Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
15. dub 2010

to se holky mají, že vybírají kočárky, já si tak leda vyberu co na večeři a je to

val123
autor
15. dub 2010

aspoň si sladkým obalíš nervíky dardulko

darkwitch
15. dub 2010

val vsak za chvili budem vybirat taky 😉

val123
autor
15. dub 2010

☹ hm

val123
autor
15. dub 2010

si vyberu nějaký pořádný s elektronama, teréňák 😀

darkwitch
15. dub 2010

co je to zase za smutneho smailika, styd se 🙂

val123
autor
15. dub 2010

dark nestydím, protože jse unavená, z práce vytočená a venku furt jen leje a leje a leje. No uznej, je to důvod k radosti?

darkwitch
15. dub 2010

no dobre je par duvodu k tomu nebyt uplne radostny, ale zase je jaro vsechno se zelena a v desti je zivotni sila
ta prace je blba...
kdo te zase vytocil?
na unavu je nejlepsi vybodnout se na chvili na prescasy...

val123
autor
15. dub 2010

dark když tady se to moc ještě nezelená 😒 Tady je to takový zaostalejší ta příroda
no je to furt o tom samým 😠 a mě už to prostě nebaví 😠

val123
autor
15. dub 2010

doufám, že o víkendu bude krásně a sluníčko mi dobije baterky

darkwitch
15. dub 2010

tak vytec, proste si odpracuj osm hodin a bez domu... a kdyz ti budou delat problemy tak na ne rvi a vydirej...

darkwitch
15. dub 2010

melo by byt

val123
autor
15. dub 2010

😀 zní to dobře, ale řvát neumím a vydírat už vůbec ne 😀
to je jedno, načneme lepší téma 😀 Dala bych si holky melouna mňam

darkwitch
15. dub 2010

val tak v tom pripade utec tak aby te nikdo nevidel 😉 ja to teda taky neumim, tohle pouziva muj muz kdyz dela v praci prescasy a jediny co za to dostane je vynadano, tak se pak rozbesni a hned vsechno funguje (ale pouzije to tak jednou za dva roky kdyz uz trpelivost opravdu pretece)

melouna bych si taky dala, uz se tesim na leto to zase budou melounove snidane 😀

val123
autor
15. dub 2010

jj přesně tak, to se pak hned budou očistné kůry držet snadněji. tý jo tak to na to jde Tvůj manža pěkně mazaně. 😀

darkwitch
15. dub 2010

val nejde, jeho pohar trpelivosti proste pretece... v tu chvili jsou mu dusledky jedno...

darkwitch
15. dub 2010

zas tak dobre to nepujde, bude zmrzlina...

asus
15. dub 2010

holky zase baštite 😀 ja si dělam jitrničku 😝 😝 😝 sem si schrupla a pohoda

val123
autor
15. dub 2010

asus tak jitrničkou mi chutě neuděláš 🙂

alienka24
15. dub 2010

jsem tu, tak nakoupeny poslední zásoby, hlavně alkohol 😀 😎

val123
autor
15. dub 2010

dark tak já si v létě ani tak moc na tu zmrzku nepotrpím, to mám fakt ráda ovocné a zeleninové saláty.

asus
15. dub 2010

val to ja jitrničku Miluju
ali nakoupeno no vidiš šikovna copak si nam koupila dobreho? 😀

val123
autor
15. dub 2010

ali a výsledky už sou?
asus tak já vnitřnosti a takovýhle ty zabíjačkový věci vůbec a maso jen z nutnosti, jinak mi padaly vlasy

alienka24
15. dub 2010

val nejsou ještě, takže asi až zítra

asus
15. dub 2010

val padaly vlasy?? 😕 😕 😕 😕

tereza1980
15. dub 2010

ali, na hcg se většinou čeká až do druhého dne, to už ten den uteče, vyspinkáš se a bude 😉

mě tedy jitrnicí taky nenadchnete, je mi dneska nějak blbě, mám pořád jakoby hlad, ale pak jsme moc přecpaná a nafouklá, ale k večeři jsem si objednala od manži mekáče - mc wrap s pálivou salsou a hranolky, už mám hlad jako vlk 😀

asus
15. dub 2010

terez to ja jsem taky furt hladova až si řikam že to neni možný 😠

darkwitch
15. dub 2010

to me jitrnickou nadchnete 🙂 i kdyz radsi mam jelitko a z domaci zabijacky, z obchodu to neni ono...
ali to jsou z tebou zase nervy 😀

alienka24
15. dub 2010

no mě to nevadí, vy jste nedočkavky 🙂 já tam klidně odjedu i v nevědomosti 😉 já jsem ráda že není žádnej zánět a žádnej problém, a tenhle stav se už nějak rozsekne 😉

tereza1980
15. dub 2010

no mě začínají tlačit kalhoty, ale spíš než rostoucímu břichu z těhu to přisuzuju trávení, nejsem zvyklá tolik jíst, tak žaludek a střeva nestíhají 😠 taky čůrat pořád chodím, v noci naštěstí tolik ne.