Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
14. dub 2010

aha tak si trochu odpočin a pořadně napapej asi ti schazi jidlo jako mě 😀 😀

alienka24
14. dub 2010

no musim vyžehlit ☹ teda ale nějak mi to nepomohlo ☹ to je stopro počasím
😖

darkwitch
14. dub 2010

ali tak jsem vcera neodolala a milnece z temnot si koupila a zatim to vypada dobre, v prubehu budu informovat 🙂

asus
14. dub 2010

ali mysliš no počasi je fakt hnusný ☹

alienka24
14. dub 2010

asi změna tlaku ☹

cell
14. dub 2010

ali: a nemáš doma tonometr? nebo si zkus změřit v práci, poblíž bude jistě lékárna, tam ho mívají .... já takhle odpadám čas od času, tak to dobře znám 😒

dar: navař kotlík dopředu, nalož do ohně a přijeď 😉

cell
14. dub 2010

a až sem pojedeš darkulko, vezmi mi to stmívání 😔 . Já teď čtu jen časopisy odborný a knihy, mám doma 2 knihy, ale nemám nějak sílu ☹

alienka24
14. dub 2010

to nemám, a ted mi volali z práce, šéfka onemocněla tak tam musim jít, chjo tak snad to se mnou nesekne cestou

darkwitch
14. dub 2010

cell tak se domluvime, ze se sejdeme a ja ti to vezmu 😉 ale ted jsem pujcila prvni dil kamaradce, ale precte ho rychle, protoze se od toho taky nemuze odlepit 🙂

mirkf
14. dub 2010

Ahojky holky, tak jsem si ráno dělala další test a druhá / krásně sílí, tak snad to bude vše O.K.

Takže snad PRSKKKKKK - a specielně dnes pro CELL, aby dneska v noci "zadělali" na mimíska

darkwitch
14. dub 2010

mirkf ja chci taky specialne jsem stejny den jako cell... 😀

darkwitch
14. dub 2010

jo a gratuluju k silici carce

mirkf
14. dub 2010

Dark - zítra prsknu specielně zase jen pro tebe, ju?

darkwitch
14. dub 2010

mirkf no dobre tak ja pockam do zitrka ☹ 😀

mirkf
14. dub 2010

Dark - jo vydrž, zítra to bude v "plné dávce", aby ses nemusela dělit 😀

tereza1980
14. dub 2010

ahoj holky, eust, neboj, příští měsíc už budeš netrpělivě čekat na // čárky s dvojčátky 🙂
já včera testla ještě jednou, aby¨h se ujistila a testovací čárka vyběhla ještě než to stihla ta kontrolní a je tak 3násobně tlustší, navíc mi začíná být blbě, uf, a taky se mi začíná rýsovat pupek, což je v 6tt docela síla 😉

darkwitch
14. dub 2010

mirkf 😀
ahoj tery, takze za chvili tehu neutajis... ale druhe je pry videt driv a treba jsou tam dvojcatka 😀

cell
14. dub 2010

jéééé děkuju mirkf .... kdyby se zadařilo, tak budu asi nezaměstnaná ☹

a gratuluju holky oběma 😵

darkwitch
14. dub 2010

cell tak to musis chvili tajit

asus
14. dub 2010

terez ahojik břiško už?? to mě teda trochu taky už 😅

asus
14. dub 2010

mirkf gratuliji 😉

val123
autor
14. dub 2010

tak jsem zpět, musela sem šupnout kolegyňce pro kytí, má narozky.
dark to nevadí, já to taky utla, myslela sem, že byla ovu (podle prsou), ale teplota je stále stejná už pátý den,takže to ovu asi není.

cell
14. dub 2010

dark: to by nebylo fér, kdybych otěhotněla teď, tak při nástupu bych byla už ve 2. měsíci, to se utajit nedá

val123
autor
14. dub 2010

mirkf potichoučku gratuluji 🙂

asus
14. dub 2010

holky tak jsem volala doktoru jak parkrat špinim nahnědlej výtok a doktor řekl že je to v pohodě pry se mim napojuje na muj krevní oběh 😀 jsem si oddechla fuj

asus
14. dub 2010

cell no bože tajit se to da hlavně když budeš těhu ne?

tereza1980
14. dub 2010

no dvě tam asi nejsou, i podle haldiny hcg v krvi, co jsem měla, ospovídá na jedno dítě, bříško asi bude vidět dřív, u prvího vykouklo až v 5 měsíci, ale teď jsem po císaři a tak je dole jizva a tlačí ty tuky nahoru 😉 takže mým 55 kilo asi za chvíli zařve 😵 😵 😵 potřebuju to utajit do toho 12 týdne, než to bude 100% ok, pak to v práci řeknu a od léta chci na neschopenku.

asus
14. dub 2010

55kg to moc nemáš teda 😉

mirkf
14. dub 2010

Ter - mě začínají tlačit kalhoty. Ono je ještě všechno uvolněné po předchozím těhu, takže to teď bude vidět o hodně dřív než u prvního.

asus
14. dub 2010

terez mě gatě netlači ale trochu břiško už taky mám až si řikam zda to neni brzo 😒