Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
3. únor 2010

dneska mě honi mlsna 😀

eimmy
3. únor 2010

ahoj, já včera dělala rizoto z panenky a dnes budu mít ještě k obědu a k večeři nevim co vymyslím nic mě nenapadá...

val123
autor
3. únor 2010

jej asus, to máš dobrý, že Tě honí mlsná jen dneska, mě furt
Ahojky eimmy

asus
3. únor 2010

ahojik eimmy jak je? 😉

asus
3. únor 2010

val mě honi mmlsna hlavně když mám tulici dny 😀 a před mrchou 😠

eimmy
3. únor 2010

asus: je mi fajn trošku mě pobolívá v podbřišku tak snad bude ovu... jsem 10 DC a v příbalovém letáku na clostyl píšou že ovu 11-15 DC... tak uvidíme v pátek ( tj. 12 DC) jdu na ultrazvuk... tak jsemn plná očekávání... už mě to čekání leze na mozek!!!! ale to nemusím asi tady psát.. myslím že všechny jsme mírně labilní.. a nic si nepřejeme víc než // na těhu testu .. 🙂

asus
3. únor 2010

eimmy no jo no to vypada na ovu mě bolelo včera 😒 a bylo tuleničko včera i dnes 😀 manžilek ma tulivou 😀

eimmy
3. únor 2010

my budem tulit dnes .. 🙂 půjdu si udělat tak za hodku ovu test.... asus děláš si ovu testy??

asus
3. únor 2010

eimmy ja si testy dělala tak před pul rokem zda mam , tak mě ovu test ukazuje 10 den pozit, a podle krevnich testu ovu mám taky tak na to spoleham .vždy poznam mě poboliva v pod břišku pak koukam na hlen a tak. a hlavně mám největší chut na sex 😀

eimmy
3. únor 2010

asi se hloupě zeptám ale jak na hlen?? jaký má být ?

alienka24
3. únor 2010

ahoj holky, tak mám asi blbou zprávu, začínám špinit, teplotu mám 37,1 ale špinila jsem ráno 😅 😔

asus
3. únor 2010

ne proč v pohodě 😉 hlen když jsou plodne dny je pruhledný a a tahne se ja bilek u vajička 😉 a když mám plodne dny tak mám pocit že jsem furt no abych to nenapsala divně vlhka mokra 😅

asus
3. únor 2010

alie ahojik jejda ale to ještě nemusi nic bejt 😒

eimmy
3. únor 2010

ali tak si udělej test...

darkwitch
3. únor 2010

eimmy ja plodny hlen nepoznam a navic vsude pisou ze je stejny jak zkapalnele sperma, takze kdyz se snazime kazdy den, jsem s hlenem uplne v haji
ali treba je to to spravne spineni...

a tady vtipek...

O lidském těle

Za sedm sekund dorazí strava z úst do žaludku.
Lidský vlas je schopen udržet váhu 3 kg.
Mužský penis představuje (v průměru) trojnásobek délky palce na
ruce.
Stehenní kost je pevnější než cement.
Srdce ženy bije rychleji než muže.
Pod prsty na každé noze se nachází víc než tisíc milliard bakterií.
Ženy mrknou 2x častěji než muži.
Kůže člověka váží 2x víc než jeho mozek.
Tělo, aby udrželo stabilitu ve stoje zaměstná 300 svalů.
Ženy tento článek už dočetly,
Co myslíš, že dělají muži?
Stále si ještě měří palec u ruky!

eimmy
3. únor 2010

asus: děkuji za vysvětlení... pocit že jsem vlhká mokrá.. mám 🙂 tak snad... uvidíme...

eimmy
3. únor 2010

dark: no to my se taky snažíme často... 😉 proto se ptám jak to s tím má být/vypadat 😉 😉

alienka24
3. únor 2010

no jestli nezačnu dneska krvácet tak si ho odpoledne koupim, ale myslím že je to v háji

eimmy
3. únor 2010

ali: musíš myslet pozitivně... !!! a teplota ti klesla nebo jak???

asus
3. únor 2010

eimmy nemaš zač 😉 to viš každa to máme jinak ja tak 😉 dark mě zase doktor řekl že se snažime moc tak prej směrovat sex na plodne dny před tim nic tak jsme to ted dodržely jsem zvědava 😉

asus
3. únor 2010

ali no uvidiš bud v klidu 😉 vím že se to řika ale je lepši bejt připravenej na vše 😒

eimmy
3. únor 2010

my si taky dali včera pauzu... a dnes uvidíme podle ovu testu jestli bude pauza a "šetření" 😉 🙂 na zítra nebo jestli bude dnes rošando 😀 😀

asus
3. únor 2010

eimmy no jen si uživejte 😉

alienka24
3. únor 2010

no tak já spíš nebudu přivolávat něco co očividně není, utrogestan dělá svoje, napsala sem že bych to měla dostat dneska a bohužel je to tady, no a s tou teplotou nevim je furt vysoko

asus
3. únor 2010

ali no ja ji taky měla vysoko minulej měsic a bohužel mě taky dorazila mrcha a ještě dřiv než měla 🙄

alienka24
3. únor 2010

no právě, ono se na to moc spolíhat nedá, no uvidím jestli se rozkrvácím ale myslím že jo

eimmy
3. únor 2010

tak ali uvidíš... 😒

asus
3. únor 2010

ali držim pěstičky 😉

alienka24
3. únor 2010

no já fakt myslím že je to už zbytěčný, njn

eimmy
3. únor 2010

ali ... nebud smutná...