Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
6. dub 2010

cell a ty chodis do pronatalu?

cell
6. dub 2010

ali: já byla plynem, bylo to celkem ok, jen po seskočení z kozy a vyběhnutí schodů za kamrádkou se mi ten plyn vrazil do ramene, což jsem věděla, že se stává a bolelo to chvilku krutě, ale pak se to vstřebalo 🙂

darkwitch
6. dub 2010

ali to je hysteroskopie?

cell
6. dub 2010

dark: už ne, byla jsem tam jen párkrát ze začátku a absolutně mi nevyhovovalo to komerční prostředí soukromé kliniky, kdy nás za každoucenu rvali do IVF, ač jsme žádná vyšetření neměli, opakovaně antibiotika na pseudoinfekce .. utekla jsem se poradit k Apolináři a jsem nadšená tamním přístupem a už tam zůstanu. A v červnu jsem tam zpátky coby dup 🙂

darkwitch
6. dub 2010

cell aha tak jsi u apolinare... jajsem si vybrala ten gennet a zatim se mi tam libi, ale uvidim jak to bude vypadat az nas vysetri...

alienka24
6. dub 2010

dark...ee to není, to je napuštění kontrastní látky přes čípek do vejcovodů a dělohy pod rentgenem

darkwitch
6. dub 2010

aha se v tom jeste nastesti nevyznam, stejne to zni desne...

alienka24
6. dub 2010

dark...no ono to ani nic příjemnýho není, ale kdybych si měla vybrat znova jestli tohle nebo laparoskopie tak bych nato šla znovu

darkwitch
6. dub 2010

nerikej mi to, se zacnu bat...

cell
6. dub 2010

holky jdu s hafanem .... přeju rásné sny! a zítra dark tfuj tfuj hodně štěstí!!!

alienka24
6. dub 2010

dark...ti nic neříkám 🙂

darkwitch
6. dub 2010

cell dobrou a dekuju 🙂

alienka24
6. dub 2010

a porod taky není nic příjemnýho a stejně se furt děti rodí 😉 😉

alienka24
6. dub 2010

cell dobrou noc

darkwitch
6. dub 2010

ali 🙂

alienka24
6. dub 2010

no a ne?

katunka82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
darkwitch
6. dub 2010

ali to je pravda, ale zase porodu predchazi tehotenstvi a to je fajn 🙂 a nasleduje miminko a to je jeste vic fajn 🙂

darkwitch
6. dub 2010

a hlavne po tehotenstvi se na porod uz tesis, znas to dovnitr muze a ven musi 😀

alienka24
6. dub 2010

no nevim jestli by ti každá mamina řekla že celý těhotenství je fajn 😉
no já jen tím chtěla říct, že pokud jednou to dítě chceš tak překonáš jakoukoli bolest a vyšetření.... 😉

darkwitch
6. dub 2010

ali to urcite sice se tech vysetreni bojim, ale jdu do nich 😀

darkwitch
6. dub 2010

ali nekaz to, chceme hezke tehotenstvi, si to musime takhle predstavovat, jinak bychom byly silene, ze podstupuje takove veci 😉

alienka24
6. dub 2010

dark...já se taky bála, hlavně tohodle, nějaký odběry krve, stěry apodobně mi nevadí, člověk si zvykne, ale tamto bylo něco neobvyklýho a přeci jen se člověk bojí když neví co ho čeká

alienka24
6. dub 2010

dark...já to nekazim, jenom prostě si to nemaluju všechno v růžových brýlých no 😕 😅

darkwitch
6. dub 2010

to jo ja se bojim i kdyz mi maji brat krev...

darkwitch
6. dub 2010

tak me je jasne, ze mi budu cely tehotenstvi spatne a budu se proklinat, ze jsem do neceho takoveho sla 😀

alienka24
6. dub 2010

no jdu taky hajinkat, vyčurat a spát 🙂 zoubky už mám vyčištěný 😀 😀

darkwitch
6. dub 2010

dobrou ja jeste cekam az prijde manzilek, ale uz by mel byt tady

asus
7. dub 2010

Dobre ránko holky 😉 😉

val123
autor
7. dub 2010

ahojky asus, tak jak se dnes cítíš?