Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
26. dub 2010

ahojky dark, tak jak se Ti spalo v teplíčku?

darkwitch
26. dub 2010

spalo se mi krasne, ale chtelo by to delsi dobu 🙂 jsem strasne ospala...

darkwitch
26. dub 2010

vubec nevim jak dneska budu v praci fungovat, jsem zapomnela za tech par dni jak se pise na pocitaci...

val123
autor
26. dub 2010

jj já bych taky ještě spinkala, se mi vůbec nechtělo vstávat a ještě tak brzy a mám stále hlad.

alice35
26. dub 2010

Ahoj holky,
tak já jsem už od minulého pátku nachlazená a je mi děsně ☹ . Samozřejmě žádný prášky neberu a o to se to táhne dýl a už toho mám fakt plný kecky. K tomu je mi pořád blbě, ikdyž musím říct, že už je to lepší než na začátku. Jak pořád kýchám smrkám a kašlu a zatínám břicho úplně mě už bolí a doufám, že bude s mimískem vše v pořádku 😒. Na kontrolu jdu příští středu už se moc těším, ale zároveň mám strach.

val123
autor
26. dub 2010

ahoj ali, na rýmu je výborné napařování nad heřmánkem pod osuškou, dávám si o svařit ráno a večer a krásně to vždy uvolní nosík, na kašel vyvařené ořechové skořápky (od vlašáků) a nebo šťáva z cibule s cukrem, je to sice hnes ale fakt to pomáhá.

asus
26. dub 2010

Dobre ránko holky
Val ahojik jak je?
Alice mě ani nemluv taky prskam a dnes rano mě bylo fakt šileně sem málem vrhla blee 😒 😨

val123
autor
26. dub 2010

ahoj asus, tak nějak normálně, očekávám mrchu, tak nevím kde se zasekla a jinak mám stále hlad.

alice35
26. dub 2010

hm nachlazení je teď spousta, tak se asus drž, pže já už takto nachlazená nebyla hodně dlouho 😠 fakt hnus....
val cibule +med jsem zkoušela a to jsem teda nedala 🙂 jen při pomyšlení co to je se mi obracel žaludek 😀 lečím čajíkama a teda nic moc, no...
holky nemáte nějaký odkaz co by těhule neměli za bylinky?

val123
autor
26. dub 2010

ali tak to bohužel nemám, to mě zatím mě to štěstí nepotkalo, abych to potřebovala
jo ještě je dobrý na průdušky položit teplý brambor a nahřívat.

asus
26. dub 2010

alice to taky nemám 😒
Val ještě nedorazila??to je dobra zprava ne?? 😉

val123
autor
26. dub 2010

asus kdyby nebyla nízká teplota a včera dopoledne se narůžověle nešpinila,tak by to byla skvělá zpráva, ale teplota je nízko,takže to skvělé není. A krom toho podle manži sem včera byla hrozná protiva a pusinu mám zase samý bedřich,takže je to jasné, a jen mě natahuje.

asus
26. dub 2010

val to je děs ach jo ta mrcha fakt už 🙄

val123
autor
26. dub 2010

no jo asus, ale tak jak sem říkala, já s ní vždy počítám dopředu, takže mě nepřekvapuje. Nedá se nic dělat no.

asus
26. dub 2010

val hm ☹ a co vejletik?? 🙂

val123
autor
26. dub 2010

už jsem si v pátek koupila knížku o Chorvatsku a pilně studuji, protože nepočítám s tím, že by těhu dovolené zabránilo

asus
26. dub 2010

val třeba vyjde těhu na dovolene plno mejch známejch taky otěhotnělo na dovolence 😉

val123
autor
26. dub 2010

jj bylo nádherně, byli jsme na Červené Lhotě a počasíčko bylo pohádkové, viděli jsme 2 plná čapí hnízda a stejně prd z toho

val123
autor
26. dub 2010

tak na dovolené by mělo být už po ovu,tak asi ne a krom toho to jsme si už říkali loni a stejně nic,takže na to už nevěřím

alice35
26. dub 2010

holky mějte se krásně, ozvu se příští týden po kontrole 😉 doufám, že už budu mít fotečku 😝
prskat nebudu ještě byste chytly bacila 😀 pa

asus
26. dub 2010

alice papap 😉

val123
autor
26. dub 2010

třeba bychom chytli toho správného těhulkovského 😅

asus
26. dub 2010

val no tak hlavně že vejletik byl krásnej 😉 ja včera dostala 2 kg jahod donesla mě je tchýnka sem se nabušila 😀 😀 😀 a odpoledne jsem grilovala tak taky celkem pohoda 😉

asus
26. dub 2010

Val tak ja na tebe prsknu PPPPPPPPPPPPRRRRRRRRRRRRSSSSSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKKK 😀 😀

val123
autor
26. dub 2010

no i když v mém případě na něj mám 100% naprosto úžasnou imunitu na těhu bacil

val123
autor
26. dub 2010

mňam mňam grilování, my jsme grilovali v sobotu večer jak jsme se vrátili. To byla mňamka a ve čtvrtek jedeme na chalupu,tak tam asi budeme grilovat obědy i večeře, protože to zbožńuji.

asus
26. dub 2010

val je ja taky asi si ugrilujem špízečky 😝 😝 budeš mět dovolenou??

val123
autor
26. dub 2010

jj budeme mít s manžou od středy dovču, takže ve středu máme nějaké zařizování a ve čtvrtek chceme vyrazit na chalupu a budeme si dělat výletíky na kole, potřebuji vyventilovat, už mi to všechno nějak přerůstá přes hlavu. Teda pokud ty kola udýchám, protože mě chytla v sobotu alergie opravdu řádná.

darkwitch
26. dub 2010

ja jsem se s kamaradkou dohodla, ze bychom mohly v zari vyrazit do egypta, tak se uz tesim 🙂 doufam, ze nam to vyjde, ale jeste se musim domluvit s manzilkem, jestli me pusti 😀
jinak si tehulky kupte do nosanku vincentku, nebo naky rozprasovac s morskou soli to pomaha a na bolavi krk pomaha zabal s tvarohu a cucat cesnek 😉

asus
26. dub 2010

dark cucat česnek ju blllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeee 😨 ja mám taky alergii děs