas ... ja mam 8dnu spozdeni a mamatest porad ukazuje jen /

alienka24
27. bře 2010

hmm tak to nic moc, ale i tak je furt šance, uvidíš co ti řekně doktor 😉

eimmy
27. bře 2010

tak to já bych chtěla mít prsa menší tak o 2 čísla... 😀

eustoma
27. bře 2010

😉 ja som so svojimi prsiami spokojna 😉. ale tak boky a zadok by som rada zmensila o niekolko cisel 😉

eimmy
27. bře 2010

nooo tak o tom ani nemluvim...jsem jak soudek...

eimmy
27. bře 2010

eust jak to ted vlastně máš ??? nějak se v tom neorietuju.. už stimuluješ na IVF ???

eustoma
27. bře 2010

ja sa poctivo chladim zmrzlinkami 😉 takze to asi z bokov a zadku neuberie 😉.
no ale s manzom sme uzavreli dohdou ze najprv mimca, alebo mimco a potom pojde moja vaha, boky a zadok az potom pojdu dole. takze najprv sa musi poznazit manza 😉 a potom ja 😉

eustoma
27. bře 2010

ne teraz mame cerstve snazenicko 😉 vasnivy vikend 😉. a ked dorazi mrska, co by malo byt cca 12.4. tak zacinam stimulovat na IVF.

eustoma
27. bře 2010

ty beries este lieky?

eimmy
27. bře 2010

jééé tak to šup šup od počítače a snažit se ... 😉 honem šupky dupky 😀

cell
27. bře 2010

tak jsem dokoukala se slzou v oku Volání dovočiny, tak si dám ještě navrch Broučky ve večerníčku 😵

eimmy
27. bře 2010

zítra beru poslední ... a čekáme až dorazí MS a pak 5 DC na ultrazvuk na průchodnost a začínám brát od 5 DC 2x denně clostyl. a na ultrazvuku se domluvíme co a jak bude dál

eustoma
27. bře 2010

manza siel mi kupit nanuky 😉 takze teraz mozem este pocitacovat 😉.

cell: bolo tam nieco dojimave? mladatka?

eimmy
27. bře 2010

tak to je jediná omluvenka... 😀 😀

cell
27. bře 2010

eusti: celé to bylo dojímavé, já jsem toi Afrikou strašně nadšená, hned bych se tam vrátila ..... dokonce i zvažuju tam na čas přesídlit, ale kdo ví co bude

eustoma
27. bře 2010

ja sa tesim na mimca, nech uz su kedy budu, ale uz teraz sa tesim. manza furt daco melei ze nechce zimne deti. mne je to jedno, ja chcem hocijake, len nech uz budu 😉

eustoma
27. bře 2010

cell: wau, tak toklobuk dole. mna afrika vobec nelaka a nevedela by som si ani predstavit, zeby som tam mala ist na dovolenku, nieto este na nejaky dlhsi cas.

eustoma
27. bře 2010

mam zas sklony kukat na kociky 😉

eimmy
27. bře 2010

eust: taky by mi bylo jedno jestli zimní nebo letní mimčo hlavně nějaké 😉

eustoma
27. bře 2010

no este dnes s neho vypadlo, ze to chc dve naraz a potom sa rozhdoneme ci chceme nejake dlasie. ale ze 4 uz by bolo vela, tak by to videl bud na 2, alebo na 3 😉

eimmy
27. bře 2010

😀 šmankote eust tolik dětí??? já bych se spokojila s jedním... ale když nám nevyjde IUI nacháme při IVF zavést 2 embrya a tak se nám možná podaří dvojčátka ale pak už nechci další... 🙂 dvě děti jsou až až až až až až až 😀

alienka24
27. bře 2010

tak u nás se kouká na hokej 🙂 škoda že nemůžu bejt v areně naživo 😒

janicka88
27. bře 2010

drzte mi palecky aby mi rekla peknou novinku

eimmy
27. bře 2010

jani: držíme a ty si myslíš že jsi // ?????

alienka24
27. bře 2010

jani...no hlavně pak dej vědět jak si dopadla 😉