Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
22. dub 2010

jj my jsme si to taky ráno říkali, že bychom hodili něco na grilík. Chceme jet na Lednici,tak bychom to možná spojili s chalupou a tam bychom pak přespali a něco ugrilovali.

asus
22. dub 2010

val juu no vidiš to by bylo fajn odpočinek že??zase vejletik ju?? 😀

val123
autor
22. dub 2010

jj snažíme se na každý víkendík naplatovat něco, protože zámky atd. zbožňuji. No ale musím tím pádem udělat zítra doma generální úklid.

asus
22. dub 2010

val 🤐 🤐 🤐 bleeee uklid . tak to se máte ja byla s manželem v Praze po kramech a bylo mě tam pěkně zle 😨 😨 nijak to ted nesnašim vydejchanej vzduch je tam děs.včera jsem byla u toho doktora tak jsem mladýmu koupila boty a byl i spokojenej tak jsem byla rada 🙂

val123
autor
22. dub 2010

jej tak sis ho naklonila na svoji stranu takhle mazaně, viď 😀
jé já bych jela taky na nákupy, potřebovala bych nějaký tríč

asus
22. dub 2010

koukam kde se všechny holky toulaji? 😕

asus
22. dub 2010

val no botky potřeboval a mikču taky 😀 malinko jsem šplhala no 😀 😀 😀
ja bych taky potřebovala trička jak mě poroste břuch tak ja mam všechna upla na tělo tak nevim jak bych je pak nosila 😀 😀 😀

val123
autor
22. dub 2010

no já nesnáším nakupování oblečení, tak vždy koupím max. jedno za hodně dlouhou dobu, no a teď jak se blíží léto, tak zjišťuji, že nic nemám 😖

asus
22. dub 2010

val no jako ja nejsi moje segra?? 😀 😀 😀

val123
autor
22. dub 2010

asus tý jo, máme toho čím dál víc podobného, viď. Mě kručí v bříšku, ale teda vůbec na nic nemám chuť.

asus
22. dub 2010

val zase stejný taky mě kruči a somruju co si dat nemam tady nic na co mam chutě ale pujdu do kramu a koupim si nijakou namku 😀

val123
autor
22. dub 2010

tý jo asu, ty jsi každé ráno v krámku, to je něco. Jej tak mi tam prosím kup čerstvé koblížky plněné čokoládou a nebo nějaká koláč s marmeládou a tvarohem, ju?

asus
22. dub 2010

val ale jo klidně ale aby to neztvrdlo než dorazíš 😀 😀 dělam si každy den prochazku víš takovou zdravotni a mam doma dva mužsky to pečivo s papaji rychle 😀 😀

val123
autor
22. dub 2010

a co budeš kuchtíkovat?

asus
22. dub 2010

dneska nic 😅 vezmu si jen rohlik a jogurt 😀 mladej ji ve městě ve škole manža v robotě a pro sebe vařit nebudu 😉 a co ty?

val123
autor
22. dub 2010

my máme špagety se směsí 😝

asus
22. dub 2010

val juu namky 😝 😝 holky dneska asi nejsou koukam 😉 mame soukrome party 😀

val123
autor
22. dub 2010

no holky nás tenhle týden nějak zanedbávají

asus
22. dub 2010

val taky bych řekla 😒 no jdu do toho kramku ukazat tchýnce mimiska na fotečce je zvědava 😉 dorazim kolem poledne tak doufam že tě tady takky najdu 😀 zatim pa

val123
autor
22. dub 2010

tak zatím pa asus

mirkf
22. dub 2010

Ahojky holky, PPRRRSSSKKK

mirkf
22. dub 2010

Asi si půjdu ještě koupit těhutest, jestli čárka opravdu sílí - dneska už jsem 36DC, takže by na mě měla čárka vykouknout hned.

tereza1980
22. dub 2010

ahojda, já nakukuju, ale umírám, takže ani nepíšu, kromě nevolností a bolestí hlavy u mě nic nového, mám dovču a hekám tady ☹ chvíli jsme žehlila a teď si dám trohcu rizota, to je jediné, co tak nějak snesu, rýže, brambory a maso, ostatní je děs, fakt hrůůůůza

mir - já naposledy testovala taky 36DC,m to bylo 23DPO a testovací čárka vyjela hned, dřív než to došlo ke kontrolní a tu testovací mám tak 2kráýt tlustější než kontrolní, takže pokdu to máš cca stejně tak ti to určitě ukáže test ihned, toho hcg už tam musí být dost, u mě tedy určitě, vzhledem k žaludku na vodě 😠

asus
22. dub 2010

kuk tak co už tady nikdo je?? 😉

asus
22. dub 2010

no tak jsem si udělala toustiky koupila čokoladku kofilku 😝 😝 😝

asus
22. dub 2010

no tak hojky kde litate?? 😖

val123
autor
22. dub 2010

asus, jsem tu 🙂

asus
22. dub 2010

slava hura Val je tady u jsem myslela že budu mlsat sama 😀

val123
autor
22. dub 2010

jj mlsáš sama, já snědla obíde a nějak nemám na nic chuť

asus
22. dub 2010

val ja vim no už taky nemam na nic chut asi pujdu chrupnout do pelišku 😉