Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
4. únor 2010

dobre rano
eimmy tu prvni...
ali my budeme mit 16.3. devet let co jsme spolu zacali chodit a 16.8. dva roky od svatby 😀

asus
4. únor 2010

dark ahojik no tak když už jme u toho 9 let společneho života a v červnu rok od svatby 😀

eustoma
4. únor 2010

ahoj holky:
eimmy, neviem kedy meriavas normalne. ak meriavas o 4 tak tu prvu.
ale ak si n sa nehubala a nechodila, tak do grafu napisat tu co si merala o 7. teda ak merias o 7. pretoze ked merias teplotu v rozne hodiny, musis ju posuvat. mne sa teplota cca za hodku posunie o 0,2 stupna. u kazdeho je to inak. inak v rozne hodiny to zmysel nema.

val123
autor
4. únor 2010

ahoj holky 😉
tak my se známe asi tak 16 let, chodíme spolu oficiálně od 3.9.to bude 9 let, ale náháněli jsme se od 13.5. a 28.6. to budou 2 roky od svatby 😀
eimmy BT má význam jen když se měří ve stejnou hodinu, jinak teplota skáče jak se jí zachce. Od prvního měření obvykle stoupá úplně normálně, takže každopádně zapsat tu první teplotu.

eustoma
4. únor 2010

alienka24........2 DC...... mojzisovka+caj - uziva si 😉
darkwitch: .....3 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........5 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......7 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................9 DC..... prirodzene snazeni - cvici mojzisovku
mysycka:....... 10 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........11 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800
lichtakova: .....11 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............12 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........16 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........16 DC
tereza1980:....18 DC....... cekani na dalsi cyklus - podla vysledku IUI nebo IVF
eustoma:........20 DC....... tamoxifen - ziaden folikul
mirkf:.............25 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

eimmy
4. únor 2010

tak v tom případě musím zapsat tu o 7 hodině 37,7 ... díky za radu... 🙂

eimmy
4. únor 2010

to je stála doba měření

val123
autor
4. únor 2010

eimmy ne, ty dnes musíš zapsat tu první, protože už jsi během té doby měřila

eustoma
4. únor 2010

ja som za ze ano 😉. ale ako bud zobrat tu prbu teplotu a posunut si ju o 3 hodky podla intervalu aky sa ti posuva. alebo nezapisovat vobec.

darkwitch
4. únor 2010

ahoj val

eustoma
4. únor 2010

holky mne sa dnes vobec, ale vobec nechce do prace 😢. a musim a budem az do vecera. dufam ze sa cez den budem mat cas na vas kuknut.

darkwitch
4. únor 2010

me se dneska taky nechtelo do prace a jeste jsem zaspala a mela jsem pak fofry...

asus
4. únor 2010

holky taky se mě nechtělo stávat ale do prace nemusim ještě 😀 marodim

eustoma
4. únor 2010

to bude nieco v pocasi. ja mam byt az na 10. takze este mam cas, tak 20 minut, nez sa zacnem balit a obliekat. no ale nechce sa mi...

eimmy
4. únor 2010

to já jsem doma... pracuji z domova takže to mám v pohodě.. 😉

val123
autor
4. únor 2010

ahojky dark, eus a asus 😀
mě se taky dnes hrozně něchtělo,ale tak naštěstí už je čtvrtek

val123
autor
4. únor 2010

eus ty jo na 10. to bych taky brala

asus
4. únor 2010

val a kdo ne stávat tak dlouho to ja musím ráno v 5.30 a udělat svačiny a snidaně a pak šup do práce ☹

val123
autor
4. únor 2010

asus já v 6 a nachystat svačinu manžílkovi a snídani, obídky si chystám už večer.

eimmy
4. únor 2010

holky to já bych asi nedala vstávat v 5.30 i když když jsem jezdila do školy tak jsem taky vstávala v 5.30 ... ale raději už na to nemyslím...

darkwitch
4. únor 2010

val mas pravdu jeste, ze je ctvrtek, ale povlece se a zitra mam dovcu jdeme s manzou na avatara, tak se uz moc tesim 🙂

darkwitch
4. únor 2010

eimmy to vis ze bys to dala kdybys musela, ja jsem to pomalu presunula z 5.30 na 5.45 a to jeste jak se obliknu a vycistim si zuby na deset minut lehnu a pak letim do prace...

eimmy
4. únor 2010

dark: jj asi bych musela... ale byl by to problém.. 😉

val123
autor
4. únor 2010

tak super holky, sem se dozvěděla, že jde kolegyně na IVF, takže fakt mám nervy v pr...... asi začnu hledat vtipy

alienka24
4. únor 2010

dobré ránko holky

asus
4. únor 2010

holky já si ještě lehnout jako dark na 10 minut tak jsem tuha a už nikam nejdu --))

asus
4. únor 2010

val v klidu nenech se rozhodit co ten včerejší vtip četla jsi poslala jsem ti další 😀

asus
4. únor 2010

ali ahojik jak je??

val123
autor
4. únor 2010

no asus, jen tím odpadá moje šance na to, že bych nejbližší 2 měsíce mohla jít taky, i kdyby se to manžovi nezlepšilo. Podle toho co psala mir tak je to na "domácí pobyt" zdlouhavější a tak by tu nikdo nebyl. Takže mé snahy se potápí na docela dlouho dobu.

eimmy
4. únor 2010

val: asi budu sobecká ale jde o tebe a né o práci... ty a tvoje rodina je na prvním místě... tady bych asi hodila práci na druhou kolej... ale to je můj pohled na věc..