Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
9. dub 2010

bude lepe neboj a nezapomen že budeš mět ovulku tak chytej PPPPPPPPPRRSKKKKKKKKKKK 😀

val123
autor
9. dub 2010

chytám chytám, děkuji. Ale stejně to zase bude k ničemu

asus
9. dub 2010

Val nezlob to bude určitě k dobremu 🙂 ja v to moc věřim a nezlob mě 😠 taky tě budu muset dat do latě jako ty mě 😀

alienka24
9. dub 2010

dobré ránko holky, mě je od rána blbě 😝 😝

asus
9. dub 2010

ali ahojik jak blbě??od žaludku?? 😀 😀 😀

val123
autor
9. dub 2010

🙂 asus to můžeš,ale tak víme jak na tom jsme, ch jo

alienka24
9. dub 2010

jj od žaludku 😝

val123
autor
9. dub 2010

ahoj ali, to se není čemu divit

asus
9. dub 2010

ali to je těhuu 😀 😀 😀 počurej ten testik taky jsem to měla

alienka24
9. dub 2010

nojo furt, ho musim koupit nejdřív

asus
9. dub 2010

val nezlob 😠 nehazej ty ptaky do žita podivej jak to pěkně jde tady ve vranach a ty se brzo přidaš taky 😀

asus
9. dub 2010

no ali šup šup to važně vypada na těhu a jedla si taky řepu 😀 😀 😀 😀

alienka24
9. dub 2010

jedla včera 🙂 já se bojím že to těhu není tak se mi testovat nechce no, stejně v pondělí na tu gyndu budu muset 😝

asus
9. dub 2010

ali nezlob a otestuj špatně ti neni jen tak a na vic taky jsem se bala ani jsem nekoukala na test když jsem čekala a pak juk koukala na mě dalnice 😀 kdy si koupiš testik jsi v praci??

alienka24
9. dub 2010

no tak ale přeci můžu počkat až do pondělka ne?

asus
9. dub 2010

ali 🙄 🙄 🙄 🙄 ty chceš aby jsme se ukousaly než otestuješ 😀 😀 😀 😀 😀 je to na tobě 😉 dělam si srandu ja bych už to osobně otestovala

alienka24
9. dub 2010

no já ho koupim odpoledne a uvidíme co to se mnou udělá ju? bud testnu zejtra ráno nebo až v pondělí

asus
9. dub 2010

ali jojo ja vim že se ti do toho nechce otestuj až budeš chtit jen jsem zvědava no jsem ženska 😀 😀 😀

eustoma
9. dub 2010

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)

Čekatelky:
mysycka:...........4 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 9 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
cell:.................... 10 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 13 DC......kortyhel
janička88:........ 13 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
lichtakova..........16 DC
mirenkam:........18 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mirkf:................. 23 DC....... na 2 cykly Duphaston od 20DC, pokud nic, tak se přidá clostyl. 5-10DC
eustoma .......... 26 DC..... 9DC 1 folikul, ked to nahodou nevyjde stimulacia na IVF (menopur+orgalutran)
alienka24......... 36 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
eimmy:.............. 44 DC.. léčba v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
bonifac............. ? DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

alienka24
9. dub 2010

když já už to zažila tolikrát, i tyhle nablblý příznaky tak holt se mi nechce no 😝

eustoma
9. dub 2010

krasne ranko vsetkym, mna dnes caka narocny pracovny den 😢. uz to zacina byt pravidlo. dufam ze sa to rychlo zmeni 😉.

moc nepisem, lebo nestiham sledovat co sa tu deje. ale eimmy asi uz testovala a bolo bielo, takze caka na vyvolavacku.
alienka: ale mavas dlhe cykly?

asus
9. dub 2010

eust ahojik no jo to viš prace je furt asi dost ale bude lip neboj
Ali ja ti rozumim udělej si testik až budeš ty chtit 😉

darkwitch
9. dub 2010

dobre ranko
ali ty nas teda napinas jak ksandy, ale ja te chapu... me je taky blbe uz od stredy... ale u me to asi nebude tehu spis jaro 🙂

asus
9. dub 2010

dark ahojikk 🙂 no ju no a proč by jsi nemohla bejt těhu ?? nehazejte furt ty ptaky do žita 😠

alienka24
9. dub 2010

eust...poslední 3 měsíce jsem měla těch 30DC, předtím to občas skákalo a měla jsem třeba i 45DC 😝

eustoma
9. dub 2010

ja uz chcem aby vikend rychlo prebehol, nech mozme zacat stimulovat. vyzera to ze cca v pondelok mrsku dostanem.

val123
autor
9. dub 2010

eus může Tě těšit, že v tom nejsi sama, já tu taky tvrdnu už 10 týdnů na přesčasech a popravdě už mi to leze na mozek

alienka24
9. dub 2010

asus.... dva dny zpátky jsme utěšovaly a povzbuzovaly tebe 😀 😉

eustoma
9. dub 2010

alienka: tak to este s testovanim pockaj, ja som minula majland na testy, stale ked sa mi rozhodil cyklus.

asus
9. dub 2010

ali ja vim pravě proto 😀 😀 😀 😀 😀