Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

lichtakova
16. dub 2010

slunečnice já miluju, ještě jsem si nakoupila v tchibu trojtruhlík na bylinky a malý rajčátka v kbelíčkách a dva závěsný kyblíčky a do toho chci dát jahody
no, dr. jen zjišťoval, jestli to, co tam tak pučelo minulej tejden fakt prasklo a není z toho náhodou cysta, ale dobrý, povídal, prasknul a je z něj teďka žlutý tělísko, tak je to vlastně v pořádku, teda aspoň tenhle cyklus

lichtakova
16. dub 2010

jako že ještě počkáte, jak to bude s tvým mužkou?
to ten můj to celkem nechává dost na mě

val123
autor
16. dub 2010

no on stále bere nějaké prášky, vždy když jde na kontrolu tak něco najdou, ted jde zase za týden, tak snad už to bude vpořádku a za 3 měsíce bychom zkusili kontrolní SPG a podle toho se pak asi rozhoupali

lichtakova
16. dub 2010

já myslím, že dej v tomhle hlavně na svoje pocity, až prostě budeš chtít víc přitlačit, tak to udělej...

lichtakova
16. dub 2010

hlavně, aby byl co nejdřív fit a v pohodě

val123
autor
16. dub 2010

nechci na něj tlačit, když vím jak ho to mrzí a jak moc se snaží a dělá pro to aby se to zlepšilo první poslední. On se prakticky vzdal všecho, co dělal rád, jen aby tomu pomohl. Nechodí do fitka, nepije absolutně vůbec, ani s kamarádama nechodí do hospůdky, nechodí do saunym, fakt se snaží.

val123
autor
16. dub 2010

a vím, že on si miminko přeje o hodně moc déle než já a hrozně ho to mrzí, že to nejde ☹

lichtakova
16. dub 2010

hmm, ono je to pro ty chlapy blbý, já vidím, jak občas to vybublá i u nás a to si myslím, že u nás to bylo spíš naopak, že já jsem tak přišla s tím, že by teda už... a to problém mám já a on je v pořádku, u vás to je ještě rána pro ješitnou mužskou dušičku, i když by si to asi nepřipustili, no prostě to ti chlapi taky nemají jednoduchý
i když si ale myslím, že jim zas jde líp o tom tolik nepřemýšlet

cell
16. dub 2010

ahoj kočky 🙂

lichtakova
16. dub 2010

no nazdar lékařko 🙂

cell
16. dub 2010

nazdárek kolegyně 🙂

val123
autor
16. dub 2010

ahojky cellinko
lich to manža pokaždé když příjde MS zavře dveře do obyváku a nejméně hodinu se mnou nemluví, pak řekne, ať nejsem smutná a pak už je to dobrý

lichtakova
16. dub 2010

hmm, tak to je ještě celkem borec, že se s tím takhle rovná

cell
16. dub 2010

val: to je ale fajn, že to takhle prožívá s Tebou. Já mám depky o samotě a někdy to bolí fakt hodně

lichtakova
16. dub 2010

val123
autor
16. dub 2010

no on on si to fakt často vyčítá a to je docela problém. A všechno si na ten problém vztahuje. Třeba se poňufáme, a já mu řeknu, že to je fakt hroznej a on mi na to hned odpoví: "No jasně, úplně na h...o co, ani to mimino kvůli mě nemáme" 😠 To bych mu vždycky jendu pleskla.
cell jj já vím, a ty depky se stupňují viď a dost hodně a čím víc lidí říká, nemysli na to, tím víc aspon tedy já, na to myslím

lichtakova
16. dub 2010

val, dyť to víme, že tyhle rady jsou na h..., hlavně od těch, co otěhotní, když na ně někdo hodí trenky
chudák, by taky potřeboval nějakej ventil

lichtakova
16. dub 2010

navíc, jako by to nebylo jedno, kdo má problém, jestli on nebo ona

lichtakova
16. dub 2010

val, dyť to víme, že tyhle rady jsou na h..., hlavně od těch, co otěhotní, když na ně někdo hodí trenky
chudák, by taky potřeboval nějakej ventil

cell
16. dub 2010

val: já mám takový vlny. Minulý týden bylo hodně zle, teď je trochu líp, soustředím se na novou práci a utěšuju se, že když to teď nevyjde, vlastně dobře, aspoň se "zabydlím". Ale moje nej kámoška má příští týden rodit, začali se snažit po nás a jsem ostuda, přiznávám to, ale já se setkání s ní vyhýbám, protože to psychicky nezvládám a doma to vždycky ořvu. le až se to narodí, budu muset do porodky jít

cell
16. dub 2010

věřím, že pro chlapa a jeho ješitnost to musí být pořádná rána, ženský jsou v tomhle (a nejen v tomhle) asi odolnější

val123
autor
16. dub 2010

jj už kvůli tomu na něj nechci tlačit a snažím se o mimískovi a nějakým IVF atd. doma mlčet a o to víc, to pak ze mě padá tady. 😒
No mě hrozně pobavilo - ironicky, když mi moje známá, které se to teď povedlo díky um.opl. řekla, ať na to nemyslím a že to nějak dopadne. To mě fakt pobavilo. Hlavně, že do té doby než byla těhu, nemohla těhulky ani vidět, s nikým se pro jistotu nestýkala a cizí děti odstrkovala.

val123
autor
16. dub 2010

cell může Tě těšit, že nejsi jediná, kdo se setkání s těhu kamarádkama vyhýbá. Já mám těhu kamarádku, se kterou jsme byly denně v kontaktu přes skype a od doby co je těhu (od prosince) jsem našla sílu jí napsat asi tak 5 x mailík. Hrozně mě vždycky bolí, když čtu novinky z utz a její nevolnosti a přitom jí to tak moc přeji.

val123
autor
16. dub 2010

cell ale já sem se tu před chvíli trošičku rozveselila a zaradovala.

cell
16. dub 2010

val: mě to netěší, ale prostě nemůžu jinak. Z mého okolí jsem jediná, u které se nic neděje ☹

cell
16. dub 2010

joo, povídej, vesel 😉

val123
autor
16. dub 2010

no lich je 8 DPO a špinila 😀

cell
16. dub 2010

no supeer 😀

val123
autor
16. dub 2010

takže potichoučku držím moc a moc palce a těším se, že za týden zahlásí //

cell
16. dub 2010

já taky 🙂