Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

cell
6. dub 2010

jako kdy cvičí ten pepa 😉

darkwitch
6. dub 2010

ten prave hloupe v pondeli a ja mam brisni tance
muzu jit i od peti, ale driv to nestiham

alienka24
6. dub 2010

ahoj holky 🙂

darkwitch
6. dub 2010

ahoj ali

cell
6. dub 2010

dark: však je ještě spousta času, kdo ví, co bude v červnu 🙂

ahoj ali 🙂

darkwitch
6. dub 2010

cell to je fakt, v cervnu uz treba budem tehu, tak budem hledat tehu cviceni 😀

alienka24
6. dub 2010

jsem čekala na smsku od kamarádky co dneska rodila a už má synáčka na světě 😵 😵 😵

darkwitch
6. dub 2010

se rodi sami kluci a pak ze se v krizi rodi vic holek

darkwitch
6. dub 2010

zitra nas ceka to spermio, zacinam byt nervozni... doufam, ze manza bude vporadku, jinak s nim nevydrzim...

alienka24
6. dub 2010

dark...ale neboj, ono to dobře dopadne a když ne tak se s tím nějak poperete neboj 😉 😉

darkwitch
6. dub 2010

ali vsak jo, nejhorsi je to cekani

alienka24
6. dub 2010

no tak naštěstí to spermio je docela dobrý tam jsou výsledky rychle

cell
6. dub 2010

dark: jsem ráda, že jste se objednali k vyš. - aspoň budete vědět. Spermio je fakt pro chalapa děsný, Tom to teda prožíval dost a věřím tomu, že to musí být děsný, ale zvládl to a Tvůj ctěný choť jistě taky ..... hlavně přeju jen ten nej výsledek!

darkwitch
6. dub 2010

to jo v gennetu asi do dvou hodin, vysledky spermia budeme mit davno pred vysledky z HP a to jsem tam byla driv

cell
6. dub 2010

dark: super super! držím palce!!!!

darkwitch
6. dub 2010

cell ja jsem taky rada, ze jsem nas objednala, tak zvladli to jini zvladne to taky a snad bude vsechno vporadku...
co se vlastne jeste dela za vysetreni? kdyz je spermio a HP vporadku? a co muze v neporadku s HP?

alienka24
6. dub 2010

no ono přeci jen pro ty chlapi je to horší páč na to nejsou zvyklý aby je někdo takhle vyšetřoval, kdežto ženská musí minimálně jednou ročně na tu kozu vylízt...

darkwitch
6. dub 2010

ja se omlouvam, ze to zase resim...

darkwitch
6. dub 2010

ali v tom to asi bude, jsme odolnejsi a zvyklejsi chodit na prohlidky

cell
6. dub 2010

dark: já jsem měla ještě u Apolináře zjištění průchodnosti vejcovodů plynem a měřili mi po 2 měsíci folikulometrii ..... zjistili jsme, že všechno funguje tak jak má, ale těhu stále nejsem a jsem opět zoufalá. Žel to teď nejméně 2 měsíce řešit nebudu, neb jsem ve výpovědní lhůtě ..... ale snáším to teď nějak zase hůř. Nu což, zase bude líp, doufám

alienka24
6. dub 2010

dark...no ten hormonální profil může odhalit nerovnováhu hormonů, třeba hodně testosteronu, nebo málo progesteronu a tak...nevim co všechno v tom je
no a z dalších vyšetření je podstatný prokázat že ovuluješ

alienka24
6. dub 2010

jo průchodnost...no to je taky třeba

darkwitch
6. dub 2010

dekuju
cell ja to chapu taky mam horsi a lepsi obdobi...

cell
6. dub 2010

no hlavně si myslím, že v tomto to mají fakt chlapi horší. Ženská koneckonců nemusí nic, no tak vyleze na kozu, ale nikdo po ní nechce, aby se kdovíjak vzrušoval, o orgasmu nemluvě. ty chlapi dobře vědí, že musí a právě proto to možná někdy nejde. Tomík říkal, že dobře slyšl za dveřma ty laborantky, věděl, že na to čekají .... fakt mi bylo líto, že nejsem s ním .... ale nakonec to zvládl

darkwitch
6. dub 2010

takze jeste pruchodnost a ovulace, ja abych vedela co nas jeste ceka...
cell to je stejne na houby kdyz nic nenajdou a presto se nedari...

alienka24
6. dub 2010

no u nás bylo fajn, že mates to donesl z domu, bydlíme 10minut od gennetu takže to měl o dost snazší a krapet asi důstojnější

darkwitch
6. dub 2010

no zase sice musi, ale nase vysetreni jsou mnohem horsi...

darkwitch
6. dub 2010

ali tak to mate super

cell
6. dub 2010

dark: no vždyť právě ....ale jistě nějaký další možnosti jsou
ali: nám to v Pronatalu neumožnili a to bydlíme kousek. Že je tam prý možnost zneužití ..... to bychom museli být magoři! 😖

alienka24
6. dub 2010

cell...fakt? no tak to čumim teda, to je ale argument 😠 😒

no pro mě byla nejhorší ta průchodnost vejcovodů, byla jsem na HSG vyšetření 😒